Kdo je to?
Kdo je to, byl Frigida? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Frigida? Lidé, hanlivé

Kdo je to Frigida?

Jaký je význam slova Frigida? Co to znamená?

Frigida je nadávka označující převážně osobu ženského pohlaví, která trpí poruchou sexuálního cítění a touhy. Je celkově pohlavně chladná, nemá zájem o sex a pohlavní styk a vůbec není v tomto směru aktivní.
Frigida má méně citlivé pohlavní orgány, takže se těžko vzruší a při pohlavním styku nedosahuje orgazmu. Tento stav může mít jak fyzickou, tak psychickou příčinu a může být vrozený nebo je získán v průběhu života traumaty souvisejícími s pohlavním ústrojím.Kdo je to, byl Frigida? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Frigida? Lidé, hanlivé

Zaujalo vás slovo, termín Frigida? Potom se podělte s blízkými na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Červená knihovna? Vzpomněli byste si co znamená slovo Catering? Znáte definici termínu Absolutní? Víte co je Dokovací stanice?

Klíčová slova: kdo to je, odborný výraz, formulace, termín, kdo je Frigida?, wiki, slovo, význam, Frigida, význam slova, heslo, popis, co znamená, popis, původ slova, přesný výraz

Pojem Frigida je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Zkusit najít slovo Frigida ve vyhledávači Qwant

Hledat pojem Frigida ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledejte bez špehování slovo Frigida ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat termín Frigida ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Frigida například ve videích na Youtube, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, ve Wikipedii nebo v projektu slovnik.cz.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Frigida

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Frigida? Kdo to byl Frigida? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Frigida? Definice pojmu Frigida patří do sekce hanlivé. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Pokuste se též vyhledat výraz, text, termín, pojem kupř. v internetové Wikipedii, kde můžete najít komplexní popis. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledat odborný výraz Frigida i v jiné sekci než je kategorie hanlivé.