Kdo je to?
Kdo je to Frigida? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Frigida? Lidé, hanlivé

Kdo je to Frigida?

Jaký je význam slova Frigida? Co to znamená?

Frigida je nadávka označující převážně osobu ženského pohlaví, která trpí poruchou sexuálního cítění a touhy. Je celkově pohlavně chladná, nemá zájem o sex a pohlavní styk a vůbec není v tomto směru aktivní.
Frigida má méně citlivé pohlavní orgány, takže se těžko vzruší a při pohlavním styku nedosahuje orgazmu. Tento stav může mít jak fyzickou, tak psychickou příčinu a může být vrozený nebo je získán v průběhu života traumaty souvisejícími s pohlavním ústrojím.


Kdo je to Frigida? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Frigida? Lidé, hanlivé

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Frigida s partnery, kolegy a kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Rozumíte pojmu Arboretum? Vzpomněli byste si co označuje výraz Moruše? Znáte definici termínu Transhumanismus? Znáte termín Cashback?

Klíčová slova: přesný význam, termín, heslo, popis, přesný výraz, informace, hanlivé, definice, co znamená, význam slova, význam, wiki, synonymum, vysvětlení, wikipedie, Frigida

Pojem Frigida je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Zkusit najít termín Frigida ve Wikislovníku

Vyhledat pojem Frigida na Google.cz

Vyhledat pojem Frigida na Google obrázcích

Zkusit najít frázi Frigida ve vyhledávači Yahoo

Vyhledat termín Frigida ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Frigida například ve videích na Youtube, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikipedii, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Google překladači.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Co znamená Frigida? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Frigida? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Frigida? Definice pojmu Frigida patří do sekce Hanlivé

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Vyzkoušejte nalézt informace výraz, text, termín, pojem kupříkladu v české Wikipedii, kde můžete najít podrobný popis. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Frigida v jiné sekci než hanlivé.