Kdo je to?
Kdo je to Frigida? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Frigida? Lidé, hanlivé

Frigida

Jaký je význam slova Frigida? Co to znamená?

Frigida je nadávka označující převážně osobu ženského pohlaví, která trpí poruchou sexuálního cítění a touhy. Je celkově pohlavně chladná, nemá zájem o sex a pohlavní styk a vůbec není v tomto směru aktivní.
Frigida má méně citlivé pohlavní orgány, takže se těžko vzruší a při pohlavním styku nedosahuje orgazmu. Tento stav může mít jak fyzickou, tak psychickou příčinu a může být vrozený nebo je získán v průběhu života traumaty souvisejícími s pohlavním ústrojím.


Kdo je to Frigida? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Frigida? Lidé, hanlivé

Text s definicí výrazu Frigida doporučujeme sdílet s kolegy na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Rozumíte pojmu Vyhřezlá ploténka? Vzpomněli byste si na význam slova Římský klub? Znáte definici termínu Katamarán? Znáte definici termínu Definice?

Klíčová slova: etymologie, wikipedie, co znamená, heslo, přesný výraz, termín, informace, vysvětlení, přesný význam, Frigida, synonymum, lexikon, Frigida, wiki, definice, význam slova

Pojem Frigida je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Hledat pojem Frigida ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít Frigida na Google.cz

Najít heslo Frigida ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat výraz Frigida ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat termín Frigida ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Frigida například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v projektu slovnik.cz, ve videích na Youtube, v Google obrázcích nebo v Google překladači.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Frigida

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Frigida? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Frigida? Definice pojmu Frigida se nachází v sekci Hanlivé

Text napsán pro Superia.cz. Žádným způsobem neručíme za informace nebo obsah uvedený na těchto internetových stránkách. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Zkuste najít informace výraz, termín, heslo, výrazřekněme třeba v projektu Wikipedie, kde můžete najít podrobnější text. Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Pokuste se najít termín Frigida i v jiné kategorii než v hanlivé.