Kdo je to?
Kdo je to Zdeněk Pohlreich? Životopis Zdeněk Pohlreich, lidé, osobnosti z různé

Kdo je to Zdeněk Pohlreich?

Kdo je to Zdeněk Pohlreich? Stručný životopis

Zdeněk Pohlreich je proslavená osobnost v oblasti kulinářství. Prosadil se především prostřednictvím televizních pořadů Na nože!, Ano, šéfe! a také Šéf na grilu. Je snad nejznámějším českým kuchařem, gastronomickým odborníkem a moderátorem.
Je vlastníkem restaurace Divinis, která patří k minimalistickým restauracím. Jako šéfkuchař pracuje v restauraci Café Imperial, píše kuchařské knihy, vyučuje na Střední hotelové a gastronomické škole a v Pražském kulinářském institutu. Je propagátorem zásady použití nejkvalitnějších surovin s co nejmenší úpravou.Kdo je to Zdeněk Pohlreich? Životopis Zdeněk Pohlreich, lidé, osobnosti z různé

Základní informace o osobě Zdeněk Pohlreich

Národnost: česká
Datum narození: 10. dubna 1957
Místo narození: Praha

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Zdeněk Pohlreich? s vašimi přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Whatsapp? Znáte definici termínu Grog? Znáte pojem Podmáslí? Pamatujete si definici pojmu Selfie?

Klíčová slova: vysvětlení, popis, přesný výraz, etymologie, kdo je Zdeněk Pohlreich?, pojem, heslo, formulace, původ slova, definice, slovo, wiki, odborný výraz, různé, synonymum, kdo to je

Pojem Zdeněk Pohlreich je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Najít termín Zdeněk Pohlreich ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledejte bez špehování slovo Zdeněk Pohlreich ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít pojem Zdeněk Pohlreich ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Zdeněk Pohlreich na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Zdeněk Pohlreich například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve Wikipedii, ve Wikislovníku nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Biografie, životopis, kdo je to Zdeněk Pohlreich?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Zdeněk Pohlreich? Kdo to byl Zdeněk Pohlreich? Kdy se narodil Zdeněk Pohlreich? Kde se narodil Zdeněk Pohlreich? Zdeněk Pohlreich je v kategorii různé. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Můžete též zkusit najít osobnost, osobu, člověka Zdeněk Pohlreich dejme tomu například v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete rozsáhlejší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Zdeněk Pohlreich i v jiné kategorii než je různé.