Kdo je to?
Kdo je Kateřina Šafaříková? Životopis Kateřina Šafaříková, osobnosti, slavná žena z kategorie novináři

Kdo je Kateřina Šafaříková?

Kdo je Kateřina Šafaříková? Životopis, informace, biografie, novináři

Kateřina Šafaříková je česká novinářka.
Vystudovala na Fakultě sociálních věd Karlovy univerzity.
Zásadním médiem její žurnalistické kariéry je týdeník Respekt, ve kterém začala pracovat v roce 2000 a několikrát se do jeho redakce v průběhu života vrátila. V jedné z pauz mezi prací v Respektu například působila v Lidových novinách. Později také pracovala jako šéfeditorka zpravodajství na webu ČT 24. Od roku 2020 pracuje pro vydavatelství Economia (které vydává i Respekt) jako zahraniční zpravodajka v Bruselu.
Ve své žurnalistické kariéře se věnuje evropským a zahraničně-politickým tématům.
V roce 2017 se Kateřina Šafaříková stala laureátkou Ceny Karla Havlíčka Borovského, která je udělována novinářům a publicistům za mimořádné a společensky přínosné texty.Kdo je Kateřina Šafaříková? Životopis Kateřina Šafaříková, osobnosti, slavná žena z kategorie novináři

Základní údaje o osobě Kateřina Šafaříková

Národnost: česká
Datum narození: 1975

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Kateřina Šafaříková s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Vzpomenete si na definici slova Vepřovice? Pamatujete si definici pojmu Zápraží? Vzpomněli byste si co znamená slovo Platina? Vzpomněli byste si co znamená slovo Síra?

Klíčová slova: Kateřina Šafaříková, národnost, novináři, osobnost, popis, lexikon, biografie, datum narození, wikipedie, informace, kdo je Kateřina Šafaříková?, kdy se narodila Kateřina Šafaříková?, životopis, zajímavosti, wiki, vysvětlení

Pojem Kateřina Šafaříková je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Kateřina Šafaříková lze najít v následujících zdrojích

Zkusit najít frázi Kateřina Šafaříková ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Kateřina Šafaříková na Youtube

Hledat heslo Kateřina Šafaříková na Google obrázcích

Najít termín Kateřina Šafaříková ve Wikipedii

Hledat heslo Kateřina Šafaříková na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Kateřina Šafaříková například ve fulltextu Yahoo.com, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Životopis, kdo je Kateřina Šafaříková? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Kateřina Šafaříková? Kdy se narodila Kateřina Šafaříková? Kateřina Šafaříková se nachází v kategorii Novináři

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Doporučujeme taktéž hledat informace osobnost, osobu, člověka Kateřina Šafaříková kupříkladu v české Wikipedii, kde můžete najít podrobný popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Kateřina Šafaříková i v jiné kategorii než je novináři.