Kdo je to?
Kdo je to, byl Eritrejec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Eritrejec? Lidé, národnost

Kdo je to Eritrejec?

Co znamená a jaký je význam slova Eritrejec?

Eritrejec je obyvatel státu Eritrea, nacházejícího se ve východní Africe poblíž Rudého moře. Eritrejci nemají oficiální úřední jazyk, hovoří arabsky, anglicky a tigrejsky. V zemi vládne diktátorský režim, v jehož čele stojí prezident. Rozhodující silou státu je armáda. Eritrejci patří k nejchudšímu obyvatelstvu světa. Vláda a spřátelení podnikatelé společně s armádou vlastní většinu podniků.
Průmysl i zemědělství jsou zde však značně zaostalé, ziskové je bankovnictví. Společnost je militarizovaná a většina obyvatel žije pod hranicí chudoby. O nejsilnější náboženské pozice se dělí křesťanství s muslimstvím, u malé části obyvatel ještě panuje domorodé náboženství.Kdo je to, byl Eritrejec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Eritrejec? Lidé, národnost

Sdílejte tuto stránku se slovem Eritrejec s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Borax? Znáte definici termínu Metabolismus? Znáte pojem Brzlík? Pamatujete si definici pojmu THC?

Klíčová slova: kdo je Eritrejec?, termín, původ slova, heslo, popis, význam slova, pojem, význam, přesný význam, co znamená, lexikon, kdo to je, odborný výraz, národnost, vysvětlení, slovo

Pojem Eritrejec je v kategorii Národnost, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Hledat výraz Eritrejec ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat pojem Eritrejec ve vyhledávači Yandex

Hledat slovo Eritrejec na Google.cz

Hledat frázi Eritrejec ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Eritrejec například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v projektu slovnik.cz, ve videích na Youtube, v evropském vyhledávači Qwant nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Eritrejec? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Eritrejec? Kdo to byl Eritrejec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Eritrejec? Definice pojmu Eritrejec je v sekci národnost. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pokuste se vyhledat pojem, termín, výraz, heslo dejme tomu třeba na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete podrobný text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Můžete se proto pokusit najít heslo Eritrejec i v jiné sekci než v národnost.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.