Kdo je to?
Kdo je to, byl Eritrejec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Eritrejec? Lidé, národnost

Kdo je to Eritrejec?

Co znamená a jaký je význam slova Eritrejec?

Eritrejec je obyvatel státu Eritrea, nacházejícího se ve východní Africe poblíž Rudého moře. Eritrejci nemají oficiální úřední jazyk, hovoří arabsky, anglicky a tigrejsky. V zemi vládne diktátorský režim, v jehož čele stojí prezident. Rozhodující silou státu je armáda. Eritrejci patří k nejchudšímu obyvatelstvu světa. Vláda a spřátelení podnikatelé společně s armádou vlastní většinu podniků.
Průmysl i zemědělství jsou zde však značně zaostalé, ziskové je bankovnictví. Společnost je militarizovaná a většina obyvatel žije pod hranicí chudoby. O nejsilnější náboženské pozice se dělí křesťanství s muslimstvím, u malé části obyvatel ještě panuje domorodé náboženství.Kdo je to, byl Eritrejec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Eritrejec? Lidé, národnost

Sdílejte tuto stránku se slovem Eritrejec s přáteli na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Urea? Znáte pojem Epikleze? Znáte pojem Adidas? Vzpomenete si na definici slova Hypotéka?

Klíčová slova: význam pojmu, kdo je Eritrejec?, vysvětlení, wiki, přesný výraz, Eritrejec, význam, synonymum, slovo, informace, definice, pojem, národnost, význam slova, přesný význam, termín

Pojem Eritrejec je v kategorii Národnost, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Hledat pojem Eritrejec ve vyhledávači Qwant

Vyhledat slovo Eritrejec v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít heslo Eritrejec ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít slovo Eritrejec ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Eritrejec například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Eritrejec

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Eritrejec? Kdo to byl Eritrejec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Eritrejec? Definice pojmu Eritrejec je v kategorii národnost. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Zkuste hledat pojem, slovo, termín, výraz například na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete o něco delší text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste hledání odborného pojmu Eritrejec i v jiné kategorii než je sekce národnost.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.