Kdo je to?
Kdo je to, byl Eritrejec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Eritrejec? Lidé, národnost

Kdo je to Eritrejec?

Co znamená a jaký je význam slova Eritrejec?

Eritrejec je obyvatel státu Eritrea, nacházejícího se ve východní Africe poblíž Rudého moře. Eritrejci nemají oficiální úřední jazyk, hovoří arabsky, anglicky a tigrejsky. V zemi vládne diktátorský režim, v jehož čele stojí prezident. Rozhodující silou státu je armáda. Eritrejci patří k nejchudšímu obyvatelstvu světa. Vláda a spřátelení podnikatelé společně s armádou vlastní většinu podniků.
Průmysl i zemědělství jsou zde však značně zaostalé, ziskové je bankovnictví. Společnost je militarizovaná a většina obyvatel žije pod hranicí chudoby. O nejsilnější náboženské pozice se dělí křesťanství s muslimstvím, u malé části obyvatel ještě panuje domorodé náboženství.Kdo je to, byl Eritrejec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Eritrejec? Lidé, národnost

Sdílejte tuto stránku se slovem Eritrejec s přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Prokrastinace? Vzpomenete si na definici slova Ikebana? Znáte pojem Zápustka? Vzpomněli byste si na význam slova Opera?

Klíčová slova: kdo to je, definice, význam slova, informace, synonymum, slovo, co znamená, kdo je Eritrejec?, přesný výraz, odborný výraz, význam pojmu, lexikon, popis, vysvětlení, formulace, heslo

Pojem Eritrejec je v kategorii Národnost, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Najít heslo Eritrejec v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat termín Eritrejec na Google.cz

Hledat termín Eritrejec ve vyhledávači Qwant

Najít výraz Eritrejec ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Eritrejec například ve Wikislovníku, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Google překladači.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Eritrejec

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Eritrejec? Kdo to byl Eritrejec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Eritrejec? Definice pojmu Eritrejec je v kategorii národnost. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Můžete též zkusit najít pojem, slovo, termín, výraz dejme tomu například na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte po pojmu Eritrejec i v jiných kategoriích (než národnost).

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.