Kdo je to?
Kdo je Cara Delevingne? Životopis Cara Delevingne, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Kdo je Cara Delevingne?

Kdo je Cara Delevingne? Životopis, informace, biografie, modeling

Cara Jocelyn Delevingne je anglická top modelka, zpěvačka a herečka. Delevingne se narodila v Londýně. Střední školu navštěvovala v Hampshiru. Už v sedmnácti letech podepsala smlouvu s módní agenturou Storm Model Management (2009). O rok později už vystoupila na módních přehlídkách značek Clements Ribeiro a Burberry. V následujícím roce se stala také hlavní tváří značky Burberry (stejně tak jejich kolekce pro rok 2011 a 2012). V roce 2011 spolupracovala na reklamní kampani kolekce Authentic od značky H&M a o rok později na kampaních se značkami Blumarine, Jones Jewellery, Chanel a Zara.
Na mole předváděla kostýmy módních značek Moschin, Jason Wu, Oscar de la Renta, Shiatzy Chen, Burberry, Dolce and Gabbana, Stella McCartney, Fendi, Chanel a další.
Delevingne se objevila na obale známých módních magazínů Vogue a W.
Roku 2012 Cara získala ocenění British Fashion Award (kategorie Modelka roku). O dva roky později se stala ambasadorem pro značku Penshoppe (2014) a o rok později se zúčastnila módní přehlídky v Paříži pro značku Chanel.
Mimo modeling se Delevingne objevila i v několika filmových rolí. Mezi nejznámější patří role ve filmu Anna Karenina (2012), S tváří anděla, Pan (2015), Naprosto dokonalé, Kids in Love, Sebevražedný oddíl (2016), Valerian a město tisíce planet (2017), London Fields, Her smell (2018) a další.Kdo je Cara Delevingne? Životopis Cara Delevingne, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Základní údaje o osobě Cara Delevingne

Národnost: anglická
Datum narození: 12. 8. 1992
Místo narození: Londýn, Anglie

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Cara Delevingne s vašimi kamarády, známými a přáteli na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Znáte termín Mortadela? Znáte definici termínu Enzym? Vzpomenete si na definici slova Moratorium? Pamatujete si definici pojmu Osobuko?

Klíčová slova: Cara Delevingne, život, místo narození, narození, kdy se narodila Cara Delevingne?, zajímavosti, modeling, vysvětlení, kde se narodila Cara Delevingne?, národnost, popis, biografie, osobnost, lexikon, osobnosti, informace

Pojem Cara Delevingne je v kategorii Modeling, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Zkusit najít termín Cara Delevingne na Google.cz

Zkusit najít pojem Cara Delevingne ve Wikislovníku

Vyhledat termín Cara Delevingne ve Wikipedii

Najít termín Cara Delevingne ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít slovo Cara Delevingne ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Cara Delevingne například ve fulltextu Yahoo.com, v nabídce zboží na Heureka.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Životopis, kdo je Cara Delevingne? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Cara Delevingne? Kdy se narodila Cara Delevingne? Kde se narodila Cara Delevingne? Cara Delevingne je v kategorii Modeling

Sepsáno redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za to, že informace uvedené na portálu, nebo na stránkách na které portál odkazuje, jsou správné, úplné a aktuální. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Pokuste se vyhledat osobnost, osobu, člověka Cara Delevingne dejme tomu v české Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Cara Delevingne i v jiné kategorii než je modeling.