Kdo je to?
Kdo je Cara Delevingne? Životopis Cara Delevingne, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Kdo je Cara Delevingne?

Kdo je Cara Delevingne? Životopis, informace, biografie, modeling

Cara Jocelyn Delevingne je anglická top modelka, zpěvačka a herečka. Delevingne se narodila v Londýně. Střední školu navštěvovala v Hampshiru. Už v sedmnácti letech podepsala smlouvu s módní agenturou Storm Model Management (2009). O rok později už vystoupila na módních přehlídkách značek Clements Ribeiro a Burberry. V následujícím roce se stala také hlavní tváří značky Burberry (stejně tak jejich kolekce pro rok 2011 a 2012). V roce 2011 spolupracovala na reklamní kampani kolekce Authentic od značky H&M a o rok později na kampaních se značkami Blumarine, Jones Jewellery, Chanel a Zara.
Na mole předváděla kostýmy módních značek Moschin, Jason Wu, Oscar de la Renta, Shiatzy Chen, Burberry, Dolce and Gabbana, Stella McCartney, Fendi, Chanel a další.
Delevingne se objevila na obale známých módních magazínů Vogue a W.
Roku 2012 Cara získala ocenění British Fashion Award (kategorie Modelka roku). O dva roky později se stala ambasadorem pro značku Penshoppe (2014) a o rok později se zúčastnila módní přehlídky v Paříži pro značku Chanel.
Mimo modeling se Delevingne objevila i v několika filmových rolí. Mezi nejznámější patří role ve filmu Anna Karenina (2012), S tváří anděla, Pan (2015), Naprosto dokonalé, Kids in Love, Sebevražedný oddíl (2016), Valerian a město tisíce planet (2017), London Fields, Her smell (2018) a další.Kdo je Cara Delevingne? Životopis Cara Delevingne, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Hlavní informace o osobě Cara Delevingne

Národnost: anglická
Datum narození: 12. 8. 1992
Místo narození: Londýn, Anglie

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Cara Delevingne sdílet s ostatními prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Znáte termín Mortadela? Vzpomněli byste si na význam slova SAP? Vzpomenete si na definici slova Plankton? Znáte definici termínu Mild-hybrid?

Klíčová slova: biografie, wikipedie, Cara Delevingne, vysvětlení, osobnost, modeling, kde se narodila Cara Delevingne?, Cara Delevingne, zajímavosti, informace, narození, modeling, kdy se narodila Cara Delevingne?, život, wiki, životopis

Pojem Cara Delevingne je v kategorii Modeling, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Hledat videa s názvem Cara Delevingne na Youtube

Hledat heslo Cara Delevingne ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledejte bez špehování slovo Cara Delevingne ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít výraz Cara Delevingne v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat termín Cara Delevingne ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Cara Delevingne například ve ruském vyhledávači Yandex, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Yahoo.com, v Google obrázcích nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Životopis, kdo je Cara Delevingne? Stručná biografie

Nyní už nejspíš víte Kdo je to Cara Delevingne? Kdy se narodila Cara Delevingne? Kde se narodila Cara Delevingne? Cara Delevingne je v sekci Modeling

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Nemůžeme ručit za přesnost, správnost a aktuálnost informací. Veškeré zde uvedené informace jsou bez záruky. Data na webu nejsou pravidelně aktualizovaná, texty nemusí vždy reflektovat aktuální stav. Zkuste též najít informace osobnost, osobu, člověka Cara Delevingne třeba v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Cara Delevingne i v jiné kategorii než je modeling.