Kdo je to?
Kdo je Cara Delevingne? Životopis Cara Delevingne, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Cara Delevingne

Kdo je Cara Delevingne? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, modeling

Cara Jocelyn Delevingne je anglická top modelka, zpěvačka a herečka. Delevingne se narodila v Londýně. Střední školu navštěvovala v Hampshiru. Už v sedmnácti letech podepsala smlouvu s módní agenturou Storm Model Management (2009). O rok později už vystoupila na módních přehlídkách značek Clements Ribeiro a Burberry. V následujícím roce se stala také hlavní tváří značky Burberry (stejně tak jejich kolekce pro rok 2011 a 2012). V roce 2011 spolupracovala na reklamní kampani kolekce Authentic od značky H&M a o rok později na kampaních se značkami Blumarine, Jones Jewellery, Chanel a Zara.
Na mole předváděla kostýmy módních značek Moschin, Jason Wu, Oscar de la Renta, Shiatzy Chen, Burberry, Dolce and Gabbana, Stella McCartney, Fendi, Chanel a další.
Delevingne se objevila na obale známých módních magazínů Vogue a W.
Roku 2012 Cara získala ocenění British Fashion Award (kategorie Modelka roku). O dva roky později se stala ambasadorem pro značku Penshoppe (2014) a o rok později se zúčastnila módní přehlídky v Paříži pro značku Chanel.
Mimo modeling se Delevingne objevila i v několika filmových rolí. Mezi nejznámější patří role ve filmu Anna Karenina (2012), S tváří anděla, Pan (2015), Naprosto dokonalé, Kids in Love, Sebevražedný oddíl (2016), Valerian a město tisíce planet (2017), London Fields, Her smell (2018) a další.Kdo je Cara Delevingne? Životopis Cara Delevingne, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Základní informace o osobě Cara Delevingne

Národnost: anglická
Datum narození: 12. 8. 1992
Místo narození: Londýn, Anglie

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Cara Delevingne? s vašimi kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Znáte termín Vitráž? Víte co je Výjimečný stav? Vzpomenete si na definici slova Lanolin? Vzpomněli byste si co označuje výraz Dyskalkulie?

Klíčová slova: lexikon, kdo je Cara Delevingne?, vysvětlení, národnost, místo narození, kde se narodila Cara Delevingne?, Cara Delevingne, popis, osobnost, zajímavosti, informace, wikipedie, wiki, osobnosti, biografie, modeling

Pojem Cara Delevingne je v kategorii Modeling, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Vyhledat pojem Cara Delevingne na Google obrázcích

Hledat frázi Cara Delevingne ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem Cara Delevingne na Google.cz

Vyhledat výraz Cara Delevingne ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít Cara Delevingne ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Cara Delevingne například ve Wikislovníku, v Lingea slovnících, v Google obrázcích, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Životopis, kdo je Cara Delevingne? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Cara Delevingne? Kdy se narodila Cara Delevingne? Kde se narodila Cara Delevingne? Cara Delevingne patří do kategorie Modeling

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Informace jsou bez jakékoliv záruky, neručíme za faktickou správnost, aktuálnost a jazykovou přesnost uvedených informací. Údaje zde uvedené mohou být již neaktuální či zastaralé. Aktualizace článků není pravidelná. Můžete se pokusit také najít informace osobnost, osobu, člověka Cara Delevingne dejme tomu v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete rozsáhlejší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Cara Delevingne i v jiné kategorii než je modeling.