Kdo je to?
Kdo je to Rajda? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Rajda? Lidé, hanlivé

Kdo je to Rajda?

Co znamená a jaký je význam slova Rajda?

Rajda je nadávka užívaná pro ženu volnějších mravů, která se nechce vázat a nemá vážné vztahy, často střídá partnery, popřípadě se potuluje po ulicích, může také nabízet sexuální služby za úplatu nebo nějaké výhody.
Na rozdíl od mnoha jiných žen bývá ve vztazích s druhým pohlavím úspěšná, což vyvolává značnou nelibost u ostatních příslušnic ženského pohlaví.


Kdo je to Rajda? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Rajda? Lidé, hanlivé

Tento text (Rajda) můžete sdílet s blízkými na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si na význam slova Akupunktura? Vzpomněli byste si co znamená slovo Aretace? Víte co je Cheerleading? Víte co je Seraf?

Klíčová slova: význam, wikipedie, přesný výraz, odborný výraz, heslo, původ slova, přesný význam, slovo, Rajda, hanlivé, formulace, co znamená, etymologie, hanlivé, Rajda, definice

Pojem Rajda je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Najít heslo Rajda ve vyhledávači Qwant

Hledat výraz Rajda ve Wikislovníku

Zkusit najít termín Rajda ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Rajda ve Wikimedia Commons

Hledejte bez špehování slovo Rajda ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Rajda například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Microsoft Bing, ve Wikipedii nebo v Google překladači.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Co znamená Rajda? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Teď už víte Kdo je to Rajda? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Rajda? Definice pojmu Rajda se nachází v sekci Hanlivé

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Neručíme za pravdivost a aktuálnost informací zde uvedených. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pokuste se též vyhledat informace pojem, definici, text, výraz dejme tomu třeba na české Wikipedii, kde naleznete podrobný text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto vyhledávání nebo se podívejte do jiných kategorií než je Hanlivé.