Kdo je to?
Kdo je Sára Rychlíková? Životopis Sára Rychlíková, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Sára Rychlíková

Kdo je Sára Rychlíková? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, herectví

Sára Rychlíková se narodila v roce 1999 v Příbrami. Ve svých šesti letech se začala věnovat krasobruslení a mezi lety 2010 a 2012 si přibrala i sportovní aerobik. Poté, co úspěšně ukončila středoškolské studium maturitní zkouškou pokračovala ke studiu na DAMU. Její rodiče nebyli touto volbou nijak nadšeni, nicméně ji herectví natolik táhlo, že si jej prosadila.
První zkušeností Sáry Rychlíkové s filmovým natáčením byl snímek BANGER v režii Adama Sedláka z roku 2022, v němž hlavní postavu ztvárnil Adam Mišík. Tento film mapuje pražské drogové podsvětí. V roce 2023 mohou diváci vidět Sáru ve filmu Krvavý Johann! v režii Jakub Krumpoch.
Přestože filmových zkušeností má zatím Sára poskromnu, seriálů už stihla několik. V roce 2017 si zahrála v oblíbené komedii z hokejového prostředí Lajna, a poté ji mohli diváci vidět až o čtyři roky později, jelikož v roce 2021 získala roli v dramatickém seriálu 1. MISE a v seriálu Slunečná.
V roce 2022 pokračovala v natáčení 1. MISE, přibyla ale ještě romantická komedie s Veronikou Arichtevou O mě se neboj, komedie Národní házená, a především pak Dobré zprávy, kde Rychlíková získala jednu z hlavních rolí, televizní moderátorku Monu Fiedlerovou.
V současné době ji mohou diváci pravidelně vídat na prknech Divadla na Vinohradech, kde účinkuje například v inscenacích Vzpoura lásky, Danny Smiřický, past na myši a Dům Bernardy Alby.
V osobním životě nedávno tvořila pár s Vojtěchem Vodochodským, ten se však nedávno rozpadl a bulvárem se prohnala zpráva, že pokukuje po dlouho nezadaném hereckém kolegovi Marku Lamborovi.Kdo je Sára Rychlíková? Životopis Sára Rychlíková, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Hlavní informace o osobě Sára Rychlíková

Národnost: česká
Datum narození: 1999
Místo narození: Příbram

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Sára Rychlíková sdílet s vašimi kamarády na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Víte, co je to Černý kašel? Pamatujete si definici pojmu Recenze? Vzpomněli byste si na význam slova Oligarcha? Vzpomněli byste si co znamená slovo Brutto?

Klíčová slova: wikipedie, wiki, narození, lexikon, datum narození, kdy se narodila Sára Rychlíková?, místo narození, životopis, vysvětlení, kdo je Sára Rychlíková?, národnost, biografie, kde se narodila Sára Rychlíková?, herectví, informace, Sára Rychlíková

Pojem Sára Rychlíková je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o výrazu Sára Rychlíková

Zkusit najít slovo Sára Rychlíková na Google obrázcích

Hledat výraz Sára Rychlíková ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít frázi Sára Rychlíková ve vyhledávači Yandex

Najít termín Sára Rychlíková ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledejte bez špehování slovo Sára Rychlíková ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Sára Rychlíková například ve fulltextu Yahoo.com, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Google obrázcích, ve videích na Youtube nebo v Lingea slovnících.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Životopis, kdo je Sára Rychlíková? Stručná biografie

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Sára Rychlíková? Kdy se narodila Sára Rychlíková? Kde se narodila Sára Rychlíková? Sára Rychlíková je v sekci Herectví

Kategorie herectví, žena starší, sára Rychlíková, ilustrační obrázek

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Přes veškerou snahu mohou texty obsahovat faktické i pravopisné chyby za což se předem omlouváme. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste hledat informace osobnost, osobu, člověka Sára Rychlíková dejme tomu v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Sára Rychlíková i v jiné kategorii než je herectví.