Kdo je to?
Kdo je to Tomáš Petříček? Životopis Tomáš Petříček, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Tomáš Petříček?

Kdo je to Tomáš Petříček? Stručný životopis

Tomáš Petříček je politik a odborník v oblasti mezinárodních vztahů. Působí jako ministr zahraničních věcí ČR (od října 2018). Předtím byl náměstkem ministra zahraničních věcí a náměstkem ministryně práce a sociálních věcí. Je také místopředsedou ČSSD.
Tomáš Petříček je absolventem Fakulty sociálních věd UK a absolvoval i pobyt na zahraniční univerzitě v Bruselu a Warvicku. Zkušenosti získával i jako asistent a poradce poslanců EP a pražský zastupitel. Je zastáncem proevropské politiky a aktivně se zabývá i otázkou lidských práv.Kdo je to Tomáš Petříček? Životopis Tomáš Petříček, lidé, osobnosti z politici

Základní údaje o osobě Tomáš Petříček

Národnost: česká
Datum narození: 27. září 1981
Místo narození: Rokycany

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Tomáš Petříček s vašimi známými a kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Jádrová omítka? Znáte definici termínu Arogance? Znáte termín Filozofie? Pamatujete si definici pojmu Elegie?

Klíčová slova: heslo, odborný výraz, synonymum, definice, původ slova, informace, význam, vysvětlení, politici, kdo je Tomáš Petříček?, etymologie, Tomáš Petříček, co znamená, význam pojmu, význam slova, termín

Pojem Tomáš Petříček je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Hledat heslo Tomáš Petříček ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít termín Tomáš Petříček v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledejte bez špehování slovo Tomáš Petříček ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Tomáš Petříček ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Tomáš Petříček například ve videích na Youtube, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, ve Wikislovníku nebo v Lingea slovnících.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Tomáš Petříček

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Tomáš Petříček? Kdo to byl Tomáš Petříček? Kdy se narodil Tomáš Petříček? Kde se narodil Tomáš Petříček? Tomáš Petříček se nachází v sekci politici. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Můžete také vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Tomáš Petříček např. v české Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Tomáš Petříček i v jiné kategorii než je politici.