Kdo je to?
Kdo je to Tomáš Petříček? Životopis Tomáš Petříček, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Tomáš Petříček?

Kdo je to Tomáš Petříček? Stručný životopis

Tomáš Petříček je politik a odborník v oblasti mezinárodních vztahů. Působí jako ministr zahraničních věcí ČR (od října 2018). Předtím byl náměstkem ministra zahraničních věcí a náměstkem ministryně práce a sociálních věcí. Je také místopředsedou ČSSD.
Tomáš Petříček je absolventem Fakulty sociálních věd UK a absolvoval i pobyt na zahraniční univerzitě v Bruselu a Warvicku. Zkušenosti získával i jako asistent a poradce poslanců EP a pražský zastupitel. Je zastáncem proevropské politiky a aktivně se zabývá i otázkou lidských práv.Kdo je to Tomáš Petříček? Životopis Tomáš Petříček, lidé, osobnosti z politici

Základní údaje o osobě Tomáš Petříček

Národnost: česká
Datum narození: 27. září 1981
Místo narození: Rokycany

Zaujala vás biografie osobnosti Tomáš Petříček? Potom se podělte s kamarády na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Usedlost? Pamatujete si definici pojmu Useň? Znáte termín ROM? Vzpomněli byste si co znamená slovo Infinitiv?

Klíčová slova: kdo to je, slovo, pojem, Tomáš Petříček, význam pojmu, popis, lexikon, informace, wiki, přesný význam, význam, synonymum, vysvětlení, původ slova, co znamená, popis

Pojem Tomáš Petříček je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Tomáš Petříček zkuste navštívit tyto odkazy

Najít výraz Tomáš Petříček ve vyhledávači Qwant

Hledejte bez špehování slovo Tomáš Petříček ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat frázi Tomáš Petříček v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít slovo Tomáš Petříček na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Tomáš Petříček například ve videích na Youtube, v Lingea slovnících, ve vyhledávači Seznam.cz, v Microsoft Bing nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Životopis, kdo je Tomáš Petříček? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Tomáš Petříček? Kdo to byl Tomáš Petříček? Kdy se narodil Tomáš Petříček? Kde se narodil Tomáš Petříček? Tomáš Petříček se nachází v kategorii politici. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Tomáš Petříček třeba na stránkách Wikipedie, kde můžete najít delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Tomáš Petříček i v jiné kategorii než je politici.