Kdo je to?
Kdo je to Tomáš Petříček? Životopis Tomáš Petříček, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Tomáš Petříček?

Kdo je to Tomáš Petříček? Stručný životopis

Tomáš Petříček je politik a odborník v oblasti mezinárodních vztahů. Působí jako ministr zahraničních věcí ČR (od října 2018). Předtím byl náměstkem ministra zahraničních věcí a náměstkem ministryně práce a sociálních věcí. Je také místopředsedou ČSSD.
Tomáš Petříček je absolventem Fakulty sociálních věd UK a absolvoval i pobyt na zahraniční univerzitě v Bruselu a Warvicku. Zkušenosti získával i jako asistent a poradce poslanců EP a pražský zastupitel. Je zastáncem proevropské politiky a aktivně se zabývá i otázkou lidských práv.Kdo je to Tomáš Petříček? Životopis Tomáš Petříček, lidé, osobnosti z politici

Hlavní informace o osobě Tomáš Petříček

Národnost: česká
Datum narození: 27. září 1981
Místo narození: Rokycany

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Tomáš Petříček sdílet s kolegy prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Lodyha? Znáte definici termínu Emeritní? Znáte termín Apriori? Pamatujete si definici pojmu Lokše?

Klíčová slova: kdo to je, politici, význam pojmu, vysvětlení, původ slova, etymologie, wiki, pojem, slovo, význam slova, popis, definice, lexikon, formulace, význam, co znamená

Pojem Tomáš Petříček je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Hledejte bez špehování slovo Tomáš Petříček ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít slovo Tomáš Petříček ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít Tomáš Petříček v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat termín Tomáš Petříček na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Tomáš Petříček například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v evropském vyhledávači Qwant nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Biografie, životopis, kdo je to Tomáš Petříček?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Tomáš Petříček? Kdo to byl Tomáš Petříček? Kdy se narodil Tomáš Petříček? Kde se narodil Tomáš Petříček? Tomáš Petříček patří do sekce politici. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Tomáš Petříček například v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíš delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Tomáš Petříček i v jiné kategorii než je politici.