Kdo je to?
Kdo je to Tomáš Petříček? Životopis Tomáš Petříček, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Tomáš Petříček?

Kdo je to Tomáš Petříček? Stručný životopis

Tomáš Petříček je politik a odborník v oblasti mezinárodních vztahů. Působí jako ministr zahraničních věcí ČR (od října 2018). Předtím byl náměstkem ministra zahraničních věcí a náměstkem ministryně práce a sociálních věcí. Je také místopředsedou ČSSD.
Tomáš Petříček je absolventem Fakulty sociálních věd UK a absolvoval i pobyt na zahraniční univerzitě v Bruselu a Warvicku. Zkušenosti získával i jako asistent a poradce poslanců EP a pražský zastupitel. Je zastáncem proevropské politiky a aktivně se zabývá i otázkou lidských práv.Kdo je to Tomáš Petříček? Životopis Tomáš Petříček, lidé, osobnosti z politici

Hlavní data o osobě Tomáš Petříček

Národnost: česká
Datum narození: 27. září 1981
Místo narození: Rokycany

Tento text (Tomáš Petříček) můžete samozřejmě sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Jádrová omítka? Víte co je SAP? Znáte termín Filozofie? Vzpomněli byste si co označuje výraz Leukemie?

Klíčová slova: informace, heslo, termín, etymologie, kdo je Tomáš Petříček?, wiki, přesný význam, přesný výraz, popis, kdo to je, lexikon, co znamená, popis, odborný výraz, synonymum, původ slova

Pojem Tomáš Petříček je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Tomáš Petříček

Hledat výraz Tomáš Petříček v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat termín Tomáš Petříček ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Tomáš Petříček ve Wikimedia Commons

Najít termín Tomáš Petříček na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Tomáš Petříček například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Microsoft Bing, ve Wikipedii nebo v Lingea slovnících.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Životopis, kdo je Tomáš Petříček? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Tomáš Petříček? Kdo to byl Tomáš Petříček? Kdy se narodil Tomáš Petříček? Kde se narodil Tomáš Petříček? Tomáš Petříček je v sekci politici. Text napsán pro Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Tomáš Petříček dejme tomu na české Wikipedii, kde naleznete nejspíš komplexnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Tomáš Petříček i v jiné kategorii než je politici.