Kdo je to?
Kdo je Jason Momoa? Životopis Jason Momoa, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Jason Momoa

Kdo je Jason Momoa? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, herectví

Jason Momoa je americký herec.
Pochází z Havaje, vyrostl však v Iowě. Jeho otcem je původní obyvatel Havaje, po matce podědil německé, irské a indiánské kořeny. Jeho neobvyklý zjev jej zřejmě předurčil k dráze modela a herce.
Právě jako model a příležitostný moderátor začínal, brzy však začal dostávat i herecké nabídky.
Jeho první herecké šance se odehrávaly v seriálech - debutoval v Pobřežní hlídce a následně se prosadil v populární sci-fi Hvězdná brána: Atlantida. Světové proslulosti se dočkal v roce 2011 po uvedení seriálu Hra o trůny, kde ztvárnil khala Droga. Hlavní role si také zahrál v seriálech The Red Road či Frontier.
Spolu se slávou, kterou mu přinášely seriály, se začaly objevovat i atraktivní nabídky na filmové role. V roce 2011 se tak představil jako Barbar Conan ve stejnojmenném snímku. V roce 2017 si zahrál po boku Bruce Willise v akční komedii Tenkrát v Kalifornii, ale především se na plátně ukázal v roli Aquamana v Lize spravedlnosti. O rok později pak byl postavě Aqumana věnován samostatný snímek, Momoa se této role opět ujal a zařadil se tak na seznam představitelů komiksových superhrdinů.Kdo je Jason Momoa? Životopis Jason Momoa, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Hlavní data o osobě Jason Momoa

Národnost: americká
Datum narození: 1. srpen 1979
Místo narození: Honolulu

Tento text (Jason Momoa) můžete samozřejmě sdílet s rodinou a kamarády na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Znáte pojem New Age? Víte co je Kyčelník? Pamatujete si definici pojmu Euromajdan? Vzpomněli byste si co označuje výraz Sandbox?

Klíčová slova: kdo je Jason Momoa?, osobnosti, národnost, narození, kde se narodil Jason Momoa?, osobnost, místo narození, Jason Momoa, biografie, herectví, lexikon, informace, wiki, wikipedie, životopis, datum narození

Pojem Jason Momoa je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Hledejte bez špehování slovo Jason Momoa ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít pojem Jason Momoa na Google obrázcích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Jason Momoa ve Wikimedia Commons

Hledat frázi Jason Momoa ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Jason Momoa na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Jason Momoa například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve fulltextu Yahoo.com, ve fulltextu Google.cz nebo v Lingea slovnících.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Stručná biografie, resp. životopis osoby Jason Momoa

Právě nyní již víte Kdo je to Jason Momoa? Kdy se narodil Jason Momoa? Kde se narodil Jason Momoa? Jason Momoa je v kategorii Herectví

Kategorie herectví, herečka vlnky, jason Momoa, ilustrační obrázek

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Provozovatel neručí za aktuálnost a úplnost informací. V textech mohou být věcné a technické nepřesnosti a gramatické či typografické chyby. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Můžete též vyzkoušet hledat informace osobnost, osobu, člověka Jason Momoa dejme tomu např. na české Wikipedii, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jason Momoa i v jiné kategorii než je herectví.