Kdo je to?
Kdo je Ivan Vyskočil? Životopis Ivan Vyskočil, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Kdo je Ivan Vyskočil?

Kdo je Ivan Vyskočil? Životopis, informace, biografie, herectví

Ivan Vyskočil je známý český herec. Je absolventem DAMU. Po studiu nastoupl do divadla – Činoherní klub, Divadlo Jiřího Wolkera, Divadlo S. K. Neumanna. Od roku 1991 pracuje jako nezávislý umělec. Vystupuje v divadelních inscenacích, je členem a jedním ze zakladatelů Herecké asociace.
Ivan Vyskočil ztvárnil také role v řadě filmů a seriálů. K nejznámějším patří například filmy Mladý muž a bílá velryba, Pasťák, Smrt krásných srnců a seriály Velké sedlo, Létající Čestmír, Záhada hlavolamu, Chlapci a chlapi či Ulice. Věnoval se také moderování pořadu Risk na TV Nova.Kdo je Ivan Vyskočil? Životopis Ivan Vyskočil, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Hlavní informace o osobě Ivan Vyskočil

Národnost: česká
Datum narození: 21.5.1946
Místo narození: Praha

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Ivan Vyskočil sdílet s kolegy na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Pamatujete si definici pojmu Blistr? Znáte definici termínu Tuhost? Znáte termín Friendzone? Pamatujete si definici pojmu Kvasar?

Klíčová slova: wiki, informace, život, Ivan Vyskočil, životopis, herectví, kdy se narodil Ivan Vyskočil?, narození, kde se narodil Ivan Vyskočil?, osobnost, herectví, místo narození, biografie, datum narození, lexikon, popis

Pojem Ivan Vyskočil je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Zkusit najít frázi Ivan Vyskočil v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít slovo Ivan Vyskočil na Google obrázcích

Zkusit najít slovo Ivan Vyskočil ve vyhledávači Yahoo

Hledejte bez špehování slovo Ivan Vyskočil ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít slovo Ivan Vyskočil na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Ivan Vyskočil například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v projektu slovnik.cz, v Microsoft Bing, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Biografie, životopis, kdo je to Ivan Vyskočil?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Ivan Vyskočil? Kdy se narodil Ivan Vyskočil? Kde se narodil Ivan Vyskočil? Ivan Vyskočil se nachází v kategorii Herectví

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Provozovatel neodpovídá za správnost, úplnost a aktuálnost tohoto obsahu. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Pokuste se vyhledat informace osobnost, osobu, člověka Ivan Vyskočil řekněme třeba v projektu Wikipedie, kde můžete najít podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Ivan Vyskočil i v jiné kategorii než je herectví.