Kdo je to?
Kdo je to Ivan Vyskočil? Životopis Ivan Vyskočil, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Ivan Vyskočil?

Kdo je to Ivan Vyskočil? Stručný životopis

Ivan Vyskočil je známý český herec. Je absolventem DAMU. Po studiu nastoupl do divadla – Činoherní klub, Divadlo Jiřího Wolkera, Divadlo S. K. Neumanna. Od roku 1991 pracuje jako nezávislý umělec. Vystupuje v divadelních inscenacích, je členem a jedním ze zakladatelů Herecké asociace.
Ivan Vyskočil ztvárnil také role v řadě filmů a seriálů. K nejznámějším patří například filmy Mladý muž a bílá velryba, Pasťák, Smrt krásných srnců a seriály Velké sedlo, Létající Čestmír, Záhada hlavolamu, Chlapci a chlapi či Ulice. Věnoval se také moderování pořadu Risk na TV Nova.Kdo je to Ivan Vyskočil? Životopis Ivan Vyskočil, lidé, osobnosti z herectví

Základní údaje o osobě Ivan Vyskočil

Národnost: česká
Datum narození: 21.5.1946
Místo narození: Praha

Zaujala vás biografie osobnosti Ivan Vyskočil? Potom se podělte s blízkými na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Trudnomyslnost? Víte co je Rašelina? Znáte termín Anno Domini? Vzpomněli byste si co označuje výraz Skepticismus?

Klíčová slova: popis, formulace, popis, co je to Ivan Vyskočil?, heslo, význam pojmu, lexikon, kdo je Ivan Vyskočil?, synonymum, co znamená, odborný výraz, slovo, etymologie, původ slova, kdo to je, význam slova

Pojem Ivan Vyskočil je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Hledat termín Ivan Vyskočil v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledejte bez špehování slovo Ivan Vyskočil ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít slovo Ivan Vyskočil ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat heslo Ivan Vyskočil ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Ivan Vyskočil například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, v evropském vyhledávači Qwant, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Biografie, životopis, kdo je to Ivan Vyskočil?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Ivan Vyskočil? Kdo to byl Ivan Vyskočil? Kdy se narodil Ivan Vyskočil? Kde se narodil Ivan Vyskočil? Ivan Vyskočil patří do sekce herectví. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Ivan Vyskočil dejme tomu například na stránkách Wikipedie, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Ivan Vyskočil i v jiné kategorii než je herectví.