Kdo je to?
Kdo je to Ivan Vyskočil? Životopis Ivan Vyskočil, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Ivan Vyskočil?

Kdo je to Ivan Vyskočil? Stručný životopis

Ivan Vyskočil je známý český herec. Je absolventem DAMU. Po studiu nastoupl do divadla – Činoherní klub, Divadlo Jiřího Wolkera, Divadlo S. K. Neumanna. Od roku 1991 pracuje jako nezávislý umělec. Vystupuje v divadelních inscenacích, je členem a jedním ze zakladatelů Herecké asociace.
Ivan Vyskočil ztvárnil také role v řadě filmů a seriálů. K nejznámějším patří například filmy Mladý muž a bílá velryba, Pasťák, Smrt krásných srnců a seriály Velké sedlo, Létající Čestmír, Záhada hlavolamu, Chlapci a chlapi či Ulice. Věnoval se také moderování pořadu Risk na TV Nova.Kdo je to Ivan Vyskočil? Životopis Ivan Vyskočil, lidé, osobnosti z herectví

Hlavní informace o osobě Ivan Vyskočil

Národnost: česká
Datum narození: 21.5.1946
Místo narození: Praha

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Ivan Vyskočil sdílet s přáteli a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Bonmot? Vzpomněli byste si co označuje výraz Rašelina? Znáte termín Přírodnina? Znáte termín Rozdvojená osobnost?

Klíčová slova: kdo je Ivan Vyskočil?, odborný výraz, popis, lexikon, definice, co je to Ivan Vyskočil?, slovo, heslo, kdo to je, termín, přesný význam, herectví, původ slova, etymologie, formulace, pojem

Pojem Ivan Vyskočil je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Najít pojem Ivan Vyskočil ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít slovo Ivan Vyskočil ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Ivan Vyskočil ve Wikimedia Commons

Hledat pojem Ivan Vyskočil ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Ivan Vyskočil například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, ve videích na Youtube, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Životopis, kdo je Ivan Vyskočil? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Ivan Vyskočil? Kdo to byl Ivan Vyskočil? Kdy se narodil Ivan Vyskočil? Kde se narodil Ivan Vyskočil? Ivan Vyskočil se nachází v kategorii herectví. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Ivan Vyskočil kupříkladu v projektu Wikipedie, kde můžete najít o mnoho podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Ivan Vyskočil i v jiné kategorii než je herectví.