Kdo je to?
Kdo je Luďka Kuralová? Životopis Luďka Kuralová, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Luďka Kuralová

Kdo je Luďka Kuralová? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, herectví

Luďka Kuralová, vlastním jménem Luďka Taušnerová, je česká herečka, zpěvačka, dabérka a moderátorka.
Luďka se narodila 19. března 1974 v Plzni. Vidět ji můžete třeba v muzikálech Kat Mydlář (v roli Žofie nebo Bětušky) nebo Quasimodo v Divadle Broadway. Dále také zpívá na soukromých akcích a vystoupeních, například v hotelu Tosch v Kašperských Horách na Šumavě.
K jejím koníčkům patří zpěv a hudba (i vážná, jako například Mozart), divadlo (aktivně i pasivně), četba (např. Kundera nebo Remarque), psychologie, cestování, lyžování, ping pong a dovolené u moře i na horách.
V osobním životě je jejím partnerem hudebník Petr Vondrášek, se kterým se setkala poněkud nečekaně na horách, když sama ukončila čtrnáctiletý vztah, Petr pak musel nějakou dobu čekat a Luďce poněkud nadbíhat, aby se jejich cesty nakonec sešly. Dnes spolu mají syna Kristiána Petra Taušnera (pojmenován po matce, protože se partneři nevzali).Kdo je Luďka Kuralová? Životopis Luďka Kuralová, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Základní informace o osobě Luďka Kuralová

Národnost: česká
Datum narození: 19. 3. 1974
Místo narození: Plzeň

Líbí se stručný životopis s osobou Luďka Kuralová? Pak se podělte se známými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Víte, co je to Shareware? Vzpomněli byste si na význam slova Bitcoin? Vzpomněli byste si na význam slova Chvost? Znáte definici termínu Metronom?

Klíčová slova: herectví, vysvětlení, Luďka Kuralová, lexikon, kde se narodila Luďka Kuralová?, zajímavosti, kdo je Luďka Kuralová?, místo narození, osobnost, osobnosti, Luďka Kuralová, narození, wiki, životopis, kdy se narodila Luďka Kuralová?, herectví

Pojem Luďka Kuralová je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Hledat slovo Luďka Kuralová na Google obrázcích

Vyhledat pojem Luďka Kuralová ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Luďka Kuralová ve Wikimedia Commons

Hledat pojem Luďka Kuralová ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít termín Luďka Kuralová ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Luďka Kuralová například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v projektu slovnik.cz, ve fulltextu Google.cz, v evropském vyhledávači Qwant nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Stručná biografie, resp. životopis osoby Luďka Kuralová

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Luďka Kuralová? Kdy se narodila Luďka Kuralová? Kde se narodila Luďka Kuralová? Luďka Kuralová je v kategorii Herectví

Kategorie herectví, kudrnáč, luďka Kuralová, ilustrační obrázek

Text napsán pro Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v uvedených textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Můžete též zkusit najít informace osobnost, osobu, člověka Luďka Kuralová dejme tomu třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete rozsáhlejší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Luďka Kuralová i v jiné kategorii než je herectví.