Kdo je to?
Kdo je to, byl Lichvář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Lichvář? Lidé, zločin

Kdo je to Lichvář?

Jaký je význam slova Lichvář? Co to znamená?

Lichvář je člověk, který poskytuje půjčky s nemravně vysokým úrokem a to často tehdy, když zneužije nepříznivou situaci druhé osoby. V českém prostředí je lichva trestným činem. Maximální hranice úroků u úvěrů v ČR však stanovena není.Kdo je to, byl Lichvář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Lichvář? Lidé, zločin

Zaujalo vás slovo, termín Lichvář? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Fixace? Znáte termín Akcent? Vzpomněli byste si co znamená slovo Cephalea? Víte, co je to Majáles?

Klíčová slova: kdo je Lichvář?, informace, wiki, význam slova, vysvětlení, lexikon, etymologie, odborný výraz, heslo, slovo, formulace, zločin, co znamená, definice, co je to Lichvář?, přesný výraz

Pojem Lichvář je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Lichvář

Hledejte bez špehování slovo Lichvář ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat slovo Lichvář na Google.cz

Hledat videa s názvem Lichvář na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Lichvář ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Lichvář například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, ve Wikislovníku nebo v Google překladači.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Vysvětlení významu slova Lichvář, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Lichvář? Kdo to byl Lichvář? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Lichvář? Definice pojmu Lichvář se nachází v sekci zločin. Sepsáno redaktory Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Pokuste se vyhledat pojem, slovo, termín, definici dejme tomu třeba na stránkách Wikipedie, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než zločin).

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?