Kdo je to?
Kdo je to, byl Lichvář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Lichvář? Lidé, zločin

Kdo je to Lichvář?

Jaký je význam slova Lichvář? Co to znamená?

Lichvář je člověk, který poskytuje půjčky s nemravně vysokým úrokem a to často tehdy, když zneužije nepříznivou situaci druhé osoby. V českém prostředí je lichva trestným činem. Maximální hranice úroků u úvěrů v ČR však stanovena není.Kdo je to, byl Lichvář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Lichvář? Lidé, zločin

Definici slova Lichvář můžete sdílet s přáteli a kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Fixace? Vzpomněli byste si na význam slova Singltrek? Vzpomněli byste si co znamená slovo Cephalea? Znáte definici termínu Příkazový řádek?

Klíčová slova: vysvětlení, co je to Lichvář?, význam slova, přesný výraz, přesný význam, formulace, odborný výraz, popis, heslo, synonymum, zločin, wiki, popis, kdo je Lichvář?, původ slova, význam

Pojem Lichvář je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Lichvář

Hledat heslo Lichvář ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Lichvář na Youtube

Najít pojem Lichvář v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledejte bez špehování slovo Lichvář ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Lichvář například ve Wikislovníku, v Google překladači, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve fulltextu Google.cz nebo v Lingea slovnících.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Co znamená Lichvář? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Lichvář? Kdo to byl Lichvář? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Lichvář? Definice pojmu Lichvář se nachází v kategorii zločin. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Zkuste též hledat pojem, výraz, termín, heslo třeba ve Wikipedii, kde můžete najít nejspíš delší text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než zločin).

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?