Kdo je to?
Kdo je to, byl Lichvář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Lichvář? Lidé, zločin

Kdo je to Lichvář?

Jaký je význam slova Lichvář? Co to znamená?

Lichvář je člověk, který poskytuje půjčky s nemravně vysokým úrokem a to často tehdy, když zneužije nepříznivou situaci druhé osoby. V českém prostředí je lichva trestným činem. Maximální hranice úroků u úvěrů v ČR však stanovena není.Kdo je to, byl Lichvář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Lichvář? Lidé, zločin

Definici slova Lichvář můžete sdílet s kolegy na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Firewall? Vzpomněli byste si co znamená slovo Kalcifikace? Vzpomněli byste si co znamená slovo Cephalea? Víte co je Žumpa?

Klíčová slova: popis, slovo, zločin, kdo je Lichvář?, synonymum, vysvětlení, původ slova, popis, informace, Lichvář, pojem, wiki, odborný výraz, co znamená, heslo, přesný význam

Pojem Lichvář je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Hledat videa s názvem Lichvář na Youtube

Hledejte bez špehování slovo Lichvář ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít výraz Lichvář ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít termín Lichvář ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Lichvář například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Lichvář

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Lichvář? Kdo to byl Lichvář? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Lichvář? Definice pojmu Lichvář patří do sekce zločin. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, text, termín, pojem kupř. na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různých oborech lidské činnosti. Pokuste se najít termín Lichvář i v jiné kategorii než v zločin.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?