Kdo je to?
Kdo je to, byl Lichvář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Lichvář? Lidé, zločin

Kdo je to Lichvář?

Jaký je význam slova Lichvář? Co to znamená?

Lichvář je člověk, který poskytuje půjčky s nemravně vysokým úrokem a to často tehdy, když zneužije nepříznivou situaci druhé osoby. V českém prostředí je lichva trestným činem. Maximální hranice úroků u úvěrů v ČR však stanovena není.Kdo je to, byl Lichvář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Lichvář? Lidé, zločin

Líbí se vám definice kdo je to Lichvář? Pak se podělte s vašimi kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Firewall? Rozumíte pojmu Estragon? Vzpomněli byste si co znamená slovo Cephalea? Znáte pojem Erysipel?

Klíčová slova: Lichvář, popis, etymologie, formulace, synonymum, odborný výraz, wiki, původ slova, kdo to je, popis, význam pojmu, termín, vysvětlení, slovo, heslo, definice

Pojem Lichvář je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Hledejte bez špehování slovo Lichvář ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat heslo Lichvář ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat pojem Lichvář ve vyhledávači Qwant

Vyhledat slovo Lichvář ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Lichvář například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Google překladači.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Lichvář? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Lichvář? Kdo to byl Lichvář? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Lichvář? Definice pojmu Lichvář je v sekci zločin. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo dejme tomu třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle různých oborů. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie zločin.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?