Kdo je to?
Kdo je to, byl Lichvář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Lichvář? Lidé, zločin

Kdo je to Lichvář?

Jaký je význam slova Lichvář? Co to znamená?

Lichvář je člověk, který poskytuje půjčky s nemravně vysokým úrokem a to často tehdy, když zneužije nepříznivou situaci druhé osoby. V českém prostředí je lichva trestným činem. Maximální hranice úroků u úvěrů v ČR však stanovena není.Kdo je to, byl Lichvář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Lichvář? Lidé, zločin

Tento text (Lichvář) můžete sdílet se známými na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Fotosyntéza? Víte, co je to Plebiscit? Vzpomněli byste si co znamená slovo Afebrilní? Rozumíte pojmu Kamenické dláto?

Klíčová slova: termín, přesný význam, etymologie, co je to Lichvář?, popis, informace, slovo, pojem, popis, kdo je Lichvář?, význam pojmu, význam slova, lexikon, odborný výraz, formulace, wiki

Pojem Lichvář je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Lichvář zkuste navštívit tyto odkazy

Hledat výraz Lichvář ve Wikipedii

Zkusit najít Lichvář ve Wikislovníku

Hledat pojem Lichvář na Google.cz

Najít termín Lichvář ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Lichvář například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, v Microsoft Bing, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v projektu slovnik.cz.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Vysvětlení významu slova Lichvář, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Lichvář? Kdo to byl Lichvář? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Lichvář? Definice pojmu Lichvář je v kategorii zločin. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Pokuste se vyhledat výraz, slovo, definici, slovíčko řekněme na české Wikipedii, kde naleznete o něco delší text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než zločin).

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?