Kdo je to?
Kdo je to, byl Lichvář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Lichvář? Lidé, zločin

Kdo je to Lichvář?

Jaký je význam slova Lichvář? Co to znamená?

Lichvář je člověk, který poskytuje půjčky s nemravně vysokým úrokem a to často tehdy, když zneužije nepříznivou situaci druhé osoby. V českém prostředí je lichva trestným činem. Maximální hranice úroků u úvěrů v ČR však stanovena není.Kdo je to, byl Lichvář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Lichvář? Lidé, zločin

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Lichvář? s vašimi přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Fotosyntéza? Vzpomenete si na definici slova Umělý kámen? Vzpomněli byste si co znamená slovo Afebrilní? Vzpomněli byste si na význam slova Kybernetika?

Klíčová slova: kdo to je, lexikon, slovo, popis, odborný výraz, popis, wiki, původ slova, synonymum, přesný význam, přesný výraz, co je to Lichvář?, informace, vysvětlení, formulace, význam pojmu

Pojem Lichvář je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Zkusit najít frázi Lichvář ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat výraz Lichvář ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Lichvář na Youtube

Zkusit najít Lichvář v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Lichvář například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, ve Wikipedii nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Lichvář

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Lichvář? Kdo to byl Lichvář? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Lichvář? Definice pojmu Lichvář je v kategorii zločin. Text vytvořen pro server Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, definici, text, výraz dejme tomu například v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete rozsáhlejší text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto hledat termín Lichvář hledat i v jiných kategoriích (než zločin).

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?