Kdo je to?
Kdo je to, byl Lichvář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Lichvář? Lidé, zločin

Kdo je to Lichvář?

Jaký je význam slova Lichvář? Co to znamená?

Lichvář je člověk, který poskytuje půjčky s nemravně vysokým úrokem a to často tehdy, když zneužije nepříznivou situaci druhé osoby. V českém prostředí je lichva trestným činem. Maximální hranice úroků u úvěrů v ČR však stanovena není.Kdo je to, byl Lichvář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Lichvář? Lidé, zločin

Líbí se vám definice kdo je to Lichvář? Pak se podělte s vašimi přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Fixace? Vzpomněli byste si co znamená slovo Cynismus? Vzpomněli byste si co znamená slovo Cephalea? Víte co je Mumio?

Klíčová slova: kdo to je, slovo, vysvětlení, etymologie, wiki, heslo, popis, synonymum, co je to Lichvář?, význam pojmu, význam slova, odborný výraz, pojem, přesný výraz, kdo je Lichvář?, termín

Pojem Lichvář je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Hledejte bez špehování slovo Lichvář ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít frázi Lichvář ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Lichvář na Youtube

Hledat výraz Lichvář ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Lichvář například ve fulltextu Google.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ruském vyhledávači Yandex, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Lichvář

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Lichvář? Kdo to byl Lichvář? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Lichvář? Definice pojmu Lichvář je v kategorii zločin. Text napsán pro Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Zkuste hledat výraz, heslo, text, pojem řekněme třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle různých oborů. Pokuste se najít termín Lichvář i v jiné kategorii než v zločin.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?