Kdo je to?
Kdo je to, byl Lichvář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Lichvář? Lidé, zločin

Kdo je to Lichvář?

Jaký je význam slova Lichvář? Co to znamená?

Lichvář je člověk, který poskytuje půjčky s nemravně vysokým úrokem a to často tehdy, když zneužije nepříznivou situaci druhé osoby. V českém prostředí je lichva trestným činem. Maximální hranice úroků u úvěrů v ČR však stanovena není.Kdo je to, byl Lichvář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Lichvář? Lidé, zločin

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Lichvář s kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Fotosyntéza? Vzpomněli byste si co znamená slovo Frigidita? Vzpomněli byste si co znamená slovo Afebrilní? Víte co je Melasa?

Klíčová slova: význam slova, přesný výraz, přesný význam, wiki, popis, pojem, popis, definice, co je to Lichvář?, slovo, význam, co znamená, Lichvář, kdo je Lichvář?, heslo, význam pojmu

Pojem Lichvář je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Lichvář v následujících zdrojích

Hledat videa s názvem Lichvář na Youtube

Hledejte bez špehování slovo Lichvář ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat heslo Lichvář ve vyhledávači Qwant

Najít slovo Lichvář ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Lichvář například ve fulltextu Google.cz, v Google překladači, ve Wikislovníku, v Microsoft Bing nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Co znamená Lichvář? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Lichvář? Kdo to byl Lichvář? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Lichvář? Definice pojmu Lichvář se nachází v kategorii zločin. Text napsán pro Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Zkuste též najít pojem, text, definici, dejme tomu třeba v české Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle různých oborů. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Lichvář i jinde než v sekci než v zločin.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?