Kdo je to?
Kdo je to, byl Dezertér? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Dezertér? Lidé, zločin

Kdo je to Dezertér?

Jaký je význam slova Dezertér? Co to znamená?

Dezertér (neboli zběh) je voják, který nedovoleně opustil svoji vojenskou jednotku. Jedná se o závažný trestný čin, za který v době války hrozí trest smrti (obvykle zastřelením). V českém právu se dezerci věnuje § 322 trestního zákona č. 40/2009 Sb. Za dezerci hrozí trest odnětí svobody v délce 6 měsíců až 3 roky. Ve zvlášť závažných případech hrozí trest odnětí svobody v délce dva až osm let.Kdo je to, byl Dezertér? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Dezertér? Lidé, zločin

Budeme rádi, pokud budete definici slova Dezertér sdílet s přáteli a kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Diosmin? Znáte definici termínu Mikrobiologie? Pamatujete si definici pojmu H.E.A.T.? Pamatujete si definici pojmu Umeocet?

Klíčová slova: přesný význam, formulace, přesný výraz, synonymum, informace, kdo je Dezertér?, co znamená, význam, kdo to je, slovo, vysvětlení, původ slova, význam pojmu, heslo, význam slova, zločin

Pojem Dezertér je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Vyhledat termín Dezertér ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Dezertér ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Dezertér na Youtube

Najít pojem Dezertér ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Dezertér například ve ruském vyhledávači Yandex, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Co znamená Dezertér? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Dezertér? Kdo to byl Dezertér? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Dezertér? Definice pojmu Dezertér se nachází v kategorii zločin. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Zkuste hledat pojem, výraz, termín, heslo dejme tomu v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Dezertér v jiné sekci než zločin.