Kdo je to?
Kdo je to, byl Dezertér? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Dezertér? Lidé, zločin

Kdo je to Dezertér?

Jaký je význam slova Dezertér? Co to znamená?

Dezertér (neboli zběh) je voják, který nedovoleně opustil svoji vojenskou jednotku. Jedná se o závažný trestný čin, za který v době války hrozí trest smrti (obvykle zastřelením). V českém právu se dezerci věnuje § 322 trestního zákona č. 40/2009 Sb. Za dezerci hrozí trest odnětí svobody v délce 6 měsíců až 3 roky. Ve zvlášť závažných případech hrozí trest odnětí svobody v délce dva až osm let.Kdo je to, byl Dezertér? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Dezertér? Lidé, zločin

Sdílejte tuto stránku se slovem Dezertér se známými na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Diosmin? Znáte pojem Carnitin? Pamatujete si definici pojmu H.E.A.T.? Vzpomenete si na definici slova Musaka?

Klíčová slova: pojem, zločin, popis, heslo, lexikon, wiki, synonymum, etymologie, definice, popis, přesný výraz, formulace, Dezertér, původ slova, kdo to je, význam slova

Pojem Dezertér je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Dezertér zkuste tyto odkazy

Hledat výraz Dezertér na Google.cz

Najít výraz Dezertér ve Wikipedii

Najít termín Dezertér ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat termín Dezertér ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Dezertér například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, v Microsoft Bing nebo v Lingea slovnících.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Vysvětlení významu slova Dezertér, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Dezertér? Kdo to byl Dezertér? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Dezertér? Definice pojmu Dezertér je v kategorii zločin. Text vytvořen pro server Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Zkuste též hledat pojem, definici, text, výraz např. na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete podrobný text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie zločin.