Kdo je to?
Kdo je to, byl Dezertér? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Dezertér? Lidé, zločin

Kdo je to Dezertér?

Jaký je význam slova Dezertér? Co to znamená?

Dezertér (neboli zběh) je voják, který nedovoleně opustil svoji vojenskou jednotku. Jedná se o závažný trestný čin, za který v době války hrozí trest smrti (obvykle zastřelením). V českém právu se dezerci věnuje § 322 trestního zákona č. 40/2009 Sb. Za dezerci hrozí trest odnětí svobody v délce 6 měsíců až 3 roky. Ve zvlášť závažných případech hrozí trest odnětí svobody v délce dva až osm let.Kdo je to, byl Dezertér? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Dezertér? Lidé, zločin

Sdílejte tuto stránku se slovem Dezertér s přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Džem? Vzpomenete si na definici slova Hatchback? Pamatujete si definici pojmu Runy? Vzpomněli byste si na význam slova Štuková omítka?

Klíčová slova: kdo to je, význam pojmu, heslo, slovo, přesný význam, kdo je Dezertér?, formulace, termín, informace, synonymum, popis, vysvětlení, co znamená, definice, přesný výraz, zločin

Pojem Dezertér je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Hledat pojem Dezertér ve Wikislovníku

Vyhledat heslo Dezertér ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat heslo Dezertér ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Dezertér ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Dezertér například ve Wikipedii, v Lingea slovnících, ve ruském vyhledávači Yandex, ve fulltextu Google.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Dezertér

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Dezertér? Kdo to byl Dezertér? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Dezertér? Definice pojmu Dezertér je v kategorii zločin. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Pokuste se také najít pojem, termín, výraz, heslo třeba v populární Wikipedii, kde naleznete delší popis. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v zločin.