Kdo je to?
Kdo je to, byl Dezertér? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Dezertér? Lidé, zločin

Kdo je to Dezertér?

Jaký je význam slova Dezertér? Co to znamená?

Dezertér (neboli zběh) je voják, který nedovoleně opustil svoji vojenskou jednotku. Jedná se o závažný trestný čin, za který v době války hrozí trest smrti (obvykle zastřelením). V českém právu se dezerci věnuje § 322 trestního zákona č. 40/2009 Sb. Za dezerci hrozí trest odnětí svobody v délce 6 měsíců až 3 roky. Ve zvlášť závažných případech hrozí trest odnětí svobody v délce dva až osm let.Kdo je to, byl Dezertér? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Dezertér? Lidé, zločin

Zaujalo vás slovo, termín Dezertér? Potom se podělte s blízkými na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Diosmin? Znáte termín Burka? Pamatujete si definici pojmu H.E.A.T.? Víte, co je to Konvertoplán?

Klíčová slova: význam, definice, wiki, přesný význam, zločin, kdo je Dezertér?, význam pojmu, význam slova, kdo to je, lexikon, původ slova, popis, formulace, pojem, synonymum, co je to Dezertér?

Pojem Dezertér je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Najít heslo Dezertér ve Wikislovníku

Zkusit najít Dezertér v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat frázi Dezertér ve vyhledávači Yandex

Hledejte bez špehování slovo Dezertér ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Dezertér například ve fulltextu Google.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Lingea slovnících.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Dezertér

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Dezertér? Kdo to byl Dezertér? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Dezertér? Definice pojmu Dezertér patří do sekce zločin. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Zkuste najít výraz, text, termín, pojem například na stránkách Wikipedie, kde můžete najít delší text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto hledat termín Dezertér hledat i v jiných kategoriích (než zločin).