Kdo je to?
Kdo je to, byl Dezertér? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Dezertér? Lidé, zločin

Kdo je to Dezertér?

Jaký je význam slova Dezertér? Co to znamená?

Dezertér (neboli zběh) je voják, který nedovoleně opustil svoji vojenskou jednotku. Jedná se o závažný trestný čin, za který v době války hrozí trest smrti (obvykle zastřelením). V českém právu se dezerci věnuje § 322 trestního zákona č. 40/2009 Sb. Za dezerci hrozí trest odnětí svobody v délce 6 měsíců až 3 roky. Ve zvlášť závažných případech hrozí trest odnětí svobody v délce dva až osm let.Kdo je to, byl Dezertér? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Dezertér? Lidé, zločin

Zaujalo vás slovo, termín Dezertér? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Motto? Rozumíte pojmu Tejpování? Pamatujete si definici pojmu Mazanec? Znáte pojem Špýchar?

Klíčová slova: informace, význam, přesný výraz, kdo je Dezertér?, termín, vysvětlení, kdo to je, lexikon, etymologie, co je to Dezertér?, zločin, popis, popis, význam slova, pojem, heslo

Pojem Dezertér je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Hledejte bez špehování slovo Dezertér ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat výraz Dezertér na Google.cz

Vyhledat termín Dezertér ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat frázi Dezertér ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Dezertér například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve videích na Youtube nebo v Lingea slovnících.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Vysvětlení významu slova Dezertér, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Dezertér? Kdo to byl Dezertér? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Dezertér? Definice pojmu Dezertér se nachází v sekci zločin. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Můžete také vyzkoušet hledat pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz dejme tomu např. v internetové Wikipedii, kde můžete najít komplexní popis. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Dezertér v jiné sekci než zločin.