Kdo je to?
Kdo byl Ján Kuciak? Životopis Ján Kuciak, slavní lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Ján Kuciak?

Kdo to byl Ján Kuciak? Stručný životopis

Ján Kuciak byl slovenský žurnalista a investigativní reportér. Působil také jako analytik a vysokoškolský učitel. Psal pro deník Hospodářské noviny a také pro server Aktuality.sk. Zaměřil se na problematiku daňových podvodů, zkoumal různá podezření, která se dotkla i vládní strany premiéra Fica. Zkoumal také podnikání firem podezřelých z podvodů s dotacemi. Jeden z šetřených podnikatelů, Marián Kočner, Jánu Kuciakovi dokonce vyhrožoval.
Kuciak se zabýval také působením italské mafie na Slovensku a jejím propojením na politiky. V únoru 2018 byl Ján Kuciak i se svou snoubenkou Martinou Kušnírovou zavražděn.Kdo byl Ján Kuciak? Životopis Ján Kuciak, slavní lidé, osobnosti z novináři

Základní informace o osobě Ján Kuciak

Národnost: slovenská
Datum narození: 17. května 1990
Místo narození: Štiavnik
Datum úmrtí: 21. února 2018

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Ján Kuciak? s vašimi přáteli na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Mikroekonomie? Vzpomněli byste si na význam slova Šmakoun? Znáte definici termínu Fortifikace? Znáte definici termínu Lapidárium?

Klíčová slova: definice, popis, význam pojmu, přesný výraz, kdo to je, pojem, co je to Ján Kuciak?, význam, odborný výraz, význam slova, etymologie, původ slova, vysvětlení, co znamená, novináři, Ján Kuciak

Pojem Ján Kuciak je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Ján Kuciak ve Wikimedia Commons

Hledat heslo Ján Kuciak ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít slovo Ján Kuciak v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat slovo Ján Kuciak ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Ján Kuciak například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikislovníku, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Biografie, životopis, kdo je to Ján Kuciak?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Ján Kuciak? Kdo to byl Ján Kuciak? Kdy se narodil Ján Kuciak? Kde se narodil Ján Kuciak? Kdy zemřel Ján Kuciak? Ján Kuciak je v kategorii novináři. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Ján Kuciak třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíš podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Ján Kuciak i v jiné kategorii než je novináři.