Kdo je to?
Kdo byl Ján Kuciak? Životopis Ján Kuciak, slavní lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Ján Kuciak?

Kdo to byl Ján Kuciak? Stručný životopis

Ján Kuciak byl slovenský žurnalista a investigativní reportér. Působil také jako analytik a vysokoškolský učitel. Psal pro deník Hospodářské noviny a také pro server Aktuality.sk. Zaměřil se na problematiku daňových podvodů, zkoumal různá podezření, která se dotkla i vládní strany premiéra Fica. Zkoumal také podnikání firem podezřelých z podvodů s dotacemi. Jeden z šetřených podnikatelů, Marián Kočner, Jánu Kuciakovi dokonce vyhrožoval.
Kuciak se zabýval také působením italské mafie na Slovensku a jejím propojením na politiky. V únoru 2018 byl Ján Kuciak i se svou snoubenkou Martinou Kušnírovou zavražděn.Kdo byl Ján Kuciak? Životopis Ján Kuciak, slavní lidé, osobnosti z novináři

Základní údaje o osobě Ján Kuciak

Národnost: slovenská
Datum narození: 17. května 1990
Místo narození: Štiavnik
Datum úmrtí: 21. února 2018

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Ján Kuciak s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Mikroekonomie? Vzpomněli byste si co znamená slovo HIV? Znáte definici termínu Fortifikace? Víte co je Meteorit?

Klíčová slova: wiki, pojem, informace, popis, novináři, heslo, přesný výraz, lexikon, definice, popis, Ján Kuciak, původ slova, kdo je Ján Kuciak?, přesný význam, význam slova, odborný výraz

Pojem Ján Kuciak je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Hledat pojem Ján Kuciak ve vyhledávači Yandex

Vyhledat slovo Ján Kuciak ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Ján Kuciak ve Wikimedia Commons

Najít pojem Ján Kuciak ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Ján Kuciak například ve fulltextu Google.cz, v Google překladači, v Microsoft Bing, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v projektu slovnik.cz.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby Ján Kuciak

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Ján Kuciak? Kdo to byl Ján Kuciak? Kdy se narodil Ján Kuciak? Kde se narodil Ján Kuciak? Kdy zemřel Ján Kuciak? Ján Kuciak se nachází v sekci novináři. Text vytvořen pro server Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Můžete se pokusit také najít osobnost, osobu, člověka Ján Kuciak dejme tomu např. v české Wikipedii, kde můžete najít komplexní popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Ján Kuciak i v jiné kategorii než je novináři.