Kdo je to?
Kdo je to, byl Xenofob? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Xenofob? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Xenofob?

Jaký je význam slova Xenofob? Co to znamená?

Xenofob se projevuje nepřátelským chováním ke všemu cizímu. Vůči cizincům, odlišným kulturám, jiným zemím, jejich náboženství a obecně všemu neznámému se xenofob chová se strachem, nepřátelsky, nedůvěřivě a s odporem. Takové chování není typické pouze pro lidi, ale je možné setkat se s ním i ve zvířecí říši. Odpor a strach se mohou vystupňovat až do nenávisti.
Zjednodušeně lze říci, že xenofob se obává cizinců, protože jim nevěří a cítí se jimi ohrožený. Velkou roli zde hrají předsudky různého původu – rasové, náboženské, politické, kulturní, sociální, etnické a další. Xenofobové často nacházejí společná témata s rasisty.Kdo je to, byl Xenofob? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Xenofob? Lidé, vlastnosti

Zaujalo vás slovo, termín Xenofob? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Karob? Víte co je Absurdní drama? Znáte pojem Hortonův syndrom? Vzpomněli byste si co označuje výraz Flash player?

Klíčová slova: wiki, co znamená, pojem, formulace, slovo, kdo je Xenofob?, synonymum, význam pojmu, co je to Xenofob?, informace, význam slova, popis, lexikon, etymologie, původ slova, popis

Pojem Xenofob je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Xenofob v následujících vyhledávačích

Najít výraz Xenofob ve vyhledávači Qwant

Hledat výraz Xenofob na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Xenofob ve Wikimedia Commons

Vyhledat slovo Xenofob v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Xenofob například ve Wikislovníku, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Lingea slovnících.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Vysvětlení významu slova Xenofob, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Xenofob? Kdo to byl Xenofob? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Xenofob? Definice pojmu Xenofob se nachází v sekci vlastnosti. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Zkuste hledat výraz, slovo, definici, termín dejme tomu např. na stránkách Wikipedie, kde můžete najít komplexní popis. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto hledat termín Xenofob hledat i v jiných kategoriích (než vlastnosti).

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.