Kdo je to?
Kdo je to, byl Xenofob? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Xenofob? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Xenofob?

Jaký je význam slova Xenofob? Co to znamená?

Xenofob se projevuje nepřátelským chováním ke všemu cizímu. Vůči cizincům, odlišným kulturám, jiným zemím, jejich náboženství a obecně všemu neznámému se xenofob chová se strachem, nepřátelsky, nedůvěřivě a s odporem. Takové chování není typické pouze pro lidi, ale je možné setkat se s ním i ve zvířecí říši. Odpor a strach se mohou vystupňovat až do nenávisti.
Zjednodušeně lze říci, že xenofob se obává cizinců, protože jim nevěří a cítí se jimi ohrožený. Velkou roli zde hrají předsudky různého původu – rasové, náboženské, politické, kulturní, sociální, etnické a další. Xenofobové často nacházejí společná témata s rasisty.Kdo je to, byl Xenofob? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Xenofob? Lidé, vlastnosti

Tento text (Xenofob) můžete sdílet se známými na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Schizofrenie? Znáte pojem Hornina? Znáte pojem Papiňák? Vzpomenete si na definici slova Creme fraiche?

Klíčová slova: kdo je Xenofob?, etymologie, pojem, význam slova, původ slova, formulace, informace, kdo to je, heslo, lexikon, vysvětlení, význam pojmu, co znamená, popis, Xenofob, wiki

Pojem Xenofob je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Xenofob

Vyhledat termín Xenofob ve vyhledávači Yandex

Najít heslo Xenofob ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat frázi Xenofob ve Wikislovníku

Hledejte bez špehování slovo Xenofob ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Xenofob například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikipedii, ve fulltextu Google.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Vysvětlení významu slova Xenofob, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Xenofob? Kdo to byl Xenofob? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Xenofob? Definice pojmu Xenofob je v kategorii vlastnosti. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Pokuste se také najít výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo dejme tomu třeba na české Wikipedii, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto hledat termín Xenofob hledat i v jiných kategoriích (než vlastnosti).

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.