Kdo je to?
Kdo je to Xenofob? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Xenofob? Lidé, vlastnosti

Xenofob

Jaký je význam slova Xenofob? Co to znamená?

Xenofob se projevuje nepřátelským chováním ke všemu cizímu. Vůči cizincům, odlišným kulturám, jiným zemím, jejich náboženství a obecně všemu neznámému se xenofob chová se strachem, nepřátelsky, nedůvěřivě a s odporem. Takové chování není typické pouze pro lidi, ale je možné setkat se s ním i ve zvířecí říši. Odpor a strach se mohou vystupňovat až do nenávisti.
Zjednodušeně lze říci, že xenofob se obává cizinců, protože jim nevěří a cítí se jimi ohrožený. Velkou roli zde hrají předsudky různého původu – rasové, náboženské, politické, kulturní, sociální, etnické a další. Xenofobové často nacházejí společná témata s rasisty.Kdo je to Xenofob? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Xenofob? Lidé, vlastnosti

Uvedený text s definicí slova Xenofob můžete samozřejmě sdílet s ostatními na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Kyberšikana? Víte, co je to Předložka? Znáte pojem Makaróny? Rozumíte pojmu Premiéra?

Klíčová slova: Xenofob, vysvětlení, přesný výraz, wiki, synonymum, přesný výraz, vlastnosti, informace, slovo, význam, vlastnosti, původ slova, wikipedie, Xenofob, etymologie, pojem

Pojem Xenofob je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Hledejte výraz Xenofob v dalších zdrojích

Hledejte bez špehování slovo Xenofob ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat frázi Xenofob ve vyhledávači Yahoo

Najít pojem Xenofob ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat výraz Xenofob ve vyhledávači Yandex

Hledat frázi Xenofob ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Xenofob například ve vyhledávači Seznam.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve Wikipedii nebo v Google překladači.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Vysvětlení významu slova Xenofob, definice, vysvětlení pojmu

Teď již zajisté znáte správnou odpověď na otázku Kdo je to Xenofob? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Xenofob? Definice pojmu Xenofob je v sekci Vlastnosti

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost údajů uveřejněných na webu. Texty bohužel nestíháme pravidelně upravovat, proto mohou obsahovat zastaralé, neaktuální, neplatné nebo nepřesné údaje. Můžete také vyzkoušet hledat informace pojem, slovo, termín, definici řekněme ve Wikipedii, kde můžete najít nejspíš delší text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie vlastnosti.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.