Kdo je to?
Kdo je to, byl Xenofob? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Xenofob? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Xenofob?

Jaký je význam slova Xenofob? Co to znamená?

Xenofob se projevuje nepřátelským chováním ke všemu cizímu. Vůči cizincům, odlišným kulturám, jiným zemím, jejich náboženství a obecně všemu neznámému se xenofob chová se strachem, nepřátelsky, nedůvěřivě a s odporem. Takové chování není typické pouze pro lidi, ale je možné setkat se s ním i ve zvířecí říši. Odpor a strach se mohou vystupňovat až do nenávisti.
Zjednodušeně lze říci, že xenofob se obává cizinců, protože jim nevěří a cítí se jimi ohrožený. Velkou roli zde hrají předsudky různého původu – rasové, náboženské, politické, kulturní, sociální, etnické a další. Xenofobové často nacházejí společná témata s rasisty.Kdo je to, byl Xenofob? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Xenofob? Lidé, vlastnosti

Líbí se vám definice kdo je to Xenofob? Pak se podělte s vašimi kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz SAP? Znáte pojem Náprstek? Znáte pojem Xenie? Vzpomenete si na definici slova Tajga?

Klíčová slova: Xenofob, vlastnosti, wiki, přesný výraz, definice, význam slova, slovo, význam pojmu, heslo, co znamená, termín, původ slova, co je to Xenofob?, formulace, význam, lexikon

Pojem Xenofob je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Xenofob v následujících zdrojích

Vyhledat slovo Xenofob v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít termín Xenofob ve Wikislovníku

Vyhledat heslo Xenofob ve vyhledávači Yandex

Hledat slovo Xenofob ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Xenofob například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Co znamená Xenofob? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Xenofob? Kdo to byl Xenofob? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Xenofob? Definice pojmu Xenofob je v sekci vlastnosti. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, slovo, termín, výraz dejme tomu třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v vlastnosti.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.