Kdo je to?
Kdo je to, byl Léčitel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Léčitel? Lidé, lékařství

Kdo je to Léčitel?

Jaký je význam slova Léčitel? Co to znamená?

Léčitel je člověk, který nemá patřičné medicínské vzdělání a používá při léčení postupy alternativní či nekonvenční medicíny, kterými chce dosáhnout stejného výsledku jako klasické lékařství. Používané metody a postupy nemají testy dokazující jejich účinek a bezpečnost pro pacienta nebo již v testech nebyly úspěšné. Používají se na základě pseudovědeckých názorů nebo odlišných filozofických názorů.
Léčitel za své jednání a případné ublížení pacientovi nenese právní odpovědnost. Léčitelovu péči nehradí zdravotní pojišťovny. Léčitel může používat například akupresuru, akupunkturu, aromaterapii, psychotroniku, bylinkářství, masáže, celostní medicínu a mnoho jiných postupů.Kdo je to, byl Léčitel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Léčitel? Lidé, lékařství

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Léčitel s kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Ctnost? Víte, co je to Talek? Víte co je Datum splatnosti? Rozumíte pojmu Globalizace?

Klíčová slova: definice, význam pojmu, co znamená, lexikon, co je to Léčitel?, synonymum, původ slova, termín, heslo, odborný výraz, popis, význam slova, etymologie, kdo to je, kdo je Léčitel?, přesný význam

Pojem Léčitel je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Vyhledat slovo Léčitel na Google.cz

Hledat termín Léčitel ve vyhledávači Yandex

Hledat frázi Léčitel ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít heslo Léčitel ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Léčitel například ve videích na Youtube, v nabídce zboží na Heureka.cz, v evropském vyhledávači Qwant, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Co znamená Léčitel? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Léčitel? Kdo to byl Léčitel? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Léčitel? Definice pojmu Léčitel se nachází v kategorii lékařství. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste najít pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít delší text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Pokuste se najít termín Léčitel i v jiné kategorii než v lékařství.