Kdo je to?
Kdo je to, byl Léčitel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Léčitel? Lidé, lékařství

Kdo je to Léčitel?

Jaký je význam slova Léčitel? Co to znamená?

Léčitel je člověk, který nemá patřičné medicínské vzdělání a používá při léčení postupy alternativní či nekonvenční medicíny, kterými chce dosáhnout stejného výsledku jako klasické lékařství. Používané metody a postupy nemají testy dokazující jejich účinek a bezpečnost pro pacienta nebo již v testech nebyly úspěšné. Používají se na základě pseudovědeckých názorů nebo odlišných filozofických názorů.
Léčitel za své jednání a případné ublížení pacientovi nenese právní odpovědnost. Léčitelovu péči nehradí zdravotní pojišťovny. Léčitel může používat například akupresuru, akupunkturu, aromaterapii, psychotroniku, bylinkářství, masáže, celostní medicínu a mnoho jiných postupů.Kdo je to, byl Léčitel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Léčitel? Lidé, lékařství

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Léčitel s vašimi známými a kamarády na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Erektilní dysfunkce? Pamatujete si definici pojmu Premisa? Víte co je Halal? Vzpomněli byste si co znamená slovo Aterom?

Klíčová slova: přesný výraz, synonymum, pojem, slovo, význam slova, význam pojmu, wiki, termín, lékařství, kdo to je, etymologie, co je to Léčitel?, Léčitel, kdo je Léčitel?, přesný význam, popis

Pojem Léčitel je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Léčitel zkuste tyto odkazy

Najít slovo Léčitel ve vyhledávači Yandex

Hledejte bez špehování slovo Léčitel ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít heslo Léčitel ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat slovo Léčitel ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Léčitel například ve vyhledávači Seznam.cz, v Lingea slovnících, v Microsoft Bing, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Vysvětlení významu slova Léčitel, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Léčitel? Kdo to byl Léčitel? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Léčitel? Definice pojmu Léčitel se nachází v sekci lékařství. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz např. v projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Léčitel v jiné sekci než lékařství.