Kdo je to?
Kdo je to, byl Léčitel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Léčitel? Lidé, lékařství

Kdo je to Léčitel?

Jaký je význam slova Léčitel? Co to znamená?

Léčitel je člověk, který nemá patřičné medicínské vzdělání a používá při léčení postupy alternativní či nekonvenční medicíny, kterými chce dosáhnout stejného výsledku jako klasické lékařství. Používané metody a postupy nemají testy dokazující jejich účinek a bezpečnost pro pacienta nebo již v testech nebyly úspěšné. Používají se na základě pseudovědeckých názorů nebo odlišných filozofických názorů.
Léčitel za své jednání a případné ublížení pacientovi nenese právní odpovědnost. Léčitelovu péči nehradí zdravotní pojišťovny. Léčitel může používat například akupresuru, akupunkturu, aromaterapii, psychotroniku, bylinkářství, masáže, celostní medicínu a mnoho jiných postupů.Kdo je to, byl Léčitel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Léčitel? Lidé, lékařství

Líbí se vám definice kdo je to Léčitel? Pak se podělte s vašimi kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Debaras? Vzpomenete si na definici slova Školkovné? Víte co je Wakeboarding? Vzpomněli byste si na význam slova HACCP?

Klíčová slova: význam, lexikon, formulace, slovo, pojem, heslo, kdo to je, definice, kdo je Léčitel?, wiki, etymologie, Léčitel, význam slova, popis, lékařství, přesný výraz

Pojem Léčitel je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Léčitel doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Hledejte bez špehování slovo Léčitel ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít termín Léčitel ve vyhledávači Yandex

Najít heslo Léčitel ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat videa s názvem Léčitel na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Léčitel například v evropském vyhledávači Qwant, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, ve Wikipedii nebo v projektu slovnik.cz.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Co znamená Léčitel? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Léčitel? Kdo to byl Léčitel? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Léčitel? Definice pojmu Léčitel je v sekci lékařství. Sepsáno redaktory Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, definici, slovo, termín dejme tomu třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než lékařství).