Kdo je to?
Kdo je to, byl Léčitel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Léčitel? Lidé, lékařství

Kdo je to Léčitel?

Jaký je význam slova Léčitel? Co to znamená?

Léčitel je člověk, který nemá patřičné medicínské vzdělání a používá při léčení postupy alternativní či nekonvenční medicíny, kterými chce dosáhnout stejného výsledku jako klasické lékařství. Používané metody a postupy nemají testy dokazující jejich účinek a bezpečnost pro pacienta nebo již v testech nebyly úspěšné. Používají se na základě pseudovědeckých názorů nebo odlišných filozofických názorů.
Léčitel za své jednání a případné ublížení pacientovi nenese právní odpovědnost. Léčitelovu péči nehradí zdravotní pojišťovny. Léčitel může používat například akupresuru, akupunkturu, aromaterapii, psychotroniku, bylinkářství, masáže, celostní medicínu a mnoho jiných postupů.Kdo je to, byl Léčitel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Léčitel? Lidé, lékařství

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Léčitel? s vašimi přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Erektilní dysfunkce? Vzpomenete si na definici slova Foniatrie? Víte co je Halal? Vzpomněli byste si na význam slova Báje?

Klíčová slova: popis, odborný výraz, lexikon, slovo, popis, význam slova, termín, etymologie, pojem, definice, heslo, lékařství, význam, vysvětlení, kdo je Léčitel?, formulace

Pojem Léčitel je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Hledat pojem Léčitel ve fulltextu Seznam.cz

Najít slovo Léčitel ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat pojem Léčitel na Google.cz

Hledat výraz Léčitel ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Léčitel například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Google překladači.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Léčitel

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Léčitel? Kdo to byl Léčitel? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Léčitel? Definice pojmu Léčitel je v kategorii lékařství. Sepsáno redaktory Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete také vyzkoušet hledat výraz, definici, slovo, termín například ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie lékařství.