Kdo je to?
Kdo je to, byl Léčitel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Léčitel? Lidé, lékařství

Kdo je to Léčitel?

Jaký je význam slova Léčitel? Co to znamená?

Léčitel je člověk, který nemá patřičné medicínské vzdělání a používá při léčení postupy alternativní či nekonvenční medicíny, kterými chce dosáhnout stejného výsledku jako klasické lékařství. Používané metody a postupy nemají testy dokazující jejich účinek a bezpečnost pro pacienta nebo již v testech nebyly úspěšné. Používají se na základě pseudovědeckých názorů nebo odlišných filozofických názorů.
Léčitel za své jednání a případné ublížení pacientovi nenese právní odpovědnost. Léčitelovu péči nehradí zdravotní pojišťovny. Léčitel může používat například akupresuru, akupunkturu, aromaterapii, psychotroniku, bylinkářství, masáže, celostní medicínu a mnoho jiných postupů.Kdo je to, byl Léčitel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Léčitel? Lidé, lékařství

Definici slova Léčitel můžete sdílet s kolegy na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Debaras? Vzpomněli byste si co označuje výraz Turbulence? Víte co je Wakeboarding? Znáte termín Občanské sdružení?

Klíčová slova: wiki, termín, lexikon, vysvětlení, definice, přesný význam, heslo, slovo, význam slova, synonymum, informace, původ slova, přesný výraz, kdo je Léčitel?, formulace, popis

Pojem Léčitel je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Léčitel lze najít v následujících zdrojích

Hledat frázi Léčitel ve Wikipedii

Vyhledat pojem Léčitel ve vyhledávači Qwant

Hledejte bez špehování slovo Léčitel ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Léčitel ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Léčitel například ve videích na Youtube, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Léčitel

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Léčitel? Kdo to byl Léčitel? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Léčitel? Definice pojmu Léčitel patří do sekce lékařství. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, výraz, termín, heslo kupř. ve Wikipedii, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Jednotlivé výrazy mají často víc významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín Léčitel hledat i v jiných kategoriích (než lékařství).