Kdo je to?
Kdo je to, byl Léčitel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Léčitel? Lidé, lékařství

Kdo je to Léčitel?

Jaký je význam slova Léčitel? Co to znamená?

Léčitel je člověk, který nemá patřičné medicínské vzdělání a používá při léčení postupy alternativní či nekonvenční medicíny, kterými chce dosáhnout stejného výsledku jako klasické lékařství. Používané metody a postupy nemají testy dokazující jejich účinek a bezpečnost pro pacienta nebo již v testech nebyly úspěšné. Používají se na základě pseudovědeckých názorů nebo odlišných filozofických názorů.
Léčitel za své jednání a případné ublížení pacientovi nenese právní odpovědnost. Léčitelovu péči nehradí zdravotní pojišťovny. Léčitel může používat například akupresuru, akupunkturu, aromaterapii, psychotroniku, bylinkářství, masáže, celostní medicínu a mnoho jiných postupů.Kdo je to, byl Léčitel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Léčitel? Lidé, lékařství

Budeme rádi, pokud budete definici slova Léčitel sdílet s přáteli a kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Erektilní dysfunkce? Víte, co je to Strofa? Víte co je Halal? Rozumíte pojmu Próza?

Klíčová slova: formulace, lékařství, odborný výraz, termín, synonymum, popis, co je to Léčitel?, Léčitel, informace, lexikon, původ slova, vysvětlení, význam, kdo je Léčitel?, co znamená, přesný význam

Pojem Léčitel je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Léčitel ve Wikimedia Commons

Vyhledat termín Léčitel ve Wikislovníku

Hledat slovo Léčitel ve vyhledávači Qwant

Najít výraz Léčitel v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Léčitel například ve Wikipedii, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, ve videích na Youtube nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Co znamená Léčitel? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Léčitel? Kdo to byl Léčitel? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Léčitel? Definice pojmu Léčitel se nachází v kategorii lékařství. Text napsán pro Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, text, definici, dejme tomu například v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto hledat termín Léčitel hledat i v jiných kategoriích (než lékařství).