Kdo je to?
Kdo je to, byl Hampejznice? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hampejznice? Lidé, hanlivé

Kdo je to Hampejznice?

Jaký je význam slova Hampejznice? Co to znamená?

Hampejznice je starší hanlivé označení pro prostitutku. Název vychází z pojmenování veřejného domu – hampejzu. Hampejznice byla přehnaně nalíčená žena ve výrazných šatech, která za úplatu poskytovala sexuální služby.
Pojmenování se někdy používalo i pro ženy povětrné nebo nevěrnice. Jako pojmenování nevěstky bylo nejčastější v 17. století.


Kdo je to, byl Hampejznice? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hampejznice? Lidé, hanlivé

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Hampejznice s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Sedimentace? Vzpomněli byste si co znamená slovo Pétanque? Vzpomněli byste si co označuje výraz Pemza? Víte co je Karnitin?

Klíčová slova: pojem, informace, heslo, kdo je Hampejznice?, popis, přesný význam, přesný výraz, wiki, co je to Hampejznice?, popis, kdo to je, etymologie, hanlivé, lexikon, význam slova, definice

Pojem Hampejznice je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Hledat výraz Hampejznice ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Hampejznice na Youtube

Najít heslo Hampejznice ve vyhledávači Yandex

Najít výraz Hampejznice na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Hampejznice například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, ve Wikipedii, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Vysvětlení významu slova Hampejznice, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Hampejznice? Kdo to byl Hampejznice? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Hampejznice? Definice pojmu Hampejznice se nachází v sekci hanlivé. Text vytvořen pro server Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Pokuste se též vyhledat výraz, termín, heslo, výraz dejme tomu třeba v české Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různém kontextu, v různých oborech. Můžete se proto pokusit najít heslo Hampejznice i v jiné sekci než v hanlivé.