Kdo je to?
Kdo je to, byl Hampejznice? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hampejznice? Lidé, hanlivé

Kdo je to Hampejznice?

Jaký je význam slova Hampejznice? Co to znamená?

Hampejznice je starší hanlivé označení pro prostitutku. Název vychází z pojmenování veřejného domu – hampejzu. Hampejznice byla přehnaně nalíčená žena ve výrazných šatech, která za úplatu poskytovala sexuální služby.
Pojmenování se někdy používalo i pro ženy povětrné nebo nevěrnice. Jako pojmenování nevěstky bylo nejčastější v 17. století.


Kdo je to, byl Hampejznice? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hampejznice? Lidé, hanlivé

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Hampejznice? s vašimi kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Sedimentace? Znáte pojem Bilaterální dohoda? Vzpomněli byste si co označuje výraz Pemza? Vzpomenete si na definici slova Spirometrie?

Klíčová slova: lexikon, pojem, přesný výraz, popis, kdo je Hampejznice?, co znamená, přesný význam, význam pojmu, význam, slovo, odborný výraz, etymologie, synonymum, hanlivé, původ slova, formulace

Pojem Hampejznice je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Najít termín Hampejznice na Google.cz

Hledat videa s názvem Hampejznice na Youtube

Vyhledat heslo Hampejznice ve vyhledávači Yandex

Hledejte bez špehování slovo Hampejznice ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Hampejznice například ve vyhledávači Seznam.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikipedii, v Microsoft Bing nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Co znamená Hampejznice? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Hampejznice? Kdo to byl Hampejznice? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Hampejznice? Definice pojmu Hampejznice je v sekci hanlivé. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste též hledat pojem, slovo, termín, výraz třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste hledat odborný výraz Hampejznice i v jiné sekci než je kategorie hanlivé.