Kdo je to?
Kdo je to Hampejznice? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Hampejznice? Lidé, hanlivé

Hampejznice

Jaký je význam slova Hampejznice? Co to znamená?

Hampejznice je starší hanlivé označení pro prostitutku. Název vychází z pojmenování veřejného domu – hampejzu. Hampejznice byla přehnaně nalíčená žena ve výrazných šatech, která za úplatu poskytovala sexuální služby.
Pojmenování se někdy používalo i pro ženy povětrné nebo nevěrnice. Jako pojmenování nevěstky bylo nejčastější v 17. století.


Kdo je to Hampejznice? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Hampejznice? Lidé, hanlivé

Uvedený text s definicí slova Hampejznice můžete samozřejmě sdílet s ostatními na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Znáte definici termínu Státní příslušnost? Pamatujete si definici pojmu Afekt? Vzpomněli byste si co označuje výraz Mangold? Vzpomněli byste si co znamená slovo Grenadina?

Klíčová slova: Hampejznice, co znamená, vysvětlení, přesný výraz, význam, popis, formulace, hanlivé, synonymum, definice, hanlivé, wikipedie, přesný výraz, heslo, termín, informace

Pojem Hampejznice je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Hampejznice v následujících vyhledávačích

Zkusit najít slovo Hampejznice ve vyhledávači Yandex

Najít termín Hampejznice na Google obrázcích

Vyhledat pojem Hampejznice ve Wikipedii

Hledat slovo Hampejznice ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít termín Hampejznice ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Hampejznice například v Microsoft Bing, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve videích na Youtube, ve fulltextu Google.cz nebo v Google překladači.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Vysvětlení významu slova Hampejznice, definice, vysvětlení pojmu

Z předchozího textu jste se dozvěděli Kdo je to Hampejznice? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Hampejznice? Definice pojmu Hampejznice je v sekci Hanlivé

Kategorie hanlivé, naivní mladík, hampejznice, ilustrační obrázek

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Informace obsažené na našich webových stránkách byly pečlivě zkontrolovány. I přesto však nepřebíráme odpovědnost za případné chyby. Informace v textu mohou být zastaralé. Stránky jsou aktualizovány nepravidelně dle možností. Můžete se pokusit také najít informace pojem, slovo, termín, definici např. v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Hanlivé).