Kdo je to?
Kdo je Jakub Enžl? Životopis Jakub Enžl, osobnosti, slavný člověk z kategorie sport

Jakub Enžl

Kdo je Jakub Enžl? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, sport

Jakub Enžl je český youtuber, osobní trenér, sportovec, powerlifter a kulturista. Enžl se věnuje více než deset let kulturistice, powerliftingu a fitness životnímu stylu. Miluje také tvorbu videí. Do povědomí lidí se dostal díky svému Youtube kanálu Jakub Enžl, kde má kolem tří set videí, které se většinou týkají cvičení. Ve svých videích dává lidem různé rady a tipy, jak a co nejefektivněji cvičit. Jeho Youtube kanál odebírá kolem 220 tisíc odběratelů. Na Instagramu, kde jej sleduje více jak 300 tisíc sledujících, sdílí fotografie a videa ze svého života.
V roce 2014 zvítězil na Mistrovství ČR v mrtvém tahu, které se konalo v Mostě. Tehdy sedmnáctiletý Enžl vyhrál kategorii Dorostenci T2 – 100 Kg s výkonem 250 kg, za který získal 160 704 bodů. Tehdy Jakub vážil 94,9 kg.
Jakub Enžl má přezdívku Daddy (česky Taťka). Měří 193 cm a váží více než 110 kg.Kdo je Jakub Enžl? Životopis Jakub Enžl, osobnosti, slavný člověk z kategorie sport

Základní údaje o osobě Jakub Enžl

Národnost: česká
Datum narození: 21. 1. 1997
Místo narození: Česká republika

Zaujala vás biografie osobnosti Jakub Enžl? Potom se podělte s jinými osobami na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Znáte pojem Scopex? Vzpomenete si na definici slova Raiffeisenbank? Pamatujete si definici pojmu Odpočet DPH? Vzpomněli byste si na význam slova CO2?

Klíčová slova: místo narození, Jakub Enžl, životopis, osobnost, národnost, lexikon, sport, wiki, kdo je Jakub Enžl?, zajímavosti, popis, narození, wikipedie, Jakub Enžl, biografie, sport

Pojem Jakub Enžl je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Jakub Enžl ve Wikimedia Commons

Zkusit najít slovo Jakub Enžl ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat heslo Jakub Enžl v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít Jakub Enžl ve Wikislovníku

Najít pojem Jakub Enžl na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Jakub Enžl například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Microsoft Bing, ve videích na Youtube nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Životopis, kdo je Jakub Enžl? Stručná biografie

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Jakub Enžl? Kdy se narodil Jakub Enžl? Kde se narodil Jakub Enžl? Jakub Enžl je v kategorii Sport

Sepsáno redaktory Superia.cz. Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Zkuste najít informace osobnost, osobu, člověka Jakub Enžl dejme tomu na stránkách Wikipedie, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jakub Enžl i v jiné kategorii než je sport.