Kdo je to?
Kdo je to, byl Markytánka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Markytánka? Lidé, profese

Kdo je to Markytánka?

Co znamená a jaký je význam slova Markytánka?

Markytánka je historické označení civilní osoby, ženy, která směla prodávat vojákům potraviny a nejnutnější předměty (např. tkaničky do bot), a to za rozumné ceny. Markytánky obvykle táhly s vojskem do boje, ale nebojovaly. Někdy nabízely i sexuální služby.Kdo je to, byl Markytánka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Markytánka? Lidé, profese

Definici slova Markytánka můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Leukemie? Víte co je Myom? Znáte pojem 3D tiskárna? Vzpomněli byste si co označuje výraz EDGE?

Klíčová slova: informace, termín, co znamená, význam pojmu, formulace, vysvětlení, co je to Markytánka?, heslo, význam, význam slova, kdo to je, původ slova, odborný výraz, etymologie, popis, Markytánka

Pojem Markytánka je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Hledat výraz Markytánka ve vyhledávači Yandex

Najít termín Markytánka v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat termín Markytánka ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat výraz Markytánka ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Markytánka například ve vyhledávači Seznam.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, ve videích na Youtube nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Vysvětlení významu slova Markytánka, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Markytánka? Kdo to byl Markytánka? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Markytánka? Definice pojmu Markytánka se nachází v sekci profese. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Můžete též zkusit najít výraz, slovo, definici, termín dejme tomu např. ve Wikipedii, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než profese).

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.