Kdo je to?
Kdo je to, byl Markytánka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Markytánka? Lidé, profese

Kdo je to Markytánka?

Co znamená a jaký je význam slova Markytánka?

Markytánka je historické označení civilní osoby, ženy, která směla prodávat vojákům potraviny a nejnutnější předměty (např. tkaničky do bot), a to za rozumné ceny. Markytánky obvykle táhly s vojskem do boje, ale nebojovaly. Někdy nabízely i sexuální služby.Kdo je to, byl Markytánka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Markytánka? Lidé, profese

Sdílejte tuto stránku se slovem Markytánka se známými na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Litosféra? Vzpomněli byste si co označuje výraz Číslovka? Znáte pojem Býlí? Znáte termín Zelňačka?

Klíčová slova: význam slova, odborný výraz, vysvětlení, termín, kdo to je, heslo, co znamená, pojem, definice, informace, wiki, význam, etymologie, význam pojmu, kdo je Markytánka?, přesný význam

Pojem Markytánka je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Markytánka v následujících zdrojích

Hledat heslo Markytánka v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat videa s názvem Markytánka na Youtube

Najít pojem Markytánka na Google.cz

Vyhledat pojem Markytánka ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Markytánka například ve ruském vyhledávači Yandex, v nabídce zboží na Heureka.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Lingea slovnících.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Vysvětlení významu slova Markytánka, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Markytánka? Kdo to byl Markytánka? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Markytánka? Definice pojmu Markytánka je v kategorii profese. Sepsáno redaktory Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Můžete se pokusit také najít výraz, definici, slovo, termín např. v populární Wikipedii, kde naleznete podrobný text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů podle různých oborů. Proto případně zapátrejte po pojmu Markytánka i v jiných kategoriích (než profese).

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.