Kdo je to?
Kdo je to, byl Markytánka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Markytánka? Lidé, profese

Kdo je to Markytánka?

Co znamená a jaký je význam slova Markytánka?

Markytánka je historické označení civilní osoby, ženy, která směla prodávat vojákům potraviny a nejnutnější předměty (např. tkaničky do bot), a to za rozumné ceny. Markytánky obvykle táhly s vojskem do boje, ale nebojovaly. Někdy nabízely i sexuální služby.Kdo je to, byl Markytánka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Markytánka? Lidé, profese

Zaujalo vás slovo, termín Markytánka? Potom se podělte s kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Licence? Vzpomněli byste si na význam slova Didaktika? Znáte pojem Inverze? Znáte definici termínu Premiéra?

Klíčová slova: přesný význam, Markytánka, význam slova, wiki, kdo to je, profese, význam pojmu, význam, původ slova, definice, heslo, vysvětlení, slovo, etymologie, termín, popis

Pojem Markytánka je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Zkusit najít slovo Markytánka ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Markytánka ve Wikimedia Commons

Hledejte bez špehování slovo Markytánka ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat výraz Markytánka na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Markytánka například ve Wikislovníku, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve videích na Youtube, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Lingea slovnících.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Co znamená Markytánka? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Markytánka? Kdo to byl Markytánka? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Markytánka? Definice pojmu Markytánka se nachází v kategorii profese. Text napsán pro Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pokuste se též vyhledat pojem, text, definici, dejme tomu na stránkách Wikipedie, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v profese.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.