Kdo je to?
Kdo je to Markytánka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Markytánka? Lidé, profese

Kdo je to Markytánka?

Co znamená a jaký je význam slova Markytánka?

Markytánka je historické označení civilní osoby, ženy, která směla prodávat vojákům potraviny a nejnutnější předměty (např. tkaničky do bot), a to za rozumné ceny. Markytánky obvykle táhly s vojskem do boje, ale nebojovaly. Někdy nabízely i sexuální služby.Kdo je to Markytánka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Markytánka? Lidé, profese

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Markytánka? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Vzpomněli byste si co označuje výraz Leukemie? Znáte definici termínu Očistec? Znáte pojem 3D tiskárna? Pamatujete si definici pojmu Gravitace?

Klíčová slova: přesný výraz, vysvětlení, profese, Markytánka, heslo, profese, wiki, lexikon, wikipedie, formulace, co znamená, přesný výraz, etymologie, pojem, Markytánka, popis

Pojem Markytánka je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Markytánka ve Wikimedia Commons

Hledat pojem Markytánka ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít výraz Markytánka ve fulltextu Seznam.cz

Hledat výraz Markytánka v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít výraz Markytánka na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Markytánka například ve Wikislovníku, v projektu slovnik.cz, ve fulltextu Yahoo.com, v Google obrázcích nebo v Google překladači.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Markytánka

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Markytánka? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Markytánka? Definice pojmu Markytánka se nachází v sekci Profese

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Přes maximální snahu a opakovanou kontrolu mohou některé informace nesprávné, nepřesné či neaktuální. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Pokuste se vyhledat pojem, definici, text, výraz třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Profese.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.