Kdo je to?
Kdo je to, byl Markytánka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Markytánka? Lidé, profese

Kdo je to Markytánka?

Co znamená a jaký je význam slova Markytánka?

Markytánka je historické označení civilní osoby, ženy, která směla prodávat vojákům potraviny a nejnutnější předměty (např. tkaničky do bot), a to za rozumné ceny. Markytánky obvykle táhly s vojskem do boje, ale nebojovaly. Někdy nabízely i sexuální služby.Kdo je to, byl Markytánka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Markytánka? Lidé, profese

Líbí se vám definice kdo je to Markytánka? Pak se podělte s vašimi přáteli na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Licence? Znáte termín Forex? Znáte pojem Inverze? Víte, co je to Kasační stížnost?

Klíčová slova: termín, formulace, wiki, etymologie, informace, přesný výraz, kdo to je, Markytánka, význam pojmu, odborný výraz, význam slova, definice, lexikon, význam, kdo je Markytánka?, vysvětlení

Pojem Markytánka je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Markytánka ve Wikimedia Commons

Hledat frázi Markytánka ve Wikipedii

Vyhledat výraz Markytánka v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít termín Markytánka ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Markytánka například v evropském vyhledávači Qwant, v Lingea slovnících, ve vyhledávači Seznam.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Markytánka

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Markytánka? Kdo to byl Markytánka? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Markytánka? Definice pojmu Markytánka je v kategorii profese. Text vytvořen pro server Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste též hledat pojem, definici, text, výraz například v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než profese.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.