Kdo je to?
Kdo je to, byl Markytánka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Markytánka? Lidé, profese

Kdo je to Markytánka?

Co znamená a jaký je význam slova Markytánka?

Markytánka je historické označení civilní osoby, ženy, která směla prodávat vojákům potraviny a nejnutnější předměty (např. tkaničky do bot), a to za rozumné ceny. Markytánky obvykle táhly s vojskem do boje, ale nebojovaly. Někdy nabízely i sexuální služby.Kdo je to, byl Markytánka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Markytánka? Lidé, profese

Zaujalo vás slovo, termín Markytánka? Potom se podělte s blízkými na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Litosféra? Pamatujete si definici pojmu Microsoft Office? Znáte pojem Býlí? Vzpomněli byste si co znamená slovo NATO?

Klíčová slova: vysvětlení, termín, původ slova, přesný výraz, význam, wiki, profese, definice, formulace, synonymum, co znamená, význam slova, lexikon, odborný výraz, Markytánka, informace

Pojem Markytánka je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Markytánka zkuste navštívit tyto odkazy

Hledat videa s názvem Markytánka na Youtube

Vyhledat heslo Markytánka ve Wikipedii

Najít heslo Markytánka ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít frázi Markytánka ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Markytánka například ve ruském vyhledávači Yandex, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Markytánka

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Markytánka? Kdo to byl Markytánka? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Markytánka? Definice pojmu Markytánka patří do sekce profese. Text napsán pro Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Pokuste se také najít pojem, text, definici, například v internetové Wikipedii, kde můžete najít delší text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Markytánka i jinde než v sekci než v profese.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.