Kdo je to?
Kdo je to, byl Sociolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sociolog? Lidé, profese

Kdo je to Sociolog?

Jaký je význam slova Sociolog? Co to znamená?

Sociolog je vědec, který se zabývá výzkumem sociálního života, jednání lidí, strukturou společnosti, společenskými systémy, strukturou společnosti a vlivy, které se odrážejí v životě jednotlivých osob, skupin nebo celé společnosti.
Sociologové se začali objevovat v 19. století, jednalo se původně o filozofy. Zakladatelem sociologie je Francouz August Comte. V této vědě existuje mnoho škol a směrů.Kdo je to, byl Sociolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sociolog? Lidé, profese

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Sociolog? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova CHOPN? Znáte termín THC? Vzpomněli byste si co znamená slovo Prdelačka? Víte, co je to Demokracie?

Klíčová slova: kdo to je, co znamená, přesný výraz, vysvětlení, termín, přesný význam, význam slova, popis, heslo, význam, odborný výraz, kdo je Sociolog?, wiki, význam pojmu, lexikon, původ slova

Pojem Sociolog je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Hledat výraz Sociolog ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít slovo Sociolog v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat pojem Sociolog ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledejte bez špehování slovo Sociolog ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Sociolog například ve Wikipedii, v Lingea slovnících, v evropském vyhledávači Qwant, ve fulltextu Google.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Vysvětlení významu slova Sociolog, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Sociolog? Kdo to byl Sociolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Sociolog? Definice pojmu Sociolog je v kategorii profese. Sepsáno redaktory Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Zkuste hledat výraz, definici, slovo, termín např. v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete komplexní text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle různých oborů. Zkuste hledat odborný výraz Sociolog i v jiné sekci než je kategorie profese.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.