Kdo je to?
Kdo je to, byl Sociolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sociolog? Lidé, profese

Kdo je to Sociolog?

Jaký je význam slova Sociolog? Co to znamená?

Sociolog je vědec, který se zabývá výzkumem sociálního života, jednání lidí, strukturou společnosti, společenskými systémy, strukturou společnosti a vlivy, které se odrážejí v životě jednotlivých osob, skupin nebo celé společnosti.
Sociologové se začali objevovat v 19. století, jednalo se původně o filozofy. Zakladatelem sociologie je Francouz August Comte. V této vědě existuje mnoho škol a směrů.Kdo je to, byl Sociolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sociolog? Lidé, profese

Sdílejte tuto stránku se slovem Sociolog s přáteli na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova CHOPN? Znáte pojem Marengo? Vzpomněli byste si co znamená slovo Prdelačka? Vzpomenete si na definici slova AdBlock?

Klíčová slova: pojem, lexikon, slovo, původ slova, Sociolog, co znamená, význam slova, přesný výraz, význam pojmu, formulace, heslo, co je to Sociolog?, etymologie, informace, popis, definice

Pojem Sociolog je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Zkusit najít slovo Sociolog ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Sociolog na Youtube

Vyhledat výraz Sociolog v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat frázi Sociolog ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Sociolog například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Google překladači.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Sociolog

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Sociolog? Kdo to byl Sociolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Sociolog? Definice pojmu Sociolog je v kategorii profese. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete také vyzkoušet hledat pojem, termín, výraz, heslo třeba na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete delší popis. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Můžete se proto pokusit najít heslo Sociolog i v jiné sekci než v profese.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.