Kdo je to?
Kdo je to, byl Sociolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sociolog? Lidé, profese

Kdo je to Sociolog?

Jaký je význam slova Sociolog? Co to znamená?

Sociolog je vědec, který se zabývá výzkumem sociálního života, jednání lidí, strukturou společnosti, společenskými systémy, strukturou společnosti a vlivy, které se odrážejí v životě jednotlivých osob, skupin nebo celé společnosti.
Sociologové se začali objevovat v 19. století, jednalo se původně o filozofy. Zakladatelem sociologie je Francouz August Comte. V této vědě existuje mnoho škol a směrů.Kdo je to, byl Sociolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sociolog? Lidé, profese

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Sociolog s kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova FUP? Znáte pojem Život? Vzpomněli byste si co znamená slovo Feston? Vzpomenete si na definici slova Karpální tunel?

Klíčová slova: vysvětlení, přesný význam, profese, etymologie, definice, význam, Sociolog, synonymum, význam slova, pojem, heslo, formulace, popis, kdo je Sociolog?, lexikon, popis

Pojem Sociolog je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Sociolog zkuste tyto odkazy

Vyhledat termín Sociolog ve vyhledávači Yandex

Hledat heslo Sociolog na Google.cz

Hledejte bez špehování slovo Sociolog ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít slovo Sociolog ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Sociolog například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve Wikislovníku nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Co znamená Sociolog? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Sociolog? Kdo to byl Sociolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Sociolog? Definice pojmu Sociolog se nachází v kategorii profese. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Můžete také vyzkoušet hledat výraz, slovo, definici, termín dejme tomu třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než profese.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.