Kdo je to?
Kdo je to Sociolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Sociolog? Lidé, profese

Kdo je to Sociolog?

Co znamená a jaký je význam slova Sociolog?

Sociolog je vědec, který se zabývá výzkumem sociálního života, jednání lidí, strukturou společnosti, společenskými systémy, strukturou společnosti a vlivy, které se odrážejí v životě jednotlivých osob, skupin nebo celé společnosti.
Sociologové se začali objevovat v 19. století, jednalo se původně o filozofy. Zakladatelem sociologie je Francouz August Comte. V této vědě existuje mnoho škol a směrů.Kdo je to Sociolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Sociolog? Lidé, profese

Uvedený text s definicí slova Sociolog můžete samozřejmě sdílet s vašimi kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Vzpomenete si na definici slova CHOPN? Znáte termín Dřevoplast? Vzpomněli byste si co znamená slovo Podstatné jméno? Víte, co je to Akademický rok?

Klíčová slova: definice, co znamená, přesný výraz, wiki, vysvětlení, slovo, význam slova, profese, informace, přesný výraz, přesný význam, profese, heslo, původ slova, Sociolog, odborný výraz

Pojem Sociolog je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Zkusit najít slovo Sociolog ve vyhledávači Yahoo

Hledejte bez špehování slovo Sociolog ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz Sociolog ve Wikipedii

Hledat heslo Sociolog ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat výraz Sociolog ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Sociolog například ve vyhledávači Seznam.cz, v Lingea slovnících, v evropském vyhledávači Qwant, ve videích na Youtube nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Vysvětlení významu slova Sociolog, definice, vysvětlení pojmu

Právě nyní již víte Kdo je to Sociolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Sociolog? Definice pojmu Sociolog je v sekci Profese

Napsáno redaktory Superia.cz. Provozovatel neodpovídá za správnost, úplnost a aktuálnost tohoto obsahu. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Zkuste najít informace výraz, definici, slovo, termín např. v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete komplexní text. Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic podle různých oborů. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než profese.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.