Kdo je to?
Kdo je to, byl Bečvář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Bečvář? Lidé, profese

Kdo je to Bečvář?

Jaký je význam slova Bečvář? Co to znamená?

Bečvář bylo pojmenování pro řemeslníka, který vyráběl nejrůznější nádoby ze dřeva. V pozdějších dobách byla tato profese označována souhrnně jako bednář. Název bečvář pochází z pojmenování nádoby – bečvy.
Bečváři vyráběli také kádě, později i sudy na víno, zelí, pivo, máselnice, štoudve, hrotky, škopky a mnoho dalších dřevěných nádob.Kdo je to, byl Bečvář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Bečvář? Lidé, profese

Tento text (Bečvář) můžete sdílet s přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Lučavka královská? Rozumíte pojmu Idiom? Vzpomněli byste si co označuje výraz Stavební spoření? Znáte pojem Hereze?

Klíčová slova: co znamená, definice, popis, přesný výraz, etymologie, termín, wiki, přesný význam, lexikon, kdo je Bečvář?, profese, význam slova, informace, co je to Bečvář?, heslo, kdo to je

Pojem Bečvář je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Zkusit najít slovo Bečvář na Google.cz

Hledat videa s názvem Bečvář na Youtube

Hledejte bez špehování slovo Bečvář ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz Bečvář ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Bečvář například ve ruském vyhledávači Yandex, v projektu slovnik.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Bečvář

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Bečvář? Kdo to byl Bečvář? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Bečvář? Definice pojmu Bečvář je v kategorii profese. Sepsáno redaktory Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Pokuste se též vyhledat výraz, definici, slovo, termín třeba v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete delší popis. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než profese.