Kdo je to?
Kdo je to Bečvář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Bečvář? Lidé, profese

Kdo je to Bečvář?

Jaký je význam slova Bečvář? Co to znamená?

Bečvář bylo pojmenování pro řemeslníka, který vyráběl nejrůznější nádoby ze dřeva. V pozdějších dobách byla tato profese označována souhrnně jako bednář. Název bečvář pochází z pojmenování nádoby – bečvy.
Bečváři vyráběli také kádě, později i sudy na víno, zelí, pivo, máselnice, štoudve, hrotky, škopky a mnoho dalších dřevěných nádob.Kdo je to Bečvář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Bečvář? Lidé, profese

Zaujalo vás slovo, termín Bečvář? Potom se podělte s partnery, kolegy a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Znáte definici termínu Kritické myšlení? Vzpomněli byste si co označuje výraz Plugin? Vzpomněli byste si co označuje výraz Nový zákon? Znáte termín Ženská obřízka?

Klíčová slova: profese, informace, význam pojmu, synonymum, popis, vysvětlení, heslo, pojem, přesný význam, význam, lexikon, přesný výraz, etymologie, profese, wikipedie, původ slova

Pojem Bečvář je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Najít pojem Bečvář ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem Bečvář v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledejte bez špehování slovo Bečvář ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít termín Bečvář na Google obrázcích

Zkusit najít pojem Bečvář ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Bečvář například v Microsoft Bing, v Lingea slovnících, v evropském vyhledávači Qwant, ve fulltextu Google.cz nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Bečvář

Právě jste zjistili Kdo je to Bečvář? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Bečvář? Definice pojmu Bečvář je v sekci Profese

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Neručíme za eventuální chyby v textech. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Můžete též zkusit najít pojem, slovo, termín, definici řekněme třeba na stránkách Wikipedie, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různých oborech lidské činnosti. Pokuste se najít termín Bečvář i v jiné kategorii než v profese.