Kdo je to?
Kdo je to, byl Regent? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Regent? Lidé, státní správa

Kdo je to Regent?

Co znamená a jaký je význam slova Regent?

Regent bylo historické označení pro dočasného vládce v království. Regent byl potřeba v případě, kdy byl následník dědičného trůnu ještě nezletilý a příliš mladý na to, aby se ujal vlády, případně v situaci, kdy bylo potřeba nového panovníka teprve najít. Regentem mohl být někdo z příbuzných, někdy jako regentky vládly královny - vdovy, matky následovníka trůnu.Kdo je to, byl Regent? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Regent? Lidé, státní správa

Líbí se vám definice kdo je to Regent? Pak se podělte s vašimi kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Deteriorace? Rozumíte pojmu Kung-fu? Vzpomenete si na definici slova Disperzní? Znáte pojem Vila?

Klíčová slova: slovo, informace, co znamená, wiki, státní správa, přesný význam, přesný výraz, význam pojmu, význam, heslo, definice, formulace, termín, význam slova, popis, kdo je Regent?

Pojem Regent je v kategorii Státní správa, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Regent

Vyhledat výraz Regent ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat videa s názvem Regent na Youtube

Zkusit najít frázi Regent ve vyhledávači Qwant

Vyhledat heslo Regent ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Regent například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve fulltextu Google.cz nebo v Lingea slovnících.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Co znamená Regent? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Regent? Kdo to byl Regent? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Regent? Definice pojmu Regent je v sekci státní správa. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste též hledat pojem, slovo, termín, výraz třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než státní správa.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?