Kdo je to?
Kdo je to, byl Regent? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Regent? Lidé, státní správa

Kdo je to Regent?

Co znamená a jaký je význam slova Regent?

Regent bylo historické označení pro dočasného vládce v království. Regent byl potřeba v případě, kdy byl následník dědičného trůnu ještě nezletilý a příliš mladý na to, aby se ujal vlády, případně v situaci, kdy bylo potřeba nového panovníka teprve najít. Regentem mohl být někdo z příbuzných, někdy jako regentky vládly královny - vdovy, matky následovníka trůnu.Kdo je to, byl Regent? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Regent? Lidé, státní správa

Sdílejte tuto stránku se slovem Regent s přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Deteriorace? Znáte definici termínu Temperament? Vzpomenete si na definici slova Elektronická peněženka? Pamatujete si definici pojmu UFO?

Klíčová slova: vysvětlení, význam pojmu, státní správa, přesný význam, definice, lexikon, formulace, wiki, pojem, odborný výraz, přesný výraz, informace, synonymum, Regent, význam, popis

Pojem Regent je v kategorii Státní správa, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Zkusit najít slovo Regent ve vyhledávači Qwant

Hledat heslo Regent v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít slovo Regent ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem Regent na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Regent například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Lingea slovnících, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve videích na Youtube nebo v Google překladači.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Regent

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Regent? Kdo to byl Regent? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Regent? Definice pojmu Regent je v kategorii státní správa. Text napsán pro Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste hledat výraz, heslo, text, pojem například na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete o něco delší text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte po pojmu Regent i v jiných kategoriích (než státní správa).

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?