Kdo je to?
Kdo je to, byl Regent? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Regent? Lidé, státní správa

Kdo je to Regent?

Co znamená a jaký je význam slova Regent?

Regent bylo historické označení pro dočasného vládce v království. Regent byl potřeba v případě, kdy byl následník dědičného trůnu ještě nezletilý a příliš mladý na to, aby se ujal vlády, případně v situaci, kdy bylo potřeba nového panovníka teprve najít. Regentem mohl být někdo z příbuzných, někdy jako regentky vládly královny - vdovy, matky následovníka trůnu.Kdo je to, byl Regent? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Regent? Lidé, státní správa

Zaujalo vás slovo, termín Regent? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Deteriorace? Pamatujete si definici pojmu Hrubá stavba? Vzpomenete si na definici slova Disperzní? Vzpomněli byste si co znamená slovo Recyklace?

Klíčová slova: vysvětlení, odborný výraz, definice, etymologie, termín, synonymum, slovo, pojem, přesný význam, původ slova, význam slova, lexikon, formulace, přesný výraz, význam pojmu, co je to Regent?

Pojem Regent je v kategorii Státní správa, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Regent

Hledat frázi Regent ve vyhledávači Qwant

Vyhledat výraz Regent na Google.cz

Najít termín Regent ve vyhledávači Yandex

Hledat pojem Regent ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Regent například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v projektu slovnik.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Vysvětlení významu slova Regent, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Regent? Kdo to byl Regent? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Regent? Definice pojmu Regent se nachází v sekci státní správa. Text vytvořen pro server Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Pokuste se též vyhledat výraz, termín, heslo, výraz dejme tomu třeba na stránkách Wikipedie, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v státní správa.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?