Kdo je to?
Kdo je to, byl Regent? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Regent? Lidé, státní správa

Kdo je to Regent?

Co znamená a jaký je význam slova Regent?

Regent bylo historické označení pro dočasného vládce v království. Regent byl potřeba v případě, kdy byl následník dědičného trůnu ještě nezletilý a příliš mladý na to, aby se ujal vlády, případně v situaci, kdy bylo potřeba nového panovníka teprve najít. Regentem mohl být někdo z příbuzných, někdy jako regentky vládly královny - vdovy, matky následovníka trůnu.



Kdo je to, byl Regent? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Regent? Lidé, státní správa

Zaujalo vás slovo, termín Regent? Potom se podělte s kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Deteriorace? Znáte pojem Evoluce? Vzpomenete si na definici slova Elektronická peněženka? Vzpomenete si na definici slova Cappuccino?

Klíčová slova: vysvětlení, kdo je Regent?, wiki, synonymum, státní správa, význam, přesný význam, Regent, původ slova, co znamená, popis, kdo to je, přesný výraz, formulace, lexikon, etymologie

Pojem Regent je v kategorii Státní správa, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Vyhledat slovo Regent ve vyhledávači Qwant

Najít slovo Regent ve Wikipedii

Hledejte bez špehování slovo Regent ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat frázi Regent ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Regent například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, ve Wikislovníku nebo v Lingea slovnících.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Co znamená Regent? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Regent? Kdo to byl Regent? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Regent? Definice pojmu Regent se nachází v kategorii státní správa. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste též hledat pojem, výraz, termín, heslo dejme tomu například na stránkách Wikipedie, kde můžete najít komplexní popis. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Regent i jinde než v sekci než v státní správa.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?