Kdo je to?
Kdo je to Děvkař? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Děvkař? Lidé, hanlivé

Děvkař

Jaký je význam slova Děvkař? Co to znamená?

Hanlivým slovem děvkař označujeme muže, který využívá služeb prostitutek. Děvkař je též promiskuitní muž často střídající sexuální partnerky, kterým je mnohdy nevěrný. Za synonyma slova děvkař považujeme slova jako kurevník, proutník a sukničkář.


Kdo je to Děvkař? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Děvkař? Lidé, hanlivé

Tento text samozřejmě můžete sdílet s ostatnímina Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Pamatujete si definici pojmu Nefrologie? Vzpomněli byste si co znamená slovo Prostata? Znáte termín Čakra? Víte co je Silikon?

Klíčová slova: hanlivé, vysvětlení, heslo, slovo, hanlivé, původ slova, pojem, význam, etymologie, co znamená, lexikon, informace, význam slova, význam pojmu, wikipedie, synonymum

Pojem Děvkař je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Hledat pojem Děvkař v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít slovo Děvkař ve Wikipedii

Zkusit najít termín Děvkař ve fulltextu Seznam.cz

Najít termín Děvkař ve Wikislovníku

Zkusit najít pojem Děvkař ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Děvkař například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Google obrázcích, ve Wikislovníku nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Děvkař

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Děvkař? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Děvkař? Definice pojmu Děvkař je v sekci Hanlivé

Text vytvořen pro Superia.cz. Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost údajů uveřejněných na webu. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste hledat informace pojem, slovo, termín, definici například v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text. Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Hanlivé).

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.