Kdo je to?
Kdo je to, byl Děvkař? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Děvkař? Lidé, hanlivé

Kdo je to Děvkař?

Jaký je význam slova Děvkař? Co to znamená?

Hanlivým slovem děvkař označujeme muže, který využívá služeb prostitutek. Děvkař je též promiskuitní muž často střídající sexuální partnerky, kterým je mnohdy nevěrný. Za synonyma slova děvkař považujeme slova jako kurevník, proutník a sukničkář.Kdo je to, byl Děvkař? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Děvkař? Lidé, hanlivé

Zaujalo vás slovo, termín Děvkař? Potom se podělte s blízkými na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Useň? Vzpomněli byste si co označuje výraz Smart TV? Znáte termín Remarketing? Znáte termín Lipom?

Klíčová slova: heslo, popis, wiki, přesný výraz, přesný význam, synonymum, význam, význam slova, lexikon, definice, hanlivé, Děvkař, termín, význam pojmu, původ slova, pojem

Pojem Děvkař je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Hledat frázi Děvkař v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat termín Děvkař ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat videa s názvem Děvkař na Youtube

Vyhledat pojem Děvkař na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Děvkař například v Microsoft Bing, v Lingea slovnících, v evropském vyhledávači Qwant, ve ruském vyhledávači Yandex nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Děvkař

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Děvkař? Kdo to byl Děvkař? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Děvkař? Definice pojmu Děvkař patří do sekce hanlivé. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Zkuste hledat pojem, výraz, termín, heslo řekněme třeba na stránkách Wikipedie, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů podle různých oborů. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než hanlivé.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.