Kdo je to?
Kdo je to, byl Děvkař? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Děvkař? Lidé, hanlivé

Kdo je to Děvkař?

Jaký je význam slova Děvkař? Co to znamená?

Hanlivým slovem děvkař označujeme muže, který využívá služeb prostitutek. Děvkař je též promiskuitní muž často střídající sexuální partnerky, kterým je mnohdy nevěrný. Za synonyma slova děvkař považujeme slova jako kurevník, proutník a sukničkář.Kdo je to, byl Děvkař? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Děvkař? Lidé, hanlivé

Líbí se vám definice kdo je to Děvkař? Pak se podělte s vašimi kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Useň? Pamatujete si definici pojmu Korelace? Znáte termín Remarketing? Vzpomněli byste si co znamená slovo Acidóza?

Klíčová slova: wiki, heslo, kdo to je, formulace, hanlivé, synonymum, co znamená, kdo je Děvkař?, definice, přesný výraz, odborný výraz, původ slova, lexikon, význam pojmu, vysvětlení, popis

Pojem Děvkař je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Děvkař

Hledat videa s názvem Děvkař na Youtube

Hledat heslo Děvkař ve Wikislovníku

Hledat výraz Děvkař ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít Děvkař ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Děvkař například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Co znamená Děvkař? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Děvkař? Kdo to byl Děvkař? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Děvkař? Definice pojmu Děvkař je v sekci hanlivé. Text vytvořen pro server Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Zkuste též hledat pojem, definici, text, výraz třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto termín Děvkař hledat i v jiných kategoriích (než hanlivé).

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.