Kdo je to?
Kdo je to, byl Děvkař? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Děvkař? Lidé, hanlivé

Kdo je to Děvkař?

Jaký je význam slova Děvkař? Co to znamená?

Hanlivým slovem děvkař označujeme muže, který využívá služeb prostitutek. Děvkař je též promiskuitní muž často střídající sexuální partnerky, kterým je mnohdy nevěrný. Za synonyma slova děvkař považujeme slova jako kurevník, proutník a sukničkář.


Kdo je to, byl Děvkař? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Děvkař? Lidé, hanlivé

Definici slova Děvkař můžete sdílet s přáteli a kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Absces? Znáte pojem Bazální stimulace? Znáte termín AWD? Vzpomenete si na definici slova Sponse?

Klíčová slova: popis, formulace, vysvětlení, termín, co je to Děvkař?, hanlivé, etymologie, informace, lexikon, pojem, původ slova, synonymum, kdo to je, popis, heslo, význam

Pojem Děvkař je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Děvkař lze najít v následujících zdrojích

Hledat termín Děvkař v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít Děvkař na Google.cz

Zkusit najít frázi Děvkař ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Děvkař ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Děvkař například v evropském vyhledávači Qwant, v Lingea slovnících, ve Wikipedii, ve videích na Youtube nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Děvkař? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Děvkař? Kdo to byl Děvkař? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Děvkař? Definice pojmu Děvkař se nachází v kategorii hanlivé. Text napsán pro Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, text, definici, dejme tomu například na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledání odborného pojmu Děvkař i v jiné kategorii než je sekce hanlivé.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.