Kdo je to?
Kdo je to, byl Děvkař? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Děvkař? Lidé, hanlivé

Kdo je to Děvkař?

Jaký je význam slova Děvkař? Co to znamená?

Hanlivým slovem děvkař označujeme muže, který využívá služeb prostitutek. Děvkař je též promiskuitní muž často střídající sexuální partnerky, kterým je mnohdy nevěrný. Za synonyma slova děvkař považujeme slova jako kurevník, proutník a sukničkář.


Kdo je to, byl Děvkař? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Děvkař? Lidé, hanlivé

Tento text (Děvkař) můžete sdílet s přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Obezita? Rozumíte pojmu Synonymum? Znáte termín Himalájská sůl? Znáte pojem Bazilika?

Klíčová slova: informace, wiki, význam slova, kdo to je, odborný výraz, popis, vysvětlení, co je to Děvkař?, slovo, přesný význam, co znamená, formulace, heslo, popis, pojem, termín

Pojem Děvkař je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Děvkař

Vyhledat termín Děvkař ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Děvkař na Youtube

Zkusit najít frázi Děvkař ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít heslo Děvkař ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Děvkař například v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Děvkař

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Děvkař? Kdo to byl Děvkař? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Děvkař? Definice pojmu Děvkař je v kategorii hanlivé. Text vytvořen pro server Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se také najít pojem, definici, text, výraz kupř. na české Wikipedii, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různých oborech lidské činnosti. Pokuste se najít termín Děvkař i v jiné kategorii než v hanlivé.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.