Kdo je to?
Kdo je Daniel Craig? Životopis Daniel Craig, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Daniel Craig

Kdo je Daniel Craig? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, herectví

Daniel Craig, celým jménem Daniel Wroughton Craig, je populární anglický herec, který je známý především jako představitel agenta Jamese Bonda. Absolvoval studium herectví a dramatu, výraznější roli získal v televizním seriálu i filmu.
Velkou filmovou rolí byla záporná postava v Lara Croft – Tomb Raider, následovaly další filmy jako Sylvia, Nezničitelná láska, Mnichov a další. Kromě Jamese Bonda ve filmech Casino Royale, Quantum of Solace, Skyfall a Spectre ztvárnil Daniel Craig i roli ve filmu Zlatý kompas.Kdo je Daniel Craig? Životopis Daniel Craig, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Základní údaje o osobě Daniel Craig

Národnost: britská
Datum narození: 2. března 1968
Místo narození: Chester

Zaujala vás biografie osobnosti Daniel Craig? Potom se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Víte, co je to Prdelačka? Znáte termín Beletrie? Vzpomněli byste si na význam slova Informace? Víte, co je to Delirium tremens?

Klíčová slova: vysvětlení, Daniel Craig, lexikon, kdy se narodil Daniel Craig?, wiki, datum narození, Daniel Craig, kde se narodil Daniel Craig?, popis, osobnosti, herectví, život, osobnost, herectví, místo narození, wikipedie

Pojem Daniel Craig je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Daniel Craig zkuste navštívit tyto odkazy

Vyhledat termín Daniel Craig ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem Daniel Craig na Google.cz

Najít heslo Daniel Craig ve Wikislovníku

Zkusit najít frázi Daniel Craig ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít slovo Daniel Craig ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Daniel Craig například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v projektu slovnik.cz, ve Wikislovníku, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Lingea slovnících.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Stručná biografie, resp. životopis osoby Daniel Craig

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Daniel Craig? Kdy se narodil Daniel Craig? Kde se narodil Daniel Craig? Daniel Craig se nachází v kategorii Herectví

Kategorie herectví, zelené vlasy, daniel Craig, ilustrační obrázek

Napsáno redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost, aktuálnost a přesnost informací uvedených na těchto internetových stránkách. Upozorňujeme, že informace na tomto webu mohou být neaktuální či zastaralé. Zkuste též hledat informace osobnost, osobu, člověka Daniel Craig dejme tomu třeba na stránkách Wikipedie, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Daniel Craig i v jiné kategorii než je herectví.