Kdo je to?
Kdo je to Daniel Craig? Životopis Daniel Craig, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Daniel Craig?

Kdo je to Daniel Craig? Stručný životopis

Daniel Craig, celým jménem Daniel Wroughton Craig, je populární anglický herec, který je známý především jako představitel agenta Jamese Bonda. Absolvoval studium herectví a dramatu, výraznější roli získal v televizním seriálu i filmu.
Velkou filmovou rolí byla záporná postava v Lara Croft – Tomb Raider, následovaly další filmy jako Sylvia, Nezničitelná láska, Mnichov a další. Kromě Jamese Bonda ve filmech Casino Royale, Quantum of Solace, Skyfall a Spectre ztvárnil Daniel Craig i roli ve filmu Zlatý kompas.Kdo je to Daniel Craig? Životopis Daniel Craig, lidé, osobnosti z herectví

Základní údaje o osobě Daniel Craig

Národnost: britská
Datum narození: 2. března 1968
Místo narození: Chester

Zaujala vás biografie osobnosti Daniel Craig? Potom se podělte s kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Webový prohlížeč? Vzpomněli byste si co znamená slovo Harlem shake? Vzpomněli byste si na význam slova Limita? Víte co je Cikorka?

Klíčová slova: heslo, význam slova, lexikon, vysvětlení, význam pojmu, herectví, Daniel Craig, přesný výraz, odborný výraz, etymologie, slovo, přesný význam, popis, kdo je Daniel Craig?, informace, kdo to je

Pojem Daniel Craig je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Daniel Craig v následujících zdrojích

Najít pojem Daniel Craig ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Daniel Craig ve Wikimedia Commons

Hledat heslo Daniel Craig ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít slovo Daniel Craig v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Daniel Craig například ve ruském vyhledávači Yandex, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači Seznam.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Životopis, kdo je Daniel Craig? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Daniel Craig? Kdo to byl Daniel Craig? Kdy se narodil Daniel Craig? Kde se narodil Daniel Craig? Daniel Craig se nachází v kategorii herectví. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Můžete též zkusit najít osobnost, osobu, člověka Daniel Craig dejme tomu třeba na stránkách Wikipedie, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Daniel Craig i v jiné kategorii než je herectví.