Kdo je to?
Kdo je Lucie Výborná? Životopis Lucie Výborná, osobnosti, slavná žena z kategorie novináři

Lucie Výborná

Kdo je Lucie Výborná? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, novináři

Lucie Výborná je česká novinářka a moderátorka.
Vystudovala Fakultu sociálních věd Univerzity Karlovy a dosáhla titulu Mgr.
Působila v několika televizích - například ve zpravodajské redakci České televize nebo na TV NOVA, zde si získala popularitu jako moderátorka Snídaně s Novou. Krátce působila například i na na TV Prima - v magazínu Extra.
Víc než z televizních obrazovek ji však mohou lidé znát spíše z rozhlasových vln. V 90. letech a na počátku nultých let pracovala na Frekvenci 1, kde uváděla celou řadu pořadů. Od roku 2008 je potom její jméno spojeno primárně s Českým Rozhlasem 1 - Radiožurnálem, kde v rámci dopoledního programu moderuje pořad Host Lucie Výborné. Je známá také svými extrémními reportážemi - například z výpravy do Himalájí. Sama je aktivní horolezkyní.
Je autorkou knihy Fit maminka (2004). Dále jí vyšla kniha Mezi světy (2020).Kdo je Lucie Výborná? Životopis Lucie Výborná, osobnosti, slavná žena z kategorie novináři

Hlavní data o osobě Lucie Výborná

Národnost: česká
Datum narození: 30. června 1969
Místo narození: Hradec Králové

Tento text (Lucie Výborná) můžete samozřejmě sdílet s vašimi sledujícími na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Vzpomněli byste si na význam slova Presbyopie? Víte co je Badyán? Víte co je AGROFERT? Vzpomněli byste si co označuje výraz Děrovačka?

Klíčová slova: informace, datum narození, lexikon, osobnost, místo narození, kdo je Lucie Výborná?, zajímavosti, biografie, Lucie Výborná, wiki, kde se narodila Lucie Výborná?, novináři, kdy se narodila Lucie Výborná?, popis, osobnosti, národnost

Pojem Lucie Výborná je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Lucie Výborná ve Wikimedia Commons

Hledat výraz Lucie Výborná ve Wikislovníku

Najít výraz Lucie Výborná ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat slovo Lucie Výborná ve Wikipedii

Najít termín Lucie Výborná ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Lucie Výborná například ve Wikipedii, v Google překladači, ve ruském vyhledávači Yandex, ve fulltextu Google.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Stručná biografie, resp. životopis osoby Lucie Výborná

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Lucie Výborná? Kdy se narodila Lucie Výborná? Kde se narodila Lucie Výborná? Lucie Výborná patří do kategorie Novináři

Kategorie novináři, publicistka, lucie Výborná, ilustrační obrázek

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby, nepřesnosti nebo překlepy. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Zkuste též najít informace osobnost, osobu, člověka Lucie Výborná řekněme na české Wikipedii, kde naleznete o něco delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Lucie Výborná i v jiné kategorii než je novináři.