Kdo je to?
Kdo je to, byl Kastelán? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kastelán? Lidé, křesťanství

Kdo je to Kastelán?

Co znamená a jaký je význam slova Kastelán?

Kastelán je zaměstnanec, jehož pracovním úkolem je správa památkových objektů, například hradů nebo zámků. Kastelán má na starosti vše, co souvisí s návštěvnickým provozem, nedílnou součástí jeho práce je kromě dohledu nad památkou také administrativa související s dotacemi na obnovu a údržbu budov, inventáře apod.Kdo je to, byl Kastelán? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kastelán? Lidé, křesťanství

Líbí se vám definice kdo je to Kastelán? Pak se podělte s vašimi přáteli na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Kyretáž? Vzpomněli byste si co označuje výraz Protektor? Vzpomněli byste si co znamená slovo Hybnost? Znáte termín Vodní dýmka?

Klíčová slova: Kastelán, etymologie, pojem, přesný význam, přesný výraz, vysvětlení, křesťanství, termín, synonymum, slovo, heslo, co je to Kastelán?, popis, informace, původ slova, lexikon

Pojem Kastelán je v kategorii Křesťanství, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Hledat výraz Kastelán ve vyhledávači Yandex

Hledat heslo Kastelán ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít slovo Kastelán ve vyhledávači Qwant

Najít pojem Kastelán ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Kastelán například ve videích na Youtube, v Google překladači, ve Wikipedii, ve fulltextu Google.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Kastelán

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Kastelán? Kdo to byl Kastelán? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kastelán? Definice pojmu Kastelán je v kategorii křesťanství. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Zkuste též hledat výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo například v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Jednotlivé výrazy mají často víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Kastelán v jiné sekci než křesťanství.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?