Kdo je to?
Kdo je to, byl Kastelán? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kastelán? Lidé, křesťanství

Kdo je to Kastelán?

Co znamená a jaký je význam slova Kastelán?

Kastelán je zaměstnanec, jehož pracovním úkolem je správa památkových objektů, například hradů nebo zámků. Kastelán má na starosti vše, co souvisí s návštěvnickým provozem, nedílnou součástí jeho práce je kromě dohledu nad památkou také administrativa související s dotacemi na obnovu a údržbu budov, inventáře apod.Kdo je to, byl Kastelán? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kastelán? Lidé, křesťanství

Zaujalo vás slovo, termín Kastelán? Potom se podělte s kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Kyretáž? Vzpomenete si na definici slova Drobný hmotný majetek? Vzpomněli byste si co znamená slovo Hybnost? Vzpomněli byste si na význam slova Pemrlice?

Klíčová slova: etymologie, význam, formulace, termín, kdo to je, co znamená, význam pojmu, Kastelán, přesný výraz, wiki, lexikon, vysvětlení, křesťanství, původ slova, význam slova, heslo

Pojem Kastelán je v kategorii Křesťanství, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Hledat videa s názvem Kastelán na Youtube

Najít výraz Kastelán ve vyhledávači Qwant

Vyhledat výraz Kastelán ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít pojem Kastelán ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Kastelán například ve fulltextu Google.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Co znamená Kastelán? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Kastelán? Kdo to byl Kastelán? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kastelán? Definice pojmu Kastelán se nachází v kategorii křesťanství. Sepsáno redaktory Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Pokuste se též vyhledat pojem, slovo, termín, definici dejme tomu na stránkách Wikipedie, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste hledání odborného pojmu Kastelán i v jiné kategorii než je sekce křesťanství.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?