Kdo je to?
Kdo je to, byl Kastelán? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kastelán? Lidé, křesťanství

Kdo je to Kastelán?

Co znamená a jaký je význam slova Kastelán?

Kastelán je zaměstnanec, jehož pracovním úkolem je správa památkových objektů, například hradů nebo zámků. Kastelán má na starosti vše, co souvisí s návštěvnickým provozem, nedílnou součástí jeho práce je kromě dohledu nad památkou také administrativa související s dotacemi na obnovu a údržbu budov, inventáře apod.Kdo je to, byl Kastelán? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kastelán? Lidé, křesťanství

Definici slova Kastelán můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Kyberšikana? Pamatujete si definici pojmu Audiokniha? Vzpomněli byste si co znamená slovo BBQ? Vzpomněli byste si co znamená slovo Lež?

Klíčová slova: co znamená, Kastelán, formulace, přesný význam, co je to Kastelán?, definice, wiki, lexikon, popis, křesťanství, význam, synonymum, význam pojmu, etymologie, přesný výraz, kdo to je

Pojem Kastelán je v kategorii Křesťanství, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Kastelán lze najít v následujících zdrojích

Najít heslo Kastelán ve Wikislovníku

Vyhledat pojem Kastelán ve Wikipedii

Vyhledat termín Kastelán ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat frázi Kastelán ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Kastelán například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Google překladači, v Microsoft Bing, ve videích na Youtube nebo v Lingea slovnících.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Vysvětlení významu slova Kastelán, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Kastelán? Kdo to byl Kastelán? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kastelán? Definice pojmu Kastelán se nachází v sekci křesťanství. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Zkuste též hledat výraz, text, termín, pojem dejme tomu např. ve Wikipedii, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie křesťanství.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?