Kdo je to?
Kdo je to, byl Kastelán? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kastelán? Lidé, křesťanství

Kdo je to Kastelán?

Co znamená a jaký je význam slova Kastelán?

Kastelán je zaměstnanec, jehož pracovním úkolem je správa památkových objektů, například hradů nebo zámků. Kastelán má na starosti vše, co souvisí s návštěvnickým provozem, nedílnou součástí jeho práce je kromě dohledu nad památkou také administrativa související s dotacemi na obnovu a údržbu budov, inventáře apod.Kdo je to, byl Kastelán? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kastelán? Lidé, křesťanství

Zaujalo vás slovo, termín Kastelán? Potom se podělte s blízkými na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Torrent? Víte co je Spektakulární? Vzpomněli byste si co znamená slovo Plugin? Vzpomněli byste si co označuje výraz Schengenský prostor?

Klíčová slova: kdo to je, termín, lexikon, význam slova, původ slova, co znamená, význam pojmu, formulace, přesný význam, synonymum, heslo, význam, přesný výraz, Kastelán, wiki, vysvětlení

Pojem Kastelán je v kategorii Křesťanství, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Hledat heslo Kastelán ve vyhledávači Yandex

Hledejte bez špehování slovo Kastelán ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít slovo Kastelán ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Kastelán ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Kastelán například ve videích na Youtube, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Kastelán

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Kastelán? Kdo to byl Kastelán? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kastelán? Definice pojmu Kastelán patří do sekce křesťanství. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Zkuste též hledat výraz, text, termín, pojem například v internetové Wikipedii, kde můžete najít delší text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Kastelán v jiné sekci než křesťanství.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?