Kdo je to?
Kdo je to, byl Kastelán? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kastelán? Lidé, křesťanství

Kdo je to Kastelán?

Co znamená a jaký je význam slova Kastelán?

Kastelán je zaměstnanec, jehož pracovním úkolem je správa památkových objektů, například hradů nebo zámků. Kastelán má na starosti vše, co souvisí s návštěvnickým provozem, nedílnou součástí jeho práce je kromě dohledu nad památkou také administrativa související s dotacemi na obnovu a údržbu budov, inventáře apod.Kdo je to, byl Kastelán? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kastelán? Lidé, křesťanství

Sdílejte tuto stránku se slovem Kastelán se známými na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Torrent? Víte, co je to Zastavěná plocha? Vzpomněli byste si co znamená slovo Plugin? Rozumíte pojmu Semifinále?

Klíčová slova: termín, přesný význam, význam slova, heslo, odborný výraz, kdo je Kastelán?, význam, popis, co znamená, původ slova, kdo to je, křesťanství, popis, Kastelán, lexikon, slovo

Pojem Kastelán je v kategorii Křesťanství, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Hledat videa s názvem Kastelán na Youtube

Najít pojem Kastelán ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít Kastelán ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem Kastelán ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Kastelán například ve Wikipedii, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Microsoft Bing, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Vysvětlení významu slova Kastelán, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Kastelán? Kdo to byl Kastelán? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kastelán? Definice pojmu Kastelán je v kategorii křesťanství. Text vytvořen pro server Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Zkuste hledat pojem, definici, text, výraz např. v populární Wikipedii, kde naleznete podrobný text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Kastelán i jinde než v sekci než v křesťanství.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?