Kdo je to?
Kdo je to Daniela Kolářová? Životopis Daniela Kolářová, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Daniela Kolářová?

Kdo je to Daniela Kolářová? Stručný životopis

Daniela Kolářová je herečka a bývalá poslankyně. Hereckou kariéru začala již v dětském věku, v druhé polovině 20. století patřila k nejoblíbenějším herečkám. Studovala na pražské DAMU a současně již vystupovala v divadle. Úspěšné byly i její filmové role – seriál Sňatky z rozumu, filmy Léto s kovbojem, Lucie, postrach ulice, Na samotě u lesa, Vratné láhve, Obecná škola, Tmavomodrý svět, Noc na Karlštejně a mnoha dalších. Ocenění Český lev získala za roli ve filmu Kawasakiho růže, za divadelní účinkování Cenu Alfréda Radoka.
Daniela Kolářová hrála především v Divadle na Vinohradech a Divadle Komedie. Po dva roky byla také poslankyní ČNR.Kdo je to Daniela Kolářová? Životopis Daniela Kolářová, lidé, osobnosti z herectví

Základní informace o osobě Daniela Kolářová

Národnost: česká
Datum narození: 21.9.1946
Místo narození: Cheb

Líbí se stručný životopis s osobou Daniela Kolářová? Pak se podělte s vašimi kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu NGO? Znáte pojem Matematická indukce? Znáte definici termínu Podzemnice olejná? Vzpomenete si na definici slova Derniéra?

Klíčová slova: kdo to je, odborný výraz, lexikon, význam pojmu, definice, pojem, termín, informace, co je to Daniela Kolářová?, popis, Daniela Kolářová, přesný význam, vysvětlení, kdo je Daniela Kolářová?, význam slova, popis

Pojem Daniela Kolářová je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Daniela Kolářová doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Hledat slovo Daniela Kolářová ve fulltextu Seznam.cz

Hledejte bez špehování slovo Daniela Kolářová ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat slovo Daniela Kolářová v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít slovo Daniela Kolářová ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Daniela Kolářová například v evropském vyhledávači Qwant, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Google překladači.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Životopis, kdo je Daniela Kolářová? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Daniela Kolářová? Kdo to byl Daniela Kolářová? Kdy se narodil Daniela Kolářová? Kde se narodil Daniela Kolářová? Daniela Kolářová je v sekci herectví. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Daniela Kolářová dejme tomu třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Daniela Kolářová i v jiné kategorii než je herectví.