Kdo je to?
Kdo je to, byl Bilbo Pytlík? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Bilbo Pytlík? Lidé, fikce

Kdo je to Bilbo Pytlík?

Co znamená a jaký je význam slova Bilbo Pytlík?

Bilbo Pytlík je hobit, fiktivní postava románu Hobit a vedlejší postava z trilogie Pán prstenů anglického spisovatele J.R.R. Tolkiena. Byl nositelem jednoho prstenu, ale dobrovolně se ho vzdal. Na cestu do světa byl vyslán čarodějem Gandalfem a s třinácti trpaslíky se vydal bojovat s drakem k Osamělé hoře. Často musel trpaslíky zachraňovat. Když se na cestě ztratil, ocitl se v Glumově jeskyni a vsadil se s ním o svůj život. Díky tomu, že našel jeden prsten, vyhrál a našel cestu k ostatním.
Pomohl zabít draka, byl zraněn a po vyléčení se vrátil ke své hobití rodině. Bilbo Pytlík se neoženil, jen adoptoval sirotka Froda. Vzdal se prstenu a ze svého domova odešel k elfům.Kdo je to, byl Bilbo Pytlík? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Bilbo Pytlík? Lidé, fikce

Tento text (Bilbo Pytlík) můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Škrob? Vzpomněli byste si co označuje výraz Správní delikt? Vzpomněli byste si co označuje výraz Chtíč? Znáte termín Koliformní bakterie?

Klíčová slova: odborný výraz, význam pojmu, přesný význam, kdo to je, fikce, slovo, kdo je Bilbo Pytlík?, původ slova, synonymum, heslo, popis, informace, definice, wiki, co je to Bilbo Pytlík?, etymologie

Pojem Bilbo Pytlík je v kategorii Fikce, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Bilbo Pytlík

Najít pojem Bilbo Pytlík ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledejte bez špehování slovo Bilbo Pytlík ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Bilbo Pytlík na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Bilbo Pytlík ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Bilbo Pytlík například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, ve Wikipedii nebo v Lingea slovnících.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Co znamená Bilbo Pytlík? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Bilbo Pytlík? Kdo to byl Bilbo Pytlík? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Bilbo Pytlík? Definice pojmu Bilbo Pytlík je v sekci fikce. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pokuste se také najít pojem, slovo, termín, výraz kupříkladu na české Wikipedii, kde naleznete delší popis. Jednotlivé výrazy mají často víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie fikce.