Kdo je to?
Kdo je to Bilbo Pytlík? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Bilbo Pytlík? Lidé, fikce

Kdo je to Bilbo Pytlík?

Jaký je význam slova Bilbo Pytlík? Co to znamená?

Bilbo Pytlík je hobit, fiktivní postava románu Hobit a vedlejší postava z trilogie Pán prstenů anglického spisovatele J.R.R. Tolkiena. Byl nositelem jednoho prstenu, ale dobrovolně se ho vzdal. Na cestu do světa byl vyslán čarodějem Gandalfem a s třinácti trpaslíky se vydal bojovat s drakem k Osamělé hoře. Často musel trpaslíky zachraňovat. Když se na cestě ztratil, ocitl se v Glumově jeskyni a vsadil se s ním o svůj život. Díky tomu, že našel jeden prsten, vyhrál a našel cestu k ostatním.
Pomohl zabít draka, byl zraněn a po vyléčení se vrátil ke své hobití rodině. Bilbo Pytlík se neoženil, jen adoptoval sirotka Froda. Vzdal se prstenu a ze svého domova odešel k elfům.Kdo je to Bilbo Pytlík? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Bilbo Pytlík? Lidé, fikce

Budeme rádi, pokud budete definici slova Bilbo Pytlík sdílet s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Znáte definici termínu Makroekonomie? Vzpomněli byste si co označuje výraz Judikát? Vzpomněli byste si co označuje výraz Dělená strava? Znáte termín Ppm?

Klíčová slova: význam, vysvětlení, slovo, odborný výraz, Bilbo Pytlík, synonymum, etymologie, fikce, informace, význam slova, definice, přesný význam, fikce, wiki, formulace, termín

Pojem Bilbo Pytlík je v kategorii Fikce, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Najít heslo Bilbo Pytlík na Google obrázcích

Najít termín Bilbo Pytlík ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Bilbo Pytlík na Youtube

Hledat frázi Bilbo Pytlík ve Wikislovníku

Hledat heslo Bilbo Pytlík ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Bilbo Pytlík například ve ruském vyhledávači Yandex, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači Seznam.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Lingea slovnících.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Bilbo Pytlík

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Bilbo Pytlík? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Bilbo Pytlík? Definice pojmu Bilbo Pytlík je v sekci Fikce

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Neručíme za správnost a aktuálnost uvedených informací. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Zkuste též hledat pojem, slovo, termín, definici třeba v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v fikce.