Kdo je to?
Kdo je to, byl Bilbo Pytlík? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Bilbo Pytlík? Lidé, fikce

Kdo je to Bilbo Pytlík?

Co znamená a jaký je význam slova Bilbo Pytlík?

Bilbo Pytlík je hobit, fiktivní postava románu Hobit a vedlejší postava z trilogie Pán prstenů anglického spisovatele J.R.R. Tolkiena. Byl nositelem jednoho prstenu, ale dobrovolně se ho vzdal. Na cestu do světa byl vyslán čarodějem Gandalfem a s třinácti trpaslíky se vydal bojovat s drakem k Osamělé hoře. Často musel trpaslíky zachraňovat. Když se na cestě ztratil, ocitl se v Glumově jeskyni a vsadil se s ním o svůj život. Díky tomu, že našel jeden prsten, vyhrál a našel cestu k ostatním.
Pomohl zabít draka, byl zraněn a po vyléčení se vrátil ke své hobití rodině. Bilbo Pytlík se neoženil, jen adoptoval sirotka Froda. Vzdal se prstenu a ze svého domova odešel k elfům.Kdo je to, byl Bilbo Pytlík? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Bilbo Pytlík? Lidé, fikce

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Bilbo Pytlík s blízkými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Škrob? Vzpomněli byste si na význam slova Burčák? Vzpomněli byste si co označuje výraz Chtíč? Znáte definici termínu Chvalozpěv?

Klíčová slova: co je to Bilbo Pytlík?, definice, slovo, pojem, termín, informace, formulace, význam slova, význam pojmu, etymologie, lexikon, přesný význam, popis, vysvětlení, fikce, kdo je Bilbo Pytlík?

Pojem Bilbo Pytlík je v kategorii Fikce, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Bilbo Pytlík doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Najít výraz Bilbo Pytlík ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat pojem Bilbo Pytlík ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat slovo Bilbo Pytlík ve Wikipedii

Hledat výraz Bilbo Pytlík ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Bilbo Pytlík například ve videích na Youtube, v nabídce zboží na Heureka.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Bilbo Pytlík

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Bilbo Pytlík? Kdo to byl Bilbo Pytlík? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Bilbo Pytlík? Definice pojmu Bilbo Pytlík patří do sekce fikce. Sepsáno redaktory Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Zkuste též najít pojem, slovo, termín, definici řekněme třeba v české Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Pokuste se najít termín Bilbo Pytlík i v jiné kategorii než v fikce.