Kdo je to?
Kdo je to, byl Bilbo Pytlík? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Bilbo Pytlík? Lidé, fikce

Kdo je to Bilbo Pytlík?

Co znamená a jaký je význam slova Bilbo Pytlík?

Bilbo Pytlík je hobit, fiktivní postava románu Hobit a vedlejší postava z trilogie Pán prstenů anglického spisovatele J.R.R. Tolkiena. Byl nositelem jednoho prstenu, ale dobrovolně se ho vzdal. Na cestu do světa byl vyslán čarodějem Gandalfem a s třinácti trpaslíky se vydal bojovat s drakem k Osamělé hoře. Často musel trpaslíky zachraňovat. Když se na cestě ztratil, ocitl se v Glumově jeskyni a vsadil se s ním o svůj život. Díky tomu, že našel jeden prsten, vyhrál a našel cestu k ostatním.
Pomohl zabít draka, byl zraněn a po vyléčení se vrátil ke své hobití rodině. Bilbo Pytlík se neoženil, jen adoptoval sirotka Froda. Vzdal se prstenu a ze svého domova odešel k elfům.Kdo je to, byl Bilbo Pytlík? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Bilbo Pytlík? Lidé, fikce

Sdílejte tuto stránku se slovem Bilbo Pytlík se známými na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Dělená strava? Pamatujete si definici pojmu Widget? Vzpomněli byste si co označuje výraz ČNB? Vzpomněli byste si co znamená slovo Flipové pouzdro?

Klíčová slova: pojem, co je to Bilbo Pytlík?, formulace, původ slova, definice, etymologie, wiki, kdo to je, vysvětlení, synonymum, Bilbo Pytlík, význam, popis, slovo, co znamená, význam slova

Pojem Bilbo Pytlík je v kategorii Fikce, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Zkusit najít Bilbo Pytlík ve vyhledávači Yandex

Hledejte bez špehování slovo Bilbo Pytlík ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat slovo Bilbo Pytlík ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít heslo Bilbo Pytlík ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Bilbo Pytlík například ve Wikipedii, v Google překladači, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve videích na Youtube nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Vysvětlení významu slova Bilbo Pytlík, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Bilbo Pytlík? Kdo to byl Bilbo Pytlík? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Bilbo Pytlík? Definice pojmu Bilbo Pytlík je v kategorii fikce. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo řekněme například na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete delší popis. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie fikce.