Kdo je to?
Kdo je to, byl Bilbo Pytlík? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Bilbo Pytlík? Lidé, fikce

Kdo je to Bilbo Pytlík?

Co znamená a jaký je význam slova Bilbo Pytlík?

Bilbo Pytlík je hobit, fiktivní postava románu Hobit a vedlejší postava z trilogie Pán prstenů anglického spisovatele J.R.R. Tolkiena. Byl nositelem jednoho prstenu, ale dobrovolně se ho vzdal. Na cestu do světa byl vyslán čarodějem Gandalfem a s třinácti trpaslíky se vydal bojovat s drakem k Osamělé hoře. Často musel trpaslíky zachraňovat. Když se na cestě ztratil, ocitl se v Glumově jeskyni a vsadil se s ním o svůj život. Díky tomu, že našel jeden prsten, vyhrál a našel cestu k ostatním.
Pomohl zabít draka, byl zraněn a po vyléčení se vrátil ke své hobití rodině. Bilbo Pytlík se neoženil, jen adoptoval sirotka Froda. Vzdal se prstenu a ze svého domova odešel k elfům.Kdo je to, byl Bilbo Pytlík? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Bilbo Pytlík? Lidé, fikce

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Bilbo Pytlík? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Makroekonomie? Vzpomněli byste si co označuje výraz Kaki? Vzpomněli byste si co označuje výraz Šelak? Znáte termín Výtržnictví?

Klíčová slova: vysvětlení, význam pojmu, význam, informace, význam slova, původ slova, přesný význam, formulace, wiki, popis, Bilbo Pytlík, kdo to je, pojem, termín, slovo, co je to Bilbo Pytlík?

Pojem Bilbo Pytlík je v kategorii Fikce, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Bilbo Pytlík lze najít v následujících zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Bilbo Pytlík ve Wikimedia Commons

Najít slovo Bilbo Pytlík ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Bilbo Pytlík na Youtube

Zkusit najít Bilbo Pytlík ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Bilbo Pytlík například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, ve Wikislovníku, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Lingea slovnících.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Vysvětlení významu slova Bilbo Pytlík, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Bilbo Pytlík? Kdo to byl Bilbo Pytlík? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Bilbo Pytlík? Definice pojmu Bilbo Pytlík je v kategorii fikce. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Pokuste se vyhledat výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo dejme tomu např. v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobnější popis. Jednotlivé výrazy mají často víc významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v fikce.