Kdo je to?
Kdo je to, byl Bilbo Pytlík? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Bilbo Pytlík? Lidé, fikce

Kdo je to Bilbo Pytlík?

Co znamená a jaký je význam slova Bilbo Pytlík?

Bilbo Pytlík je hobit, fiktivní postava románu Hobit a vedlejší postava z trilogie Pán prstenů anglického spisovatele J.R.R. Tolkiena. Byl nositelem jednoho prstenu, ale dobrovolně se ho vzdal. Na cestu do světa byl vyslán čarodějem Gandalfem a s třinácti trpaslíky se vydal bojovat s drakem k Osamělé hoře. Často musel trpaslíky zachraňovat. Když se na cestě ztratil, ocitl se v Glumově jeskyni a vsadil se s ním o svůj život. Díky tomu, že našel jeden prsten, vyhrál a našel cestu k ostatním.
Pomohl zabít draka, byl zraněn a po vyléčení se vrátil ke své hobití rodině. Bilbo Pytlík se neoženil, jen adoptoval sirotka Froda. Vzdal se prstenu a ze svého domova odešel k elfům.Kdo je to, byl Bilbo Pytlík? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Bilbo Pytlík? Lidé, fikce

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Bilbo Pytlík? s vašimi přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Dělená strava? Rozumíte pojmu Betlém? Vzpomněli byste si co označuje výraz ČNB? Znáte pojem Fajitas?

Klíčová slova: formulace, kdo je Bilbo Pytlík?, slovo, vysvětlení, význam slova, fikce, odborný výraz, termín, etymologie, kdo to je, význam pojmu, význam, heslo, popis, Bilbo Pytlík, přesný výraz

Pojem Bilbo Pytlík je v kategorii Fikce, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Vyhledat výraz Bilbo Pytlík ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Bilbo Pytlík ve Wikimedia Commons

Vyhledat slovo Bilbo Pytlík ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít Bilbo Pytlík v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Bilbo Pytlík například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Google překladači.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Bilbo Pytlík

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Bilbo Pytlík? Kdo to byl Bilbo Pytlík? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Bilbo Pytlík? Definice pojmu Bilbo Pytlík je v kategorii fikce. Sepsáno redaktory Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, definici, slovo, termín například v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Bilbo Pytlík i jinde než v sekci než v fikce.