Kdo je to?
Kdo je to Bilbo Pytlík? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Bilbo Pytlík? Lidé, fikce

Kdo je to Bilbo Pytlík?

Co znamená a jaký je význam slova Bilbo Pytlík?

Bilbo Pytlík je hobit, fiktivní postava románu Hobit a vedlejší postava z trilogie Pán prstenů anglického spisovatele J.R.R. Tolkiena. Byl nositelem jednoho prstenu, ale dobrovolně se ho vzdal. Na cestu do světa byl vyslán čarodějem Gandalfem a s třinácti trpaslíky se vydal bojovat s drakem k Osamělé hoře. Často musel trpaslíky zachraňovat. Když se na cestě ztratil, ocitl se v Glumově jeskyni a vsadil se s ním o svůj život. Díky tomu, že našel jeden prsten, vyhrál a našel cestu k ostatním.
Pomohl zabít draka, byl zraněn a po vyléčení se vrátil ke své hobití rodině. Bilbo Pytlík se neoženil, jen adoptoval sirotka Froda. Vzdal se prstenu a ze svého domova odešel k elfům.Kdo je to Bilbo Pytlík? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Bilbo Pytlík? Lidé, fikce

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Bilbo Pytlík s vašimi přáteli na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Znáte definici termínu Musaka? Vzpomenete si na definici slova Omeprazol? Vzpomněli byste si co označuje výraz Kancionál? Vzpomněli byste si na význam slova Očistec?

Klíčová slova: význam slova, přesný výraz, Bilbo Pytlík, definice, wiki, heslo, wikipedie, pojem, slovo, etymologie, formulace, termín, odborný výraz, fikce, synonymum, fikce

Pojem Bilbo Pytlík je v kategorii Fikce, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Zkusit najít frázi Bilbo Pytlík ve vyhledávači Yandex

Najít termín Bilbo Pytlík ve Wikislovníku

Hledejte bez špehování slovo Bilbo Pytlík ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít Bilbo Pytlík ve vyhledávači Yahoo

Vyhledat výraz Bilbo Pytlík ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Bilbo Pytlík například ve videích na Youtube, v Lingea slovnících, v Microsoft Bing, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Vysvětlení významu slova Bilbo Pytlík, definice, vysvětlení pojmu

Právě nyní již víte Kdo je to Bilbo Pytlík? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Bilbo Pytlík? Definice pojmu Bilbo Pytlík se nachází v sekci Fikce

Napsáno redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Můžete se pokusit také najít informace pojem, definici, text, výrazdejme tomu např. v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis. Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic podle různých oborů. Můžete se proto pokusit najít heslo Bilbo Pytlík i v jiné sekci než v fikce.