Kdo je to?
Kdo je to Hugh Jackman? Životopis Hugh Jackman, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Hugh Jackman?

Kdo je to Hugh Jackman? Stručný životopis

Hugh Jackman, celým jménem Hugh Michael Jackman, je herec, producent a zpěvák. Ztvárňuje role různých filmových žánrů. K jeho nejslavnějším rolím patří Wolverine z X-Men. Velmi úspěšná byla i komedie Kate a Leopold, horor Van Helsing, drama Austrálie, film Bídníci a další. Zde získal nominaci na Oscara Zlatý globus za nejlepší mužský herecký výkon.
Hugh Jackman hraje i v divadle, například v Divadle Broadway.Kdo je to Hugh Jackman? Životopis Hugh Jackman, lidé, osobnosti z herectví

Hlavní informace o osobě Hugh Jackman

Národnost: Austrálie
Datum narození: 12. října 1968
Místo narození: Sydney

Popis osobnosti Hugh Jackman můžete sdílet s přáteli a kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Botox? Vzpomněli byste si na význam slova Krokant? Pamatujete si definici pojmu Anorexie? Znáte definici termínu Kemp?

Klíčová slova: synonymum, původ slova, přesný význam, co je to Hugh Jackman?, informace, popis, etymologie, lexikon, heslo, význam slova, wiki, pojem, kdo to je, přesný výraz, termín, popis

Pojem Hugh Jackman je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Hledat pojem Hugh Jackman v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledejte bez špehování slovo Hugh Jackman ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít pojem Hugh Jackman ve fulltextu Seznam.cz

Najít výraz Hugh Jackman na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Hugh Jackman například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, ve Wikipedii, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Životopis, kdo je Hugh Jackman? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Hugh Jackman? Kdo to byl Hugh Jackman? Kdy se narodil Hugh Jackman? Kde se narodil Hugh Jackman? Hugh Jackman se nachází v kategorii herectví. Sepsáno redaktory Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Můžete též zkusit najít osobnost, osobu, člověka Hugh Jackman kupříkladu ve Wikipedii, kde můžete najít o mnoho podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Hugh Jackman i v jiné kategorii než je herectví.