Kdo je to?
Kdo je to Hugh Jackman? Životopis Hugh Jackman, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Hugh Jackman?

Kdo je to Hugh Jackman? Stručný životopis

Hugh Jackman, celým jménem Hugh Michael Jackman, je herec, producent a zpěvák. Ztvárňuje role různých filmových žánrů. K jeho nejslavnějším rolím patří Wolverine z X-Men. Velmi úspěšná byla i komedie Kate a Leopold, horor Van Helsing, drama Austrálie, film Bídníci a další. Zde získal nominaci na Oscara Zlatý globus za nejlepší mužský herecký výkon.
Hugh Jackman hraje i v divadle, například v Divadle Broadway.Kdo je to Hugh Jackman? Životopis Hugh Jackman, lidé, osobnosti z herectví

Hlavní data o osobě Hugh Jackman

Národnost: Austrálie
Datum narození: 12. října 1968
Místo narození: Sydney

Sdílejte tuto stránku s osobností Hugh Jackman s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Botox? Znáte definici termínu Kazuistika? Pamatujete si definici pojmu Anorexie? Pamatujete si definici pojmu Opce?

Klíčová slova: vysvětlení, přesný význam, slovo, význam slova, význam, kdo to je, Hugh Jackman, definice, přesný výraz, co znamená, pojem, popis, lexikon, etymologie, původ slova, termín

Pojem Hugh Jackman je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Hugh Jackman

Vyhledat termín Hugh Jackman ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat heslo Hugh Jackman na Google.cz

Najít pojem Hugh Jackman ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Hugh Jackman ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Hugh Jackman například ve Wikipedii, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Životopis, kdo je Hugh Jackman? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Hugh Jackman? Kdo to byl Hugh Jackman? Kdy se narodil Hugh Jackman? Kde se narodil Hugh Jackman? Hugh Jackman je v sekci herectví. Text napsán pro Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Hugh Jackman třeba na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete o něco delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Hugh Jackman i v jiné kategorii než je herectví.