Kdo je to?
Kdo je Mylène Farmer? Životopis Mylène Farmer, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Mylène Farmer

Kdo je Mylène Farmer? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, hudba

Francouzská zpěvačka a textařka Myléne Farmer, vlastním jménem Myléne Gautier je sice francouzského původu, narodila se však v Kanadě. Rodiče původem z Francie se uchýlili do Kanady, po několika letech se ale vrátili s osmiletou Myléne zpět do Francie. Zde vyrůstala a vychodila školy.
V roce 1984 se rozhodla naskočit do hudebního a hereckého showbyznysu. O deset let později prožila svůj filmový debut v hlavní roli ve filmu Giorgino, který ovšem u diváků doslova propadl. A ačkoliv je Myléne ve Francii velmi oblíbenou zpěvačkou, světové popularity se bohužel nikdy nedočkala. Známá je spíše ve východoevropských zemích. Velkou popularitu získala také v Rusku a na Ukrajině.
Do světa se pokusila prorazit s písněmi s nejednoznačnými až docela šokujícími texty, doprovázené jasně hovořícími videi. Do svých textů neváhá zakomponovat lesbickou lásku a podobné sexuální vztahy, které byly v té době velké tabu. Poukazuje na různé sexuální odchylky, problém AIDS a v jedné písni se dokonce rouhá.
Po propadáku filmu Giorgino se Myléne stáhla z veřejnosti a na nějakou dobu se odstěhovala do USA. Tam na sobě hodně pracovala a naučila se hrát na saxofon a piano. Její hudba byla více rokovější. V roce 1995 se vrátila zpět do Francie, aby doslova jako uragán vtrhla na pódia. Tehdy zažila svůj obrovský comeback a během několika měsíců prodala přes jeden milion nosičů.
Z jejího soukromého života toho moc neprozradila. Je o ní známo, že miluje zvířata, především koně. Doma má jako mazlíčka malou opičku ET a psa Quicka. Doslova trpí fobií z pavouků. Ráda běhá, dělala gymnastiku, jezdectví. Ve volných chvílích se věnuje kreslení a psaní. Také je o ní známé, že je romantička, neskutečná perfekcionistka, a tak trošku narcista. Žije mezi Paříží a Los Angeles.Kdo je Mylène Farmer? Životopis Mylène Farmer, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Hlavní informace o osobě Mylène Farmer

Národnost: francouzská
Datum narození: 12. září 1961
Místo narození: Pierrefonds v provincii Quebeck, Kanada

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Mylène Farmer sdílet s kolegy, přáteli a partnery na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Vzpomněli byste si co znamená slovo Hummus? Pamatujete si definici pojmu Luneta? Víte, co je to Atherom? Vzpomněli byste si co znamená slovo Tetanie?

Klíčová slova: Mylène Farmer, životopis, místo narození, kdo je Mylène Farmer?, datum narození, osobnost, narození, popis, biografie, informace, vysvětlení, wiki, kde se narodil Mylène Farmer?, osobnosti, zajímavosti, hudba

Pojem Mylène Farmer je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Hledat termín Mylène Farmer ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Mylène Farmer ve Wikimedia Commons

Zkusit najít termín Mylène Farmer na Google.cz

Vyhledat slovo Mylène Farmer ve Wikislovníku

Zkusit najít slovo Mylène Farmer v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Mylène Farmer například v Google obrázcích, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve fulltextu Yahoo.com, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Biografie, životopis, kdo je to Mylène Farmer?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Mylène Farmer? Kdy se narodil Mylène Farmer? Kde se narodil Mylène Farmer? Mylène Farmer je v sekci Hudba

Kategorie hudba, varhany velké, mylène Farmer, ilustrační obrázek

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Všechny údaje jsou bez záruky. V obsahu stránek mohou být pravopisné, faktické chyby i nepřesnosti. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Aktuální informace lze většinou nalézt osobnost, osobu, člověka Mylène Farmer kupř. v projektu Wikipedie, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Mylène Farmer i v jiné kategorii než je hudba.