Kdo je to?
Kdo je Miroslav Kalousek? Životopis Miroslav Kalousek, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Miroslav Kalousek

Kdo je Miroslav Kalousek? Životopis, informace, biografie, politici

Miroslav Kalousek je dlouholetý politik, člen KDU-ČSL a zakladatel a expředseda TOP 09. Ještě před svým angažmá ve vrcholové politice působil na Úřadu vlády ČR jako odborný poradce místopředsedy vlády, ředitel odboru poradců a náměstek ministra obrany.
V Parlamentu ČR začínal jako poslanec za KDU-ČSL. Byl i předsedou této strany a ministrem financí vlády Mirka Topolánka. Po odchodu ze strany v roce 2009 založil TOP 09 a působil jako její první místopředseda. Jako ministr financí působil Miroslav Kalousek i ve vládě Petra Nečase. Je předsedou Poslaneckého klubu TOP 09.Kdo je Miroslav Kalousek? Životopis Miroslav Kalousek, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Základní údaje o osobě Miroslav Kalousek

Národnost: česká
Datum narození: 17. prosince 1960
Místo narození: Tábor

Zaujala vás biografie osobnosti Miroslav Kalousek? Potom se podělte s blízkými prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Rozumíte pojmu Offline? Vzpomněli byste si co znamená slovo Reddit? Znáte definici termínu Chromofobie? Víte co je Šedá ekonomika?

Klíčová slova: politici, biografie, popis, lexikon, národnost, politici, narození, vysvětlení, datum narození, wiki, wikipedie, kde se narodil Miroslav Kalousek?, Miroslav Kalousek, kdy se narodil Miroslav Kalousek?, zajímavosti, život

Pojem Miroslav Kalousek je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Hledat termín Miroslav Kalousek na Google obrázcích

Vyhledat heslo Miroslav Kalousek ve vyhledávači Yandex

Najít termín Miroslav Kalousek ve fulltextu Seznam.cz

Hledat výraz Miroslav Kalousek ve Wikislovníku

Hledejte bez špehování slovo Miroslav Kalousek ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Miroslav Kalousek například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve fulltextu Google.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Životopis, kdo je Miroslav Kalousek? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Miroslav Kalousek? Kdy se narodil Miroslav Kalousek? Kde se narodil Miroslav Kalousek? Miroslav Kalousek je v kategorii Politici

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Data na webu nejsou pravidelně aktualizovaná, texty nemusí vždy reflektovat aktuální stav. Doporučujeme zkusit nalézt informace osobnost, osobu, člověka Miroslav Kalousek dejme tomu například v internetové Wikipedii, kde můžete najít komplexní popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Miroslav Kalousek i v jiné kategorii než je politici.