Kdo je to?
Kdo je to Miroslav Kalousek? Životopis Miroslav Kalousek, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Miroslav Kalousek?

Kdo je to Miroslav Kalousek? Stručný životopis

Miroslav Kalousek je dlouholetý politik, člen KDU-ČSL a zakladatel a expředseda TOP 09. Ještě před svým angažmá ve vrcholové politice působil na Úřadu vlády ČR jako odborný poradce místopředsedy vlády, ředitel odboru poradců a náměstek ministra obrany.
V Parlamentu ČR začínal jako poslanec za KDU-ČSL. Byl i předsedou této strany a ministrem financí vlády Mirka Topolánka. Po odchodu ze strany v roce 2009 založil TOP 09 a působil jako její první místopředseda. Jako ministr financí působil Miroslav Kalousek i ve vládě Petra Nečase. Je předsedou Poslaneckého klubu TOP 09.Kdo je to Miroslav Kalousek? Životopis Miroslav Kalousek, lidé, osobnosti z politici

Základní údaje o osobě Miroslav Kalousek

Národnost: česká
Datum narození: 17. prosince 1960
Místo narození: Tábor

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Miroslav Kalousek s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu List vlastnictví? Víte co je Emeritní? Znáte definici termínu Karnitin? Vzpomněli byste si co označuje výraz Azbest?

Klíčová slova: Miroslav Kalousek, význam, informace, lexikon, formulace, kdo je Miroslav Kalousek?, definice, co je to Miroslav Kalousek?, kdo to je, popis, synonymum, co znamená, pojem, politici, přesný výraz, význam pojmu

Pojem Miroslav Kalousek je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Miroslav Kalousek

Najít pojem Miroslav Kalousek ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Miroslav Kalousek ve Wikimedia Commons

Hledat výraz Miroslav Kalousek ve vyhledávači Qwant

Vyhledat slovo Miroslav Kalousek ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Miroslav Kalousek například ve videích na Youtube, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve fulltextu Google.cz, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Lingea slovnících.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby Miroslav Kalousek

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Miroslav Kalousek? Kdo to byl Miroslav Kalousek? Kdy se narodil Miroslav Kalousek? Kde se narodil Miroslav Kalousek? Miroslav Kalousek se nachází v sekci politici. Sepsáno redaktory Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Miroslav Kalousek dejme tomu např. v projektu Wikipedia, kde můžete najít komplexní popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Miroslav Kalousek i v jiné kategorii než je politici.