Kdo je to?
Kdo je to Miroslav Kalousek? Životopis Miroslav Kalousek, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Miroslav Kalousek?

Kdo je to Miroslav Kalousek? Stručný životopis

Miroslav Kalousek je dlouholetý politik, člen KDU-ČSL a zakladatel a expředseda TOP 09. Ještě před svým angažmá ve vrcholové politice působil na Úřadu vlády ČR jako odborný poradce místopředsedy vlády, ředitel odboru poradců a náměstek ministra obrany.
V Parlamentu ČR začínal jako poslanec za KDU-ČSL. Byl i předsedou této strany a ministrem financí vlády Mirka Topolánka. Po odchodu ze strany v roce 2009 založil TOP 09 a působil jako její první místopředseda. Jako ministr financí působil Miroslav Kalousek i ve vládě Petra Nečase. Je předsedou Poslaneckého klubu TOP 09.Kdo je to Miroslav Kalousek? Životopis Miroslav Kalousek, lidé, osobnosti z politici

Základní údaje o osobě Miroslav Kalousek

Národnost: česká
Datum narození: 17. prosince 1960
Místo narození: Tábor

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Miroslav Kalousek s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Idea? Vzpomněli byste si co znamená slovo Dezertní víno? Znáte definici termínu Wikipedie? Víte co je Bystřina?

Klíčová slova: co je to Miroslav Kalousek?, synonymum, formulace, význam, politici, přesný výraz, definice, původ slova, přesný význam, význam slova, popis, termín, odborný výraz, wiki, vysvětlení, slovo

Pojem Miroslav Kalousek je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Najít slovo Miroslav Kalousek ve Wikislovníku

Hledat frázi Miroslav Kalousek ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat pojem Miroslav Kalousek ve vyhledávači Yandex

Vyhledat slovo Miroslav Kalousek ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Miroslav Kalousek například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Stručná biografie, resp. životopis osoby Miroslav Kalousek

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Miroslav Kalousek? Kdo to byl Miroslav Kalousek? Kdy se narodil Miroslav Kalousek? Kde se narodil Miroslav Kalousek? Miroslav Kalousek se nachází v sekci politici. Sepsáno redaktory Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Zkuste též najít osobnost, osobu, člověka Miroslav Kalousek např. v projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Miroslav Kalousek i v jiné kategorii než je politici.