Kdo je to?
Kdo byl Alan Rickman? Životopis Alan Rickman, slavní lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Alan Rickman?

Kdo to byl Alan Rickman? Stručný životopis

Alan Rickman byl herec, který se původně chtěl stát grafikem. Uměleckou grafiku i vystudoval. Po několika letech práce grafika studoval na Královské akademii dramatických umění a začal se plně věnovat herectví. Byl úspěšný a objevil se v televizních, divadelních i rozhlasových rolích. Byl členem Královské shakespearovské společnosti, hrál na Broadwayi a získal řadu ocenění.
Ve filmu se Alan Rickman proslavil zvláště rolemi padouchů, např. ve Smrtonosné pasti, Robinu Hoodovi a nově i ve filmech o Harry Poterrovi. Objevil se i v několika dramatech a komediích., přesto jeho hlavním působištěm bylo stále divadlo. Herec podlehl onemocnění rakovinou.Kdo byl Alan Rickman? Životopis Alan Rickman, slavní lidé, osobnosti z herectví

Základní informace o osobě Alan Rickman

Národnost: britská
Datum narození: 21. února 1946
Místo narození: Hammersmith
Datum úmrtí: 14. ledna 2016

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Alan Rickman? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Inteligence? Víte, co je to Java? Víte, co je to Almanach? Rozumíte pojmu Rozeta?

Klíčová slova: termín, wiki, herectví, kdo je Alan Rickman?, přesný význam, synonymum, kdo to je, význam, etymologie, přesný výraz, co znamená, popis, slovo, definice, Alan Rickman, vysvětlení

Pojem Alan Rickman je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Vyhledat heslo Alan Rickman v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledejte bez špehování slovo Alan Rickman ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít heslo Alan Rickman ve vyhledávači Qwant

Vyhledat výraz Alan Rickman ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Alan Rickman například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Lingea slovnících.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Stručná biografie, resp. životopis osoby Alan Rickman

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Alan Rickman? Kdo to byl Alan Rickman? Kdy se narodil Alan Rickman? Kde se narodil Alan Rickman? Kdy zemřel Alan Rickman? Alan Rickman je v kategorii herectví. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Alan Rickman řekněme v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Alan Rickman i v jiné kategorii než je herectví.