Kdo je to?
Kdo je to Vojtěch Kotek? Životopis Vojtěch Kotek, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Vojtěch Kotek?

Kdo je to Vojtěch Kotek? Stručný životopis

Vojtěch Kotek je herec, dabér, hudebník a režisér. Jeho profesní dráhu ovlivnila rodina – otec je herec a matka produkční.
Vojtěch Kotek se nevěnuje jen herectví ve filmu a činohře, ale také moderuje a hraje na basovou kytaru ve skupině THIS. Vystupuje často v komediálních rolích, k nejznámějším patří Rafťáci nebo Snowboarďáci, Perfect Days a další. Hraje také v televizních seriálech.Kdo je to Vojtěch Kotek? Životopis Vojtěch Kotek, lidé, osobnosti z herectví

Základní údaje o osobě Vojtěch Kotek

Národnost: česká
Datum narození: 8. ledna 1988
Místo narození: Praha

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Vojtěch Kotek s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Cui bono? Znáte termín Tejpování? Znáte definici termínu Gurta? Víte, co je to Panaricium?

Klíčová slova: pojem, etymologie, Vojtěch Kotek, význam slova, původ slova, slovo, lexikon, přesný význam, definice, popis, kdo to je, termín, význam, odborný výraz, informace, popis

Pojem Vojtěch Kotek je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Najít pojem Vojtěch Kotek ve fulltextu Seznam.cz

Hledat termín Vojtěch Kotek ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Vojtěch Kotek na Youtube

Hledat výraz Vojtěch Kotek v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Vojtěch Kotek například ve fulltextu Google.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikislovníku, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby Vojtěch Kotek

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Vojtěch Kotek? Kdo to byl Vojtěch Kotek? Kdy se narodil Vojtěch Kotek? Kde se narodil Vojtěch Kotek? Vojtěch Kotek se nachází v sekci herectví. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Vojtěch Kotek dejme tomu třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Vojtěch Kotek i v jiné kategorii než je herectví.