Kdo je to?
Kdo je Vojtěch Kotek? Životopis Vojtěch Kotek, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Vojtěch Kotek

Kdo je Vojtěch Kotek? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, herectví

Vojtěch Kotek je herec, dabér, hudebník a režisér. Jeho profesní dráhu ovlivnila rodina – otec je herec a matka produkční.
Vojtěch Kotek se nevěnuje jen herectví ve filmu a činohře, ale také moderuje a hraje na basovou kytaru ve skupině THIS. Vystupuje často v komediálních rolích, k nejznámějším patří Rafťáci nebo Snowboarďáci, Perfect Days a další. Hraje také v televizních seriálech.Kdo je Vojtěch Kotek? Životopis Vojtěch Kotek, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Hlavní informace o osobě Vojtěch Kotek

Národnost: česká
Datum narození: 8. ledna 1988
Místo narození: Praha

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Vojtěch Kotek sdílet s ostatními na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Rozumíte pojmu Variace? Pamatujete si definici pojmu Chromofobie? Znáte definici termínu Kotoučová pila? Vzpomněli byste si co znamená slovo Firewall?

Klíčová slova: datum narození, osobnost, životopis, biografie, kde se narodil Vojtěch Kotek?, Vojtěch Kotek, národnost, lexikon, kdy se narodil Vojtěch Kotek?, herectví, osobnosti, zajímavosti, vysvětlení, narození, život, informace

Pojem Vojtěch Kotek je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Vyhledat heslo Vojtěch Kotek ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Vojtěch Kotek na Youtube

Najít pojem Vojtěch Kotek na Google obrázcích

Najít výraz Vojtěch Kotek ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem Vojtěch Kotek ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Vojtěch Kotek například v evropském vyhledávači Qwant, v Google překladači, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve ruském vyhledávači Yandex nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Stručná biografie, resp. životopis osoby Vojtěch Kotek

Z předchozího textu jste se dozvěděli Kdo je to Vojtěch Kotek? Kdy se narodil Vojtěch Kotek? Kde se narodil Vojtěch Kotek? Vojtěch Kotek je v sekci Herectví

Kategorie herectví, bruneta kudrny, vojtěch Kotek, ilustrační obrázek

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Všechny údaje jsou bez záruky. V obsahu stránek mohou být pravopisné, faktické chyby i nepřesnosti. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Můžete také vyzkoušet hledat informace osobnost, osobu, člověka Vojtěch Kotek dejme tomu např. v projektu Wikipedie, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Vojtěch Kotek i v jiné kategorii než je herectví.