Kdo je to?
Kdo je to Vojtěch Kotek? Životopis Vojtěch Kotek, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Vojtěch Kotek?

Kdo je to Vojtěch Kotek? Stručný životopis

Vojtěch Kotek je herec, dabér, hudebník a režisér. Jeho profesní dráhu ovlivnila rodina – otec je herec a matka produkční.
Vojtěch Kotek se nevěnuje jen herectví ve filmu a činohře, ale také moderuje a hraje na basovou kytaru ve skupině THIS. Vystupuje často v komediálních rolích, k nejznámějším patří Rafťáci nebo Snowboarďáci, Perfect Days a další. Hraje také v televizních seriálech.Kdo je to Vojtěch Kotek? Životopis Vojtěch Kotek, lidé, osobnosti z herectví

Hlavní informace o osobě Vojtěch Kotek

Národnost: česká
Datum narození: 8. ledna 1988
Místo narození: Praha

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Vojtěch Kotek sdílet s kolegy na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Debaras? Vzpomněli byste si co označuje výraz Amen? Znáte definici termínu Stockholmský syndrom? Znáte termín Parketa?

Klíčová slova: pojem, význam pojmu, formulace, etymologie, herectví, popis, co znamená, definice, synonymum, popis, význam slova, přesný význam, wiki, vysvětlení, kdo to je, informace

Pojem Vojtěch Kotek je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Vojtěch Kotek

Najít výraz Vojtěch Kotek ve Wikislovníku

Zkusit najít Vojtěch Kotek v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat výraz Vojtěch Kotek ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat videa s názvem Vojtěch Kotek na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Vojtěch Kotek například ve Wikipedii, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači Seznam.cz, ve fulltextu Google.cz nebo v Lingea slovnících.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Biografie, životopis, kdo je to Vojtěch Kotek?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Vojtěch Kotek? Kdo to byl Vojtěch Kotek? Kdy se narodil Vojtěch Kotek? Kde se narodil Vojtěch Kotek? Vojtěch Kotek patří do sekce herectví. Text vytvořen pro server Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Můžete též zkusit najít osobnost, osobu, člověka Vojtěch Kotek dejme tomu například v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Vojtěch Kotek i v jiné kategorii než je herectví.