Kdo je to?
Kdo je to Kateřina Brožová? Životopis Kateřina Brožová, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Kateřina Brožová?

Kdo je to Kateřina Brožová? Stručný životopis

Kateřina Brožová je česká umělkyně, herečka, zpěvačka a moderátorka. Po absolvování DAMU se stala členkou souboru Vinohradského divadla. Zpívá v muzikálech v Hudebním divadle v Karlíně, Divadle Kalich nebo Divadle Goya. Vystupuje i sólově, vydala již více než 4 alba. Je úspěšná i jako dabérka.
Kateřina Brožová kandidovala do Poslanecké sněmovny za nestraníky, tuto kandidaturu však vzdala.Kdo je to Kateřina Brožová? Životopis Kateřina Brožová, lidé, osobnosti z herectví

Hlavní informace o osobě Kateřina Brožová

Národnost: česká
Datum narození: 9. února 1968
Místo narození: Praha

Popis osobnosti Kateřina Brožová můžete sdílet s kolegy na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Dual core? Vzpomněli byste si na význam slova Baseball? Víte, co je to DVTV? Znáte definici termínu Povodí?

Klíčová slova: popis, kdo to je, informace, co znamená, popis, termín, wiki, definice, heslo, význam slova, význam pojmu, formulace, lexikon, přesný význam, slovo, kdo je Kateřina Brožová?

Pojem Kateřina Brožová je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Kateřina Brožová v následujících vyhledávačích

Hledejte bez špehování slovo Kateřina Brožová ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít termín Kateřina Brožová na Google.cz

Najít pojem Kateřina Brožová ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat termín Kateřina Brožová v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Kateřina Brožová například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve Wikipedii, ve videích na Youtube nebo v projektu slovnik.cz.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Biografie, životopis, kdo je to Kateřina Brožová?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Kateřina Brožová? Kdo to byl Kateřina Brožová? Kdy se narodil Kateřina Brožová? Kde se narodil Kateřina Brožová? Kateřina Brožová patří do sekce herectví. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Kateřina Brožová kupř. ve Wikipedii, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Kateřina Brožová i v jiné kategorii než je herectví.