Kdo je to?
Kdo je to Kateřina Brožová? Životopis Kateřina Brožová, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Kateřina Brožová?

Kdo je to Kateřina Brožová? Stručný životopis

Kateřina Brožová je česká umělkyně, herečka, zpěvačka a moderátorka. Po absolvování DAMU se stala členkou souboru Vinohradského divadla. Zpívá v muzikálech v Hudebním divadle v Karlíně, Divadle Kalich nebo Divadle Goya. Vystupuje i sólově, vydala již více než 4 alba. Je úspěšná i jako dabérka.
Kateřina Brožová kandidovala do Poslanecké sněmovny za nestraníky, tuto kandidaturu však vzdala.Kdo je to Kateřina Brožová? Životopis Kateřina Brožová, lidé, osobnosti z herectví

Hlavní data o osobě Kateřina Brožová

Národnost: česká
Datum narození: 9. února 1968
Místo narození: Praha

Tento text (Kateřina Brožová) můžete samozřejmě sdílet se známými na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Agorafobie? Znáte definici termínu Laminární box? Víte, co je to Kybernetika? Pamatujete si definici pojmu Outsourcing?

Klíčová slova: definice, význam pojmu, pojem, vysvětlení, heslo, kdo to je, synonymum, co znamená, slovo, herectví, Kateřina Brožová, termín, informace, etymologie, co je to Kateřina Brožová?, odborný výraz

Pojem Kateřina Brožová je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Najít termín Kateřina Brožová ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Kateřina Brožová na Youtube

Hledejte bez špehování slovo Kateřina Brožová ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít pojem Kateřina Brožová ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Kateřina Brožová například ve fulltextu Google.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikislovníku, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Lingea slovnících.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Kateřina Brožová

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Kateřina Brožová? Kdo to byl Kateřina Brožová? Kdy se narodil Kateřina Brožová? Kde se narodil Kateřina Brožová? Kateřina Brožová je v kategorii herectví. Sepsáno redaktory Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Kateřina Brožová řekněme například v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Kateřina Brožová i v jiné kategorii než je herectví.