Kdo je to?
Kdo je Zuzana Jandová? Životopis Zuzana Jandová, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Zuzana Jandová

Kdo je Zuzana Jandová? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, modeling

Zuzana Jandová, modelka, která se narodila 18. srpna 1987 v Karviné, se v roce 2008 stala vítězkou soutěže krásy Miss České republiky. Kromě hlavního titulu Miss České republiky obdržela také titul Miss Silueta.
Ještě předtím, než Jandová zabodovala v Miss České republiky, se stala Miss Léto 2005 a Miss Eurosport.
Mezi lety 2002 a 2006 studovala soukromou střední školu Obchodní a bankovní akademii v Karviné, kde se věnovala oboru Ekonomické lyceum.
O Zuzaně Jandové se kromě souvislosti se soutěží krásy psalo zejména kvůli jejím psychickým potížím. Ty zašly až tak daleko, že modelka skončila v psychiatrické léčebně.
V minulosti tvořila pár s golfovým odborníkem Tomášem Fajou, jejich vztah se však rozpadl v době, kdy byla modelka hospitalizována v psychiatrické nemocnici.
V současné době nechala Jandová své psychické potíže za sebou a prožívá šťastné období. Před dvěma lety se podruhé stala tetou, když její sestra porodila svého mladšího potomka. Zuzana se nechala slyšet, že svou sestru velmi obdivuje jakožto matku.
Sama modelka však na „toho pravého“ ještě stále čeká. I v roce 2023 je stále aktivní a po letech se dokonce vrátila na přehlídková mola. Jako první dokonce po větší pauze předváděla spodní prádlo. Stalo se tak v rámci akce pro pánský časopis Playboy, kde zazářila nejen jako modelka ale i coby host.Kdo je Zuzana Jandová? Životopis Zuzana Jandová, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Základní údaje o osobě Zuzana Jandová

Národnost: česká
Datum narození: 18. srpna 1987
Místo narození: Karviná

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Zuzana Jandová s kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Znáte pojem Rump steak? Znáte termín Manifestace? Pamatujete si definici pojmu Methionin? Víte, co je to Cupcake?

Klíčová slova: modeling, vysvětlení, život, informace, lexikon, kdo je Zuzana Jandová?, narození, místo narození, wiki, národnost, životopis, Zuzana Jandová, popis, Zuzana Jandová, osobnost, osobnosti

Pojem Zuzana Jandová je v kategorii Modeling, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Zuzana Jandová v následujících zdrojích

Vyhledat slovo Zuzana Jandová ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Zuzana Jandová na Youtube

Hledejte bez špehování slovo Zuzana Jandová ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat pojem Zuzana Jandová ve fulltextu Seznam.cz

Najít slovo Zuzana Jandová na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Zuzana Jandová například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Google překladači, ve Wikipedii, ve ruském vyhledávači Yandex nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Životopis, kdo je Zuzana Jandová? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Zuzana Jandová? Kdy se narodila Zuzana Jandová? Kde se narodila Zuzana Jandová? Zuzana Jandová se nachází v kategorii Modeling

Kategorie modeling, blodýna dívka, zuzana Jandová, ilustrační obrázek

Napsáno redaktory Superia.cz. Pečlivě jsme prošli a zkontrolovali všechny naše texty. I přesto je možné, že jsme některou chybu přehlédli. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Zkuste najít informace osobnost, osobu, člověka Zuzana Jandová dejme tomu třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Zuzana Jandová i v jiné kategorii než je modeling.