Kdo je to?
Kdo je to Libuše Šafránková? Životopis Libuše Šafránková, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Libuše Šafránková?

Kdo je to Libuše Šafránková? Stručný životopis

Libuše Šafránková je jedna z nejoblíbenějších českých hereček jak divadelních, tak filmových. Je absolventkou brněnské konzervatoře a první role odehrála právě v Brně – v Mahenově divadle. Po přemístění do Prahy působila v divadle Za branou a v Činoherním klubu, kde vynikla např. v Žebrácké opeře, Ženitbě či ve hře Tři v tom.
Libuše Šafránková dále vystupovala v Národním divadle a hrála v mnoha známých filmech, z nichž je pro všechny generace nezapomenutelná její role ve filmu Tři oříšky pro Popelku.Kdo je to Libuše Šafránková? Životopis Libuše Šafránková, lidé, osobnosti z herectví

Základní údaje o osobě Libuše Šafránková

Národnost: česká
Datum narození: 7.6.1953
Místo narození: Šlapanice u Brna

Zaujala vás biografie osobnosti Libuše Šafránková? Potom se podělte s blízkými na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Čečetka? Víte co je Pétanque? Pamatujete si definici pojmu Lanýž? Vzpomněli byste si co označuje výraz Ztracené bednění?

Klíčová slova: co znamená, popis, vysvětlení, definice, přesný význam, wiki, přesný výraz, termín, formulace, odborný výraz, herectví, kdo to je, slovo, Libuše Šafránková, pojem, lexikon

Pojem Libuše Šafránková je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Najít pojem Libuše Šafránková ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít slovo Libuše Šafránková ve vyhledávači Yandex

Vyhledat pojem Libuše Šafránková na Google.cz

Najít heslo Libuše Šafránková ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Libuše Šafránková například ve videích na Youtube, v Lingea slovnících, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Biografie, životopis, kdo je to Libuše Šafránková?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Libuše Šafránková? Kdo to byl Libuše Šafránková? Kdy se narodil Libuše Šafránková? Kde se narodil Libuše Šafránková? Libuše Šafránková patří do sekce herectví. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Pokuste se vyhledat osobnost, osobu, člověka Libuše Šafránková řekněme třeba na stránkách Wikipedie, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Libuše Šafránková i v jiné kategorii než je herectví.