Kdo je to?
Kdo je to Libuše Šafránková? Životopis Libuše Šafránková, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Libuše Šafránková?

Kdo je to Libuše Šafránková? Stručný životopis

Libuše Šafránková je jedna z nejoblíbenějších českých hereček jak divadelních, tak filmových. Je absolventkou brněnské konzervatoře a první role odehrála právě v Brně – v Mahenově divadle. Po přemístění do Prahy působila v divadle Za branou a v Činoherním klubu, kde vynikla např. v Žebrácké opeře, Ženitbě či ve hře Tři v tom.
Libuše Šafránková dále vystupovala v Národním divadle a hrála v mnoha známých filmech, z nichž je pro všechny generace nezapomenutelná její role ve filmu Tři oříšky pro Popelku.Kdo je to Libuše Šafránková? Životopis Libuše Šafránková, lidé, osobnosti z herectví

Hlavní data o osobě Libuše Šafránková

Národnost: česká
Datum narození: 7.6.1953
Místo narození: Šlapanice u Brna

Sdílejte tuto stránku s osobností Libuše Šafránková se známými na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Čečetka? Víte, co je to Urologie? Pamatujete si definici pojmu Lanýž? Rozumíte pojmu Power jóga?

Klíčová slova: kdo to je, pojem, přesný význam, lexikon, herectví, heslo, význam pojmu, co je to Libuše Šafránková?, termín, popis, wiki, etymologie, formulace, význam, slovo, odborný výraz

Pojem Libuše Šafránková je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Libuše Šafránková

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Libuše Šafránková ve Wikimedia Commons

Zkusit najít frázi Libuše Šafránková ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat výraz Libuše Šafránková ve Wikislovníku

Vyhledat výraz Libuše Šafránková ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Libuše Šafránková například v evropském vyhledávači Qwant, v Google překladači, ve videích na Youtube, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Libuše Šafránková

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Libuše Šafránková? Kdo to byl Libuše Šafránková? Kdy se narodil Libuše Šafránková? Kde se narodil Libuše Šafránková? Libuše Šafránková je v kategorii herectví. Text napsán pro Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Libuše Šafránková dejme tomu třeba na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíš komplexnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Libuše Šafránková i v jiné kategorii než je herectví.