Kdo je to?
Kdo je Honza Musil? Životopis Honza Musil, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Honza Musil

Kdo je Honza Musil? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, hudba

Jan Gareth Musil, známější jako Honza Musil, je český zpěvák a moderátor. Musil se narodil v Brně. V Brně se také vyučil na kuchaře-číšníka a spolu se svou přítelkyní Ivetou se museli nechal zplnoletit, aby se mohli vzít. Z následného manželství později vzešly dvě dcery, a to Lucie (*1985) a Veronika (*1989). S manželkou Ivetou se však později rozvedli, protože se Musil přiznal, že je gay. V roce 2007 uzavřel své první registrované partnerství s přítelem Jakubem Perchem. Avšak roku 2012 se rozešli a partnerství bylo zrušeno. Ke druhému registrovanému partnerství v Musilově životě došlo v roce 2016 spolu s jeho partnerem Jakubem Bialym. Musil také přijal druhé příjmení Gareth jako jeho přítel.
Musil začal v roce 1994 moderovat na kabelové televizi v Havířově a Ostravě. Poté se přestěhoval do Prahy, kde od roku 1996 moderoval na TV Nova pořady Snídaně s Novou, talk-show Áčko a soutěžní pořad Kolotoč. V roce 1999 přešel na TV Prima, kde až do roku 2003 moderoval talk-show Miláčci a Sauna. Následně moderoval pořad Mazlíčci na Top TV (2005-2007). Na podzim 2009 se vrátil na TV Nova, kde moderoval pořady pro kutily Rady ptáka Loskutáka a Dům snů. V následujícím roce spolupracoval s Českou televizí na moderování pořadu Dobré ráno s Jedničkou (2010). O rok později začal pracovat na TV Barrandov na pořadu Na plac! (2011). Pro východočeskou televizi V1 točil během let 2012-2014 další epizody pořadu Mazlíčci. V letech 2014-2016 pracoval pro TV Regina jako moderátor talk-show Na houpačce a pořad Zvířátka. V roce 2016 se vrátil na TV Barrandov a až do roku 2021 zde moderoval pořad Nebezpečné vztahy.
Musil pracoval rovněž jako moderátor v rádiích Helax (1994-1996), Evropa 2 (2000), Český rozhlas Regina (2002-2004), Rádio Kiss (2006-2007).
Musil ztvárnil roli ve filmu Tajemství staré bambitky (2011) a také v epizodních rolích seriálů Hop nebo trop (2008), Vyprávěj (2009) a Policie Modrava (2017).
Stal se majitelem agentury Scream Artist Management (2004), roku 2006 otevřel gay klub 21 a v roce 2008 si nechal založit internetový portál s názvem Gaylife.cz. Chvíli pracoval také jako šéfredaktor pro časopisy Náš miláček a Svět psů (2004).
Jako hudebník vydal celkem dvě alba s názvy Mezi tichem a tichem (1997) a Pojď se smát (1999). Společně s Miroslavem Graclíkem napsali autobiografickou knihu pod názvem Rozepsaný příběh…
Musilovi byla v roce 1997 diagnostikována rakovina krve (leukémie), se kterou se několik let léčil. Roku 2018 měl autonehodu, při které si zlomil páteř, devět žeber a taky propíchl jednu plíci.Kdo je Honza Musil? Životopis Honza Musil, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Hlavní informace o osobě Honza Musil

Národnost: česká
Datum narození: 24. 6. 1967
Místo narození: Brno, Československo

Popis osobnosti Honza Musil můžete sdílet s vašimi kamarády na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Víte co je Hepatopatie? Pamatujete si definici pojmu Veřejná zakázka? Rozumíte pojmu Vlys? Vzpomněli byste si co znamená slovo Pointa?

Klíčová slova: životopis, narození, datum narození, osobnosti, vysvětlení, hudba, kdo je Honza Musil?, místo narození, wikipedie, život, wiki, Honza Musil, kdy se narodil Honza Musil?, Honza Musil, zajímavosti, biografie

Pojem Honza Musil je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Zkusit najít heslo Honza Musil na Google obrázcích

Hledejte bez špehování slovo Honza Musil ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít pojem Honza Musil ve Wikipedii

Zkusit najít termín Honza Musil ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít termín Honza Musil ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Honza Musil například ve videích na Youtube, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, v metavyhledávači Info.com nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Životopis, kdo je Honza Musil? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Honza Musil? Kdy se narodil Honza Musil? Kde se narodil Honza Musil? Honza Musil je v sekci Hudba

Kategorie hudba, duhové housle, honza Musil, ilustrační obrázek

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Informace obsažené na našich webových stránkách byly pečlivě zkontrolovány. I přesto však nepřebíráme odpovědnost za případné chyby. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Vyzkoušejte nalézt informace osobnost, osobu, člověka Honza Musil dejme tomu třeba na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Honza Musil i v jiné kategorii než je hudba.