Kdo je to?
Kdo je Honza Musil? Životopis Honza Musil, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Kdo je Honza Musil?

Kdo je Honza Musil? Životopis, informace, biografie, hudba

Jan Gareth Musil, známější jako Honza Musil, je český zpěvák a moderátor. Musil se narodil v Brně. V Brně se také vyučil na kuchaře-číšníka a spolu se svou přítelkyní Ivetou se museli nechal zplnoletit, aby se mohli vzít. Z následného manželství později vzešly dvě dcery, a to Lucie (*1985) a Veronika (*1989). S manželkou Ivetou se však později rozvedli, protože se Musil přiznal, že je gay. V roce 2007 uzavřel své první registrované partnerství s přítelem Jakubem Perchem. Avšak roku 2012 se rozešli a partnerství bylo zrušeno. Ke druhému registrovanému partnerství v Musilově životě došlo v roce 2016 spolu s jeho partnerem Jakubem Bialym. Musil také přijal druhé příjmení Gareth jako jeho přítel.
Musil začal v roce 1994 moderovat na kabelové televizi v Havířově a Ostravě. Poté se přestěhoval do Prahy, kde od roku 1996 moderoval na TV Nova pořady Snídaně s Novou, talk-show Áčko a soutěžní pořad Kolotoč. V roce 1999 přešel na TV Prima, kde až do roku 2003 moderoval talk-show Miláčci a Sauna. Následně moderoval pořad Mazlíčci na Top TV (2005-2007). Na podzim 2009 se vrátil na TV Nova, kde moderoval pořady pro kutily Rady ptáka Loskutáka a Dům snů. V následujícím roce spolupracoval s Českou televizí na moderování pořadu Dobré ráno s Jedničkou (2010). O rok později začal pracovat na TV Barrandov na pořadu Na plac! (2011). Pro východočeskou televizi V1 točil během let 2012-2014 další epizody pořadu Mazlíčci. V letech 2014-2016 pracoval pro TV Regina jako moderátor talk-show Na houpačce a pořad Zvířátka. V roce 2016 se vrátil na TV Barrandov a až do roku 2021 zde moderoval pořad Nebezpečné vztahy.
Musil pracoval rovněž jako moderátor v rádiích Helax (1994-1996), Evropa 2 (2000), Český rozhlas Regina (2002-2004), Rádio Kiss (2006-2007).
Musil ztvárnil roli ve filmu Tajemství staré bambitky (2011) a také v epizodních rolích seriálů Hop nebo trop (2008), Vyprávěj (2009) a Policie Modrava (2017).
Stal se majitelem agentury Scream Artist Management (2004), roku 2006 otevřel gay klub 21 a v roce 2008 si nechal založit internetový portál s názvem Gaylife.cz. Chvíli pracoval také jako šéfredaktor pro časopisy Náš miláček a Svět psů (2004).
Jako hudebník vydal celkem dvě alba s názvy Mezi tichem a tichem (1997) a Pojď se smát (1999). Společně s Miroslavem Graclíkem napsali autobiografickou knihu pod názvem Rozepsaný příběh…
Musilovi byla v roce 1997 diagnostikována rakovina krve (leukémie), se kterou se několik let léčil. Roku 2018 měl autonehodu, při které si zlomil páteř, devět žeber a taky propíchl jednu plíci.Kdo je Honza Musil? Životopis Honza Musil, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Základní informace o osobě Honza Musil

Národnost: česká
Datum narození: 24. 6. 1967
Místo narození: Brno, Československo

Líbí se stručný životopis s osobou Honza Musil? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Víte co je Remise? Víte co je Trojský kůň? Rozumíte pojmu Fara? Vzpomněli byste si co označuje výraz THX?

Klíčová slova: kdo je Honza Musil?, Honza Musil, život, wiki, zajímavosti, kde se narodil Honza Musil?, kdy se narodil Honza Musil?, popis, osobnost, Honza Musil, datum narození, životopis, osobnosti, narození, wikipedie, národnost

Pojem Honza Musil je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Zkusit najít výraz Honza Musil ve vyhledávači Yandex

Najít slovo Honza Musil na Google.cz

Najít slovo Honza Musil na Google obrázcích

Hledat výraz Honza Musil ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít pojem Honza Musil ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Honza Musil například ve videích na Youtube, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikislovníku, v evropském vyhledávači Qwant nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Biografie, životopis, kdo je to Honza Musil?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Honza Musil? Kdy se narodil Honza Musil? Kde se narodil Honza Musil? Honza Musil je v sekci Hudba

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Údaje na stránkách nemusí být aktuální. Přes veškerou snahu bohužel nestíháme pravidelnou aktualizaci informací. Zkuste najít informace osobnost, osobu, člověka Honza Musil například v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Honza Musil i v jiné kategorii než je hudba.