Kdo je to?
Kdo je to, byl Mandant? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mandant? Lidé, různé

Kdo je to Mandant?

Jaký je význam slova Mandant? Co to znamená?

Mandant je člověk, pro kterého pracuje mandatář. Jménem mandanta a na jeho účet vyřizuje mandatář ty záležitosti, které jsou předmětem mandátní smlouvy. Jedná se většinou o obchodní záležitosti, pro které se vykonávají právní nebo jiné úkony.
Mandant pověřuje mandatáře k tomu, aby ho zastupoval. Tato činnost je samozřejmě honorována, výše úplaty se sjednává v mandátní smlouvě. Mandantem může být např. klient právníka.Kdo je to, byl Mandant? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mandant? Lidé, různé

Tento text (Mandant) můžete sdílet se známými na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Katarze? Vzpomněli byste si co znamená slovo Chlorofyl? Znáte pojem Steam? Víte co je Býlí?

Klíčová slova: kdo to je, kdo je Mandant?, význam slova, původ slova, popis, slovo, formulace, wiki, odborný výraz, přesný výraz, definice, termín, pojem, Mandant, význam, popis

Pojem Mandant je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Mandant zkuste navštívit tyto odkazy

Hledat videa s názvem Mandant na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Mandant ve Wikimedia Commons

Najít výraz Mandant ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem Mandant ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Mandant například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, v Microsoft Bing, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Vysvětlení významu slova Mandant, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Mandant? Kdo to byl Mandant? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Mandant? Definice pojmu Mandant je v kategorii různé. Sepsáno redaktory Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, definici, slovo, termín řekněme na české Wikipedii, kde naleznete o něco delší text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než různé.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?