Kdo je to?
Kdo je to, byl Opat? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Opat? Lidé, křesťanství

Kdo je to Opat?

Co znamená a jaký je význam slova Opat?

Opat je funkce církevního hodnostáře. Jedná se o vůdce mnišské komunity nějakého církevního řádu - představeného mužského kláštera. U ženských klášterů plnila stejnou roli abatyše.Kdo je to, byl Opat? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Opat? Lidé, křesťanství

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Opat s blízkými na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Šantán? Rozumíte pojmu Deviace? Znáte definici termínu Cuckold? Znáte pojem EPC?

Klíčová slova: odborný výraz, slovo, význam slova, pojem, informace, co je to Opat?, kdo to je, lexikon, wiki, přesný výraz, etymologie, význam pojmu, Opat, definice, původ slova, vysvětlení

Pojem Opat je v kategorii Křesťanství, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Opat v následujících vyhledávačích

Hledejte bez špehování slovo Opat ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat heslo Opat na Google.cz

Najít slovo Opat v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít heslo Opat ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Opat například ve Wikipedii, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, v Microsoft Bing nebo v Lingea slovnících.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Opat

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Opat? Kdo to byl Opat? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Opat? Definice pojmu Opat patří do sekce křesťanství. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Zkuste též najít výraz, text, termín, pojem kupř. v české Wikipedii, kde můžete najít komplexní popis. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie křesťanství.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?