Kdo je to?
Kdo je to, byl Opat? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Opat? Lidé, křesťanství

Kdo je to Opat?

Co znamená a jaký je význam slova Opat?

Opat je funkce církevního hodnostáře. Jedná se o vůdce mnišské komunity nějakého církevního řádu - představeného mužského kláštera. U ženských klášterů plnila stejnou roli abatyše.Kdo je to, byl Opat? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Opat? Lidé, křesťanství

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Opat? s vašimi přáteli na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Šantán? Víte co je CPU? Znáte definici termínu Stud? Vzpomněli byste si co označuje výraz Listérie?

Klíčová slova: přesný význam, odborný výraz, přesný výraz, křesťanství, co je to Opat?, Opat, význam, lexikon, popis, wiki, informace, etymologie, popis, definice, termín, pojem

Pojem Opat je v kategorii Křesťanství, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Opat doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Hledat výraz Opat ve Wikipedii

Hledat termín Opat ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Opat ve Wikimedia Commons

Hledat pojem Opat ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Opat například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Opat

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Opat? Kdo to byl Opat? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Opat? Definice pojmu Opat je v kategorii křesťanství. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, slovo, definici, slovíčko řekněme třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete komplexní text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle různých oborů. Proto případně zapátrejte po pojmu Opat i v jiných kategoriích (než křesťanství).

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?