Kdo je to?
Kdo je to, byl Opat? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Opat? Lidé, křesťanství

Kdo je to Opat?

Co znamená a jaký je význam slova Opat?

Opat je funkce církevního hodnostáře. Jedná se o vůdce mnišské komunity nějakého církevního řádu - představeného mužského kláštera. U ženských klášterů plnila stejnou roli abatyše.



Kdo je to, byl Opat? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Opat? Lidé, křesťanství

Tento text (Opat) můžete sdílet se známými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Šantán? Vzpomněli byste si na význam slova Webhosting? Znáte definici termínu Cuckold? Znáte definici termínu Akvadukt?

Klíčová slova: popis, význam slova, etymologie, termín, definice, informace, křesťanství, heslo, synonymum, slovo, formulace, původ slova, kdo to je, význam, co znamená, kdo je Opat?

Pojem Opat je v kategorii Křesťanství, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Opat

Najít termín Opat ve Wikipedii

Hledat termín Opat ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat videa s názvem Opat na Youtube

Vyhledat termín Opat v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Opat například ve ruském vyhledávači Yandex, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači Seznam.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Vysvětlení významu slova Opat, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Opat? Kdo to byl Opat? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Opat? Definice pojmu Opat je v kategorii křesťanství. Text vytvořen pro server Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, definici, text, výraz řekněme na české Wikipedii, kde naleznete o něco delší text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Opat v jiné sekci než křesťanství.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?