Kdo je to?
Kdo je to, byl Opat? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Opat? Lidé, křesťanství

Kdo je to Opat?

Co znamená a jaký je význam slova Opat?

Opat je funkce církevního hodnostáře. Jedná se o vůdce mnišské komunity nějakého církevního řádu - představeného mužského kláštera. U ženských klášterů plnila stejnou roli abatyše.Kdo je to, byl Opat? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Opat? Lidé, křesťanství

Budeme rádi, pokud budete definici slova Opat sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Šantán? Vzpomenete si na definici slova Ganache? Znáte definici termínu Stud? Vzpomněli byste si na význam slova Pejorativní?

Klíčová slova: etymologie, heslo, význam, Opat, definice, termín, informace, kdo je Opat?, přesný výraz, pojem, původ slova, synonymum, formulace, význam pojmu, odborný výraz, křesťanství

Pojem Opat je v kategorii Křesťanství, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Opat lze najít v následujících zdrojích

Najít pojem Opat ve vyhledávači Qwant

Hledat pojem Opat ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat slovo Opat ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Opat ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Opat například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve fulltextu Google.cz nebo v Google překladači.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Vysvětlení významu slova Opat, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Opat? Kdo to byl Opat? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Opat? Definice pojmu Opat se nachází v sekci křesťanství. Text napsán pro Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, text, definici, dejme tomu např. v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než křesťanství.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?