Kdo je to?
Kdo je to Fracek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Fracek? Lidé, hanlivé

Fracek

Jaký je význam slova Fracek? Co to znamená?

Fracek je hanlivé pojmenování dítěte nebo dospívají mládeže. Původ má toto označení V německém slově pro uličníka či spratka, nebo italského označení pro ratolest a čtverácké kousky - frašky.
Nezbedné nebo drzé dítě bývá nazýváno také frocem nebo frockem. Fracek zdůrazňuje drzé chování dítěte, u kterého by měla být zjednána náprava.


Kdo je to Fracek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Fracek? Lidé, hanlivé

Zaujala vás definice pojmu Fracek? Pak se o ní podělte s kamarády na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Znáte termín Rozvodí? Znáte pojem Himalájská sůl? Vzpomenete si na definici slova Kolová? Vzpomenete si na definici slova Hlaholice?

Klíčová slova: význam, wikipedie, definice, informace, termín, slovo, původ slova, pojem, heslo, přesný výraz, formulace, Fracek, wiki, přesný význam, co znamená, hanlivé

Pojem Fracek je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Další informace o pojmu Fracek hledejte v níže uvedených zdrojích

Najít slovo Fracek ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat slovo Fracek v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat termín Fracek ve vyhledávači Yahoo

Hledat výraz Fracek ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledejte bez špehování slovo Fracek ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Fracek například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Lingea slovnících, ve Wikipedii, v Google obrázcích nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Co znamená Fracek? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Fracek? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Fracek? Definice pojmu Fracek patří do sekce Hanlivé

Sepsáno redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost či přesnost obsahu webových stránek. Informace nemohou být pravidelně updatovány, proto mohou být zastaralé, neplatné, neaktuální či nepřesné. Aktuální informace lze většinou nalézt výraz, text, termín, pojem dejme tomu na stránkách Wikipedie, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledání odborného pojmu Fracek i v jiné kategorii než je sekce hanlivé.