Kdo je to?
Kdo je to, byl Fracek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Fracek? Lidé, hanlivé

Kdo je to Fracek?

Jaký je význam slova Fracek? Co to znamená?

Fracek je hanlivé pojmenování dítěte nebo dospívají mládeže. Původ má toto označení V německém slově pro uličníka či spratka, nebo italského označení pro ratolest a čtverácké kousky - frašky.
Nezbedné nebo drzé dítě bývá nazýváno také frocem nebo frockem. Fracek zdůrazňuje drzé chování dítěte, u kterého by měla být zjednána náprava.Kdo je to, byl Fracek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Fracek? Lidé, hanlivé

Sdílejte tuto stránku se slovem Fracek se známými na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Crohnova nemoc? Znáte termín Tailleur? Vzpomenete si na definici slova Chipset? Víte, co je to Lajkovat?

Klíčová slova: termín, význam slova, popis, kdo to je, přesný význam, wiki, hanlivé, odborný výraz, formulace, popis, původ slova, etymologie, co je to Fracek?, pojem, co znamená, význam pojmu

Pojem Fracek je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Fracek

Hledat výraz Fracek ve vyhledávači Qwant

Vyhledat slovo Fracek ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Fracek ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Fracek na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Fracek například v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve Wikislovníku nebo v Google překladači.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Vysvětlení významu slova Fracek, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Fracek? Kdo to byl Fracek? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Fracek? Definice pojmu Fracek je v kategorii hanlivé. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Pokuste se též vyhledat pojem, termín, výraz, heslo řekněme například v populární Wikipedii, kde naleznete delší popis. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto hledat termín Fracek hledat i v jiných kategoriích (než hanlivé).