Kdo je to?
Kdo je to, byl Fracek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Fracek? Lidé, hanlivé

Kdo je to Fracek?

Jaký je význam slova Fracek? Co to znamená?

Fracek je hanlivé pojmenování dítěte nebo dospívají mládeže. Původ má toto označení V německém slově pro uličníka či spratka, nebo italského označení pro ratolest a čtverácké kousky - frašky.
Nezbedné nebo drzé dítě bývá nazýváno také frocem nebo frockem. Fracek zdůrazňuje drzé chování dítěte, u kterého by měla být zjednána náprava.Kdo je to, byl Fracek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Fracek? Lidé, hanlivé

Budeme rádi, pokud budete definici slova Fracek sdílet s přáteli a kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Crohnova nemoc? Znáte pojem Inflace? Vzpomenete si na definici slova Chipset? Vzpomenete si na definici slova Eucerin?

Klíčová slova: co je to Fracek?, hanlivé, přesný výraz, heslo, význam, původ slova, definice, odborný výraz, lexikon, informace, slovo, popis, pojem, wiki, kdo je Fracek?, etymologie

Pojem Fracek je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Fracek v následujících vyhledávačích

Vyhledat slovo Fracek ve vyhledávači Qwant

Najít heslo Fracek ve vyhledávači Yandex

Hledejte bez špehování slovo Fracek ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz Fracek ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Fracek například ve vyhledávači Seznam.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikislovníku, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Co znamená Fracek? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Fracek? Kdo to byl Fracek? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Fracek? Definice pojmu Fracek se nachází v kategorii hanlivé. Text vytvořen pro server Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste najít výraz, termín, heslo, výraz dejme tomu například v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie hanlivé.