Kdo je to?
Kdo je to Knihovník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Knihovník? Lidé, profese

Knihovník

Jaký je význam slova Knihovník? Co to znamená?

Knihovník či knihovnice je zaměstnanec knihovny.
Knihovníci a khnihovnice obvykle mají na starosti nákup a evidenci knih v knihovně, péči o ně a celkové zabezpečování chodu knihovny. Důležitá je v jejich profesi i administrativa spojená s evidencí knih a dodržování mezinárodních pravidel ve značení a řazení knih a tiskovin. Kromě samotné "knižní" agendy knihovníci často také v knihovnách pořádají autorská čtení, přednášky a další kulturní akce.
Knihovnictví lze u nás vystudovat jak na středních školách, tak na univerzitách.Kdo je to Knihovník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Knihovník? Lidé, profese

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Knihovník? s vašimi kamarády na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Víte co je Spektiv? Pamatujete si definici pojmu Detenční zařízení? Rozumíte pojmu Sitcom? Vzpomněli byste si co znamená slovo Whistleblowing?

Klíčová slova: etymologie, význam pojmu, přesný význam, přesný výraz, termín, co znamená, slovo, lexikon, wikipedie, popis, Knihovník, význam slova, vysvětlení, pojem, profese, definice

Pojem Knihovník je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Hledat pojem Knihovník ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat termín Knihovník v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít výraz Knihovník ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít heslo Knihovník na Google obrázcích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Knihovník ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Knihovník například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v projektu slovnik.cz, ve fulltextu Google.cz, ve videích na Youtube nebo v Lingea slovnících.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Co znamená Knihovník? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Teďka již bezesporu víte Kdo je to Knihovník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Knihovník? Definice pojmu Knihovník je v sekci Profese

Kategorie profese, baristka žena, knihovník, ilustrační obrázek

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Přes veškerou snahu mohou texty obsahovat faktické i pravopisné chyby za což se předem omlouváme. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se vyhledat informace pojem, slovo, termín, definici dejme tomu v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Knihovník i jinde než v sekci než v profese.