Kdo je to?
Kdo je to Sara Sandeva? Životopis Sara Sandeva, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Sara Sandeva?

Kdo je to Sara Sandeva? Stručný životopis

Sara Sandeva je česká herečka, absolventka pražské konzervatoře. Jejím působištěm je divadlo La Fabrika, často vystupuje také v televizi. K její filmografii patří například role v Gymplu s (r)učením omezeným, ve filmech Rapl, Život je život, Strašidla, Čertoviny, Defenestrace a dalších. Známou je také v roli Skyler v seriálu Ulice.
Z divadelních rolí lze jmenovat například Pěnu dní, Jelena v Borůvčí nebo Kejklíře z Lublinu. Sandra Sandeva zpívala také písničku Hvězda důvěrná ve filmu Po čem muži touží.Kdo je to Sara Sandeva? Životopis Sara Sandeva, lidé, osobnosti z herectví

Hlavní data o osobě Sara Sandeva

Národnost: česká
Datum narození: 25. června 1997
Místo narození: Skopje

Sdílejte tuto stránku s osobností Sara Sandeva se známými na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Satisfakce? Znáte termín Xoxo? Vzpomněli byste si na význam slova Ubikace? Víte, co je to Atika?

Klíčová slova: informace, vysvětlení, přesný výraz, popis, wiki, přesný význam, slovo, definice, co znamená, původ slova, význam slova, kdo je Sara Sandeva?, kdo to je, Sara Sandeva, formulace, odborný výraz

Pojem Sara Sandeva je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Zkusit najít frázi Sara Sandeva ve Wikislovníku

Hledejte bez špehování slovo Sara Sandeva ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Sara Sandeva ve Wikimedia Commons

Najít slovo Sara Sandeva ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Sara Sandeva například ve fulltextu Google.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Lingea slovnících.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Stručná biografie, resp. životopis osoby Sara Sandeva

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Sara Sandeva? Kdo to byl Sara Sandeva? Kdy se narodil Sara Sandeva? Kde se narodil Sara Sandeva? Sara Sandeva je v kategorii herectví. Text napsán pro Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Sara Sandeva řekněme například v populární Wikipedii, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Sara Sandeva i v jiné kategorii než je herectví.