Kdo je to?
Kdo je Veronika Bednářová? Životopis Veronika Bednářová, osobnosti, slavná žena z kategorie novináři

Kdo je Veronika Bednářová?

Kdo je Veronika Bednářová? Životopis, informace, biografie, novináři

Veronika Bednářová je kulturní a zahraniční reportérka. Narodila se v rodině novinářky a herce, dramaturga, scénáristy a také pedagoga Jiřího Bednáře. Jak sama říká, o herectví nikdy neuvažovala, neboť pro ni bylo příliš extrovertní. Místo toho se vydala na Filozofickou fakultu Karlovy univerzity studovat divadelní a filmovou vědu. Již během studií se vypravila několikrát do Ameriky, kde v roce 1999 nastoupila na magisterské studium na New York University. V Americe zažila mimo jiné také
11. září, a nejen z tohoto zážitku pak vznikla její kniha Má americká krása, soubor fejetonů o Americe bez příkras, která byla velmi dobře přijata a hodnocena.
Již v této době začala psát pro časopis Reflex, kde působí dosud. Od roku 2010 byla 4 roky reportérkou Lidových novin. Za reportáže z Ameriky a z Jižní Afriky získala čtyři hlavní výroční vydavatelské ceny společnosti Ringier. Od roku 2006 působí také jako profesorka na pražské pobočce University New York, kde přednáší v angličtině o umění reportáže.
Veronika Bednářová je známá tím, že o lidech ráda přemýšlí a umí se do nich vcítit. Nejspíše i proto jsou velmi oceňované její rozhovory s významnými osobnostmi (Robert Redford, John Travolta, Madeleine Albrigt, Robert de Niro, Woody Allen atd.), které vznikly během její práce redaktorky Festivalového deníku Mezinárodního festivalu Karlovy Vary.Kdo je Veronika Bednářová? Životopis Veronika Bednářová, osobnosti, slavná žena z kategorie novináři

Základní údaje o osobě Veronika Bednářová

Národnost: česká
Datum narození: 7. 2. 1972
Místo narození: Praha, Československo

Zaujala vás biografie osobnosti Veronika Bednářová? Potom se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Znáte termín Revma? Znáte definici termínu DLNA? Vzpomenete si na definici slova Osteoporóza? Pamatujete si definici pojmu Čirok?

Klíčová slova: informace, kde se narodila Veronika Bednářová?, lexikon, život, biografie, osobnosti, zajímavosti, datum narození, popis, kdy se narodila Veronika Bednářová?, kdo je Veronika Bednářová?, osobnost, Veronika Bednářová, Veronika Bednářová, wikipedie, novináři

Pojem Veronika Bednářová je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Veronika Bednářová zkuste tyto odkazy

Najít slovo Veronika Bednářová ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít frázi Veronika Bednářová ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Veronika Bednářová ve Wikimedia Commons

Najít heslo Veronika Bednářová ve vyhledávači Yandex

Hledat pojem Veronika Bednářová na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Veronika Bednářová například ve fulltextu Yahoo.com, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, ve Wikipedii nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby Veronika Bednářová

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Veronika Bednářová? Kdy se narodila Veronika Bednářová? Kde se narodila Veronika Bednářová? Veronika Bednářová se nachází v sekci Novináři

Text vytvořen pro server Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Můžete též zkusit najít osobnost, osobu, člověka Veronika Bednářová např. v internetové Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Veronika Bednářová i v jiné kategorii než je novináři.