Kdo je to?
Kdo je to Brusič? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Brusič? Lidé, profese

Kdo je to Brusič?

Jaký je význam slova Brusič? Co to znamená?

Brusič je osoba, která pomocí broušení vykonává jednoduché úpravy vyráběných polotovarů. Zabývá se také opracováním ještě nehotových výrobků pomocí brusných strojů a nářadí tak, aby byl zachován požadovaný tvar, rozměry a dodrženy povolené odchylky.
Brusič také umí číst výkresovou dokumentaci, nastavovat brusné zařízení a stroje a provádět jednoduché oprav a údržbu zařízení a strojů. Měl by mít středoškolské odborné vzdělání s maturitou nebo bez ní či vyšší odborné vzdělání.Kdo je to Brusič? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Brusič? Lidé, profese

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Brusič se známými prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Znáte definici termínu Soft skills? Vzpomněli byste si na význam slova Bazální stimulace? Vzpomněli byste si co označuje výraz Ovulace? Znáte definici termínu Právní norma?

Klíčová slova: lexikon, etymologie, wikipedie, profese, profese, význam slova, Brusič, Brusič, přesný výraz, slovo, přesný výraz, informace, význam, termín, synonymum, odborný výraz

Pojem Brusič je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Hledat frázi Brusič na Google.cz

Hledat videa s názvem Brusič na Youtube

Vyhledat termín Brusič ve vyhledávači Qwant

Najít termín Brusič v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledejte bez špehování slovo Brusič ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Brusič například v Microsoft Bing, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Google obrázcích, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Co znamená Brusič? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Brusič? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Brusič? Definice pojmu Brusič je v kategorii Profese

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Provozovatel neručí za to, že informace uvedené na portálu, nebo na stránkách na které portál odkazuje, jsou správné, úplné a aktuální. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Doporučujeme taktéž hledat pojem, text, definici, kupříkladu v české Wikipedii, kde můžete najít podrobný popis. Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci profese.