Kdo je to?
Kdo je to Brusič? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Brusič? Lidé, profese

Brusič

Co znamená a jaký je význam slova Brusič?

Brusič je osoba, která pomocí broušení vykonává jednoduché úpravy vyráběných polotovarů. Zabývá se také opracováním ještě nehotových výrobků pomocí brusných strojů a nářadí tak, aby byl zachován požadovaný tvar, rozměry a dodrženy povolené odchylky.
Brusič také umí číst výkresovou dokumentaci, nastavovat brusné zařízení a stroje a provádět jednoduché oprav a údržbu zařízení a strojů. Měl by mít středoškolské odborné vzdělání s maturitou nebo bez ní či vyšší odborné vzdělání.Kdo je to Brusič? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Brusič? Lidé, profese

Zaujala vás definice pojmu Brusič? Pak se o ní podělte s partnery, kolegy a kamarády na komunitních sítích Facebook, Síť X, Reddit a Pinterest prostřednictvím tlačítek Sdílet.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Znáte definici termínu Lučavka královská? Vzpomněli byste si co znamená slovo Behavioralismus? Vzpomněli byste si co označuje výraz Parfémovaná voda? Víte co je Granit?

Klíčová slova: profese, wikipedie, formulace, informace, lexikon, co znamená, pojem, význam, synonymum, přesný význam, etymologie, přesný výraz, Brusič, slovo, přesný výraz, termín

Pojem Brusič je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o výrazu Brusič

Zkusit najít Brusič ve Wikislovníku

Najít výraz Brusič ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat pojem Brusič na Google obrázcích

Hledat slovo Brusič ve vyhledávači Yahoo

Hledat videa s názvem Brusič na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Brusič například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve fulltextu Google.cz nebo v projektu slovnik.cz.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Co znamená Brusič? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Brusič? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Brusič? Definice pojmu Brusič patří do sekce Profese

Kategorie profese, stavařka, brusič, ilustrační obrázek

Text vytvořen pro Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Doporučujeme zkusit nalézt informace pojem, termín, výraz,heslo třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Profese).