Kdo je to?
Kdo je Adriana Lima? Životopis Adriana Lima, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Kdo je Adriana Lima?

Kdo je Adriana Lima? Životopis, informace, biografie, modeling

Jedna z nejznámějších modelek světa, Adriana Lima, se narodila v Brazílii. Již ve věku 13 let si jí při nakupování všimla modelingová agentura. Již v roce 1996 získala druhé místo v prestižní soutěži Ford Supermodel Brazílie – to jí bylo pouhých 15 let. Po zaznamenání tohoto úspěchu podepsala smlouvu s newyorskou společností Elite Model Management. Od té doby ji mohli vidět čtenáři časopisů Vogue a Marie Claire. Spolupracovala s prestižními návrháři, jako je Christian Lacroix, Valention a další. Stala se jednou z nejžádanějších modelek na světě.
Tuto modelku známe zejména ve spojení se značkou Victoria\'s Secret, pro kterou v té době již pracovaly tak prestižní modelky, jako je Heidi Klum, Gisele Bündchen či Alessandra Ambrosio. Poprvé se na molu objevila v roce 2003 a o tři roky později již přehlídku pro Victoria\'s Secret již sama otevírá.
Kromě modelingu se objevila také ve filmu s názvem The Follow.
V Itálii znají lidé tuto herečku díky kontraktu s Telecom Italia. Tato spolupráce ji přinesla několik milionů dolarů. Modelka si je ale nenechala pro sebe – podporuje sirotčinec ve svém rodném městě. I ona sama vyrůstala bez otce – o to hezčí ale má vztah se svou matkou. Svého otce musela kontaktovat pouze jednou – když chtěla v 15 letech vycestovat do New Yorku kvůli modelingu.
V roce 2009 se vdala za hráče NBA Marka Jarice. S ním má dvě dcery: Valentinu Limu Jaric a Siennu Limu Jaric. Manželství ale nevydrželo a v květnu 2014 se pár rozvedl.Kdo je Adriana Lima? Životopis Adriana Lima, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Základní informace o osobě Adriana Lima

Národnost: brazilská
Datum narození: 12.6.1981
Místo narození: Salvador

Líbí se stručný životopis s osobou Adriana Lima? Pak se podělte s blízkými na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Vzpomenete si na definici slova Rizoto? Vzpomněli byste si co znamená slovo Zabijačka? Vzpomněli byste si co znamená slovo Podzemnice olejná? Víte co je BOZP?

Klíčová slova: místo narození, vysvětlení, Adriana Lima, osobnosti, datum narození, narození, kdo je Adriana Lima?, zajímavosti, Adriana Lima, kde se narodila Adriana Lima?, popis, život, informace, modeling, biografie, wiki

Pojem Adriana Lima je v kategorii Modeling, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Hledat videa s názvem Adriana Lima na Youtube

Hledat slovo Adriana Lima na Google obrázcích

Zkusit najít Adriana Lima ve vyhledávači Yahoo

Hledat slovo Adriana Lima na Google.cz

Najít slovo Adriana Lima ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Adriana Lima například v Microsoft Bing, v Lingea slovnících, ve ruském vyhledávači Yandex, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Životopis, kdo je Adriana Lima? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Adriana Lima? Kdy se narodila Adriana Lima? Kde se narodila Adriana Lima? Adriana Lima je v kategorii Modeling

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Adriana Lima dejme tomu třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Adriana Lima i v jiné kategorii než je modeling.