Kdo je to?
Kdo je Adriana Lima? Životopis Adriana Lima, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Kdo je Adriana Lima?

Kdo je Adriana Lima? Životopis, informace, biografie, modeling

Jedna z nejznámějších modelek světa, Adriana Lima, se narodila v Brazílii. Již ve věku 13 let si jí při nakupování všimla modelingová agentura. Již v roce 1996 získala druhé místo v prestižní soutěži Ford Supermodel Brazílie – to jí bylo pouhých 15 let. Po zaznamenání tohoto úspěchu podepsala smlouvu s newyorskou společností Elite Model Management. Od té doby ji mohli vidět čtenáři časopisů Vogue a Marie Claire. Spolupracovala s prestižními návrháři, jako je Christian Lacroix, Valention a další. Stala se jednou z nejžádanějších modelek na světě.
Tuto modelku známe zejména ve spojení se značkou Victoria’s Secret, pro kterou v té době již pracovaly tak prestižní modelky, jako je Heidi Klum, Gisele Bündchen či Alessandra Ambrosio. Poprvé se na molu objevila v roce 2003 a o tři roky později již přehlídku pro Victoria’s Secret již sama otevírá.
Kromě modelingu se objevila také ve filmu s názvem The Follow.
V Itálii znají lidé tuto herečku díky kontraktu s Telecom Italia. Tato spolupráce ji přinesla několik milionů dolarů. Modelka si je ale nenechala pro sebe – podporuje sirotčinec ve svém rodném městě. I ona sama vyrůstala bez otce – o to hezčí ale má vztah se svou matkou. Svého otce musela kontaktovat pouze jednou – když chtěla v 15 letech vycestovat do New Yorku kvůli modelingu.
V roce 2009 se vdala za hráče NBA Marka Jarice. S ním má dvě dcery: Valentinu Limu Jaric a Siennu Limu Jaric. Manželství ale nevydrželo a v květnu 2014 se pár rozvedl.Kdo je Adriana Lima? Životopis Adriana Lima, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Hlavní data o osobě Adriana Lima

Národnost: brazilská
Datum narození: 12.6.1981
Místo narození: Salvador

Tento text (Adriana Lima) můžete samozřejmě sdílet s přáteli na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Vzpomenete si na definici slova Rizoto? Vzpomněli byste si co znamená slovo Moratorium? Vzpomněli byste si co znamená slovo Moluska? Víte co je Josta?

Klíčová slova: místo narození, informace, modeling, osobnost, kdy se narodila Adriana Lima?, národnost, osobnosti, Adriana Lima, narození, wiki, lexikon, modeling, kdo je Adriana Lima?, popis, zajímavosti, život

Pojem Adriana Lima je v kategorii Modeling, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Hledat výraz Adriana Lima ve Wikislovníku

Hledat slovo Adriana Lima ve vyhledávači Yahoo

Hledejte bez špehování slovo Adriana Lima ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít výraz Adriana Lima ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Adriana Lima na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Adriana Lima například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Lingea slovnících, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve fulltextu Google.cz nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Biografie, životopis, kdo je to Adriana Lima?

Nyní již víte Kdo je to Adriana Lima? Kdy se narodila Adriana Lima? Kde se narodila Adriana Lima? Adriana Lima patří do sekce Modeling

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby, nepřesnosti nebo překlepy. Některé informace již mohou být zastaralé nebo neaktuální. Pokuste se též vyhledat informace osobnost, osobu, člověka Adriana Lima například na české Wikipedii, kde naleznete o něco delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Adriana Lima i v jiné kategorii než je modeling.