Kdo je to?
Kdo je Adriana Lima? Životopis Adriana Lima, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Adriana Lima

Kdo je Adriana Lima? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, modeling

Jedna z nejznámějších modelek světa, Adriana Lima, se narodila v Brazílii. Již ve věku 13 let si jí při nakupování všimla modelingová agentura. Již v roce 1996 získala druhé místo v prestižní soutěži Ford Supermodel Brazílie – to jí bylo pouhých 15 let. Po zaznamenání tohoto úspěchu podepsala smlouvu s newyorskou společností Elite Model Management. Od té doby ji mohli vidět čtenáři časopisů Vogue a Marie Claire. Spolupracovala s prestižními návrháři, jako je Christian Lacroix, Valention a další. Stala se jednou z nejžádanějších modelek na světě.
Tuto modelku známe zejména ve spojení se značkou Victoria’s Secret, pro kterou v té době již pracovaly tak prestižní modelky, jako je Heidi Klum, Gisele Bündchen či Alessandra Ambrosio. Poprvé se na molu objevila v roce 2003 a o tři roky později již přehlídku pro Victoria’s Secret již sama otevírá.
Kromě modelingu se objevila také ve filmu s názvem The Follow.
V Itálii znají lidé tuto herečku díky kontraktu s Telecom Italia. Tato spolupráce ji přinesla několik milionů dolarů. Modelka si je ale nenechala pro sebe – podporuje sirotčinec ve svém rodném městě. I ona sama vyrůstala bez otce – o to hezčí ale má vztah se svou matkou. Svého otce musela kontaktovat pouze jednou – když chtěla v 15 letech vycestovat do New Yorku kvůli modelingu.
V roce 2009 se vdala za hráče NBA Marka Jarice. S ním má dvě dcery: Valentinu Limu Jaric a Siennu Limu Jaric. Manželství ale nevydrželo a v květnu 2014 se pár rozvedl.Kdo je Adriana Lima? Životopis Adriana Lima, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Hlavní data o osobě Adriana Lima

Národnost: brazilská
Datum narození: 12.6.1981
Místo narození: Salvador

Tento text (Adriana Lima) můžete samozřejmě sdílet s přáteli na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Vzpomenete si na definici slova Windsurfing? Víte co je Hliník? Vzpomněli byste si co znamená slovo Hepatitida? Vzpomněli byste si co označuje výraz Asteroid?

Klíčová slova: lexikon, národnost, wikipedie, osobnost, biografie, Adriana Lima, kdo je Adriana Lima?, osobnosti, datum narození, wiki, modeling, narození, místo narození, informace, kde se narodila Adriana Lima?, životopis

Pojem Adriana Lima je v kategorii Modeling, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Adriana Lima

Najít výraz Adriana Lima ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít heslo Adriana Lima ve vyhledávači Yahoo

Hledejte bez špehování slovo Adriana Lima ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít slovo Adriana Lima ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Adriana Lima ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Adriana Lima například ve ruském vyhledávači Yandex, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v evropském vyhledávači Qwant, ve Wikipedii nebo v Lingea slovnících.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Biografie, životopis, kdo je to Adriana Lima?

Nyní již víte Kdo je to Adriana Lima? Kdy se narodila Adriana Lima? Kde se narodila Adriana Lima? Adriana Lima patří do kategorie Modeling

Kategorie modeling, blondýna děvče, adriana Lima, ilustrační obrázek

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Čerstvé informace hledejte osobnost, osobu, člověka Adriana Lima třeba na české Wikipedii, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Adriana Lima i v jiné kategorii než je modeling.