Kdo je to?
Kdo je Adriana Lima? Životopis Adriana Lima, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Kdo je Adriana Lima?

Kdo je Adriana Lima? Životopis, informace, biografie, modeling

Jedna z nejznámějších modelek světa, Adriana Lima, se narodila v Brazílii. Již ve věku 13 let si jí při nakupování všimla modelingová agentura. Již v roce 1996 získala druhé místo v prestižní soutěži Ford Supermodel Brazílie – to jí bylo pouhých 15 let. Po zaznamenání tohoto úspěchu podepsala smlouvu s newyorskou společností Elite Model Management. Od té doby ji mohli vidět čtenáři časopisů Vogue a Marie Claire. Spolupracovala s prestižními návrháři, jako je Christian Lacroix, Valention a další. Stala se jednou z nejžádanějších modelek na světě.
Tuto modelku známe zejména ve spojení se značkou Victoria’s Secret, pro kterou v té době již pracovaly tak prestižní modelky, jako je Heidi Klum, Gisele Bündchen či Alessandra Ambrosio. Poprvé se na molu objevila v roce 2003 a o tři roky později již přehlídku pro Victoria’s Secret již sama otevírá.
Kromě modelingu se objevila také ve filmu s názvem The Follow.
V Itálii znají lidé tuto herečku díky kontraktu s Telecom Italia. Tato spolupráce ji přinesla několik milionů dolarů. Modelka si je ale nenechala pro sebe – podporuje sirotčinec ve svém rodném městě. I ona sama vyrůstala bez otce – o to hezčí ale má vztah se svou matkou. Svého otce musela kontaktovat pouze jednou – když chtěla v 15 letech vycestovat do New Yorku kvůli modelingu.
V roce 2009 se vdala za hráče NBA Marka Jarice. S ním má dvě dcery: Valentinu Limu Jaric a Siennu Limu Jaric. Manželství ale nevydrželo a v květnu 2014 se pár rozvedl.Kdo je Adriana Lima? Životopis Adriana Lima, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Základní údaje o osobě Adriana Lima

Národnost: brazilská
Datum narození: 12.6.1981
Místo narození: Salvador

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Adriana Lima s jinými lidmina Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Vzpomenete si na definici slova Podmiňovací způsob? Rozumíte pojmu Báchorka? Vzpomněli byste si co znamená slovo Mrakodrap? Znáte pojem Pesar?

Klíčová slova: osobnosti, wikipedie, životopis, vysvětlení, modeling, Adriana Lima, místo narození, život, popis, Adriana Lima, informace, narození, lexikon, datum narození, kdy se narodila Adriana Lima?, biografie

Pojem Adriana Lima je v kategorii Modeling, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Adriana Lima

Najít pojem Adriana Lima na Google obrázcích

Najít pojem Adriana Lima na Google.cz

Najít slovo Adriana Lima ve vyhledávači Qwant

Vyhledat výraz Adriana Lima ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem Adriana Lima ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Adriana Lima například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Biografie, životopis, kdo je to Adriana Lima?

Právě jste zjistili Kdo je to Adriana Lima? Kdy se narodila Adriana Lima? Kde se narodila Adriana Lima? Adriana Lima je v kategorii Modeling

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Pečlivě jsme prošli a zkontrolovali všechny naše texty. I přesto je možné, že jsme některou chybu přehlédli. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Můžete též zkusit najít informace osobnost, osobu, člověka Adriana Lima řekněme třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Adriana Lima i v jiné kategorii než je modeling.