Kdo je to?
Kdo je to Kristýna Plíšková? Životopis Kristýna Plíšková, lidé, osobnosti z sport

Kdo je to Kristýna Plíšková?

Kdo je to Kristýna Plíšková? Stručný životopis

Kristýna Plíšková je profesionální tenistka, vítězka juniorského Wimbledonu 2010 a pěti turnajů okruhu ITF. Profesionálně se tenisu věnuje od roku 2009.
Přechod mezi dospělé ji přinesl pouhé 51. místo žebříčku WTA. Na Wimbledonu se pak dostala do třetího kola. Se sestrou Karolinou a Nicol Vajdišovou jsou označovány jako princezny bílého sportu.Kdo je to Kristýna Plíšková? Životopis Kristýna Plíšková, lidé, osobnosti z sport

Základní údaje o osobě Kristýna Plíšková

Národnost: česká
Datum narození: 21.3.1992
Místo narození: Louny

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Kristýna Plíšková s blízkými na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Činžovní dům? Víte co je Laryngitida? Znáte termín Krysí závod? Vzpomněli byste si co označuje výraz Zlatý standard?

Klíčová slova: Kristýna Plíšková, význam, význam pojmu, heslo, wiki, etymologie, co znamená, odborný výraz, termín, lexikon, synonymum, sport, kdo to je, co je to Kristýna Plíšková?, přesný výraz, původ slova

Pojem Kristýna Plíšková je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Vyhledat termín Kristýna Plíšková ve vyhledávači Yandex

Hledejte bez špehování slovo Kristýna Plíšková ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Kristýna Plíšková na Youtube

Najít výraz Kristýna Plíšková na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Kristýna Plíšková například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google překladači, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Biografie, životopis, kdo je to Kristýna Plíšková?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Kristýna Plíšková? Kdo to byl Kristýna Plíšková? Kdy se narodil Kristýna Plíšková? Kde se narodil Kristýna Plíšková? Kristýna Plíšková patří do sekce sport. Text napsán pro Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Kristýna Plíšková řekněme třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Kristýna Plíšková i v jiné kategorii než je sport.