Kdo je to?
Kdo je to Kristýna Plíšková? Životopis Kristýna Plíšková, lidé, osobnosti z sport

Kdo je to Kristýna Plíšková?

Kdo je to Kristýna Plíšková? Stručný životopis

Kristýna Plíšková je profesionální tenistka, vítězka juniorského Wimbledonu 2010 a pěti turnajů okruhu ITF. Profesionálně se tenisu věnuje od roku 2009.
Přechod mezi dospělé ji přinesl pouhé 51. místo žebříčku WTA. Na Wimbledonu se pak dostala do třetího kola. Se sestrou Karolinou a Nicol Vajdišovou jsou označovány jako princezny bílého sportu.Kdo je to Kristýna Plíšková? Životopis Kristýna Plíšková, lidé, osobnosti z sport

Hlavní informace o osobě Kristýna Plíšková

Národnost: česká
Datum narození: 21.3.1992
Místo narození: Louny

Popis osobnosti Kristýna Plíšková můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Sublimace? Znáte pojem Schizofrenie? Znáte termín Masopust? Vzpomenete si na definici slova No-go zóna?

Klíčová slova: význam, kdo je Kristýna Plíšková?, sport, formulace, vysvětlení, wiki, heslo, popis, přesný význam, odborný výraz, původ slova, termín, definice, Kristýna Plíšková, pojem, co je to Kristýna Plíšková?

Pojem Kristýna Plíšková je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Hledejte bez špehování slovo Kristýna Plíšková ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat slovo Kristýna Plíšková ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat slovo Kristýna Plíšková na Google.cz

Hledat termín Kristýna Plíšková ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Kristýna Plíšková například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v projektu slovnik.cz, ve videích na Youtube, ve Wikislovníku nebo v Lingea slovnících.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby Kristýna Plíšková

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Kristýna Plíšková? Kdo to byl Kristýna Plíšková? Kdy se narodil Kristýna Plíšková? Kde se narodil Kristýna Plíšková? Kristýna Plíšková se nachází v sekci sport. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Kristýna Plíšková dejme tomu např. ve Wikipedii, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Kristýna Plíšková i v jiné kategorii než je sport.