Kdo je to?
Kdo je to Kristýna Plíšková? Životopis Kristýna Plíšková, lidé, osobnosti z sport

Kdo je to Kristýna Plíšková?

Kdo je to Kristýna Plíšková? Stručný životopis

Kristýna Plíšková je profesionální tenistka, vítězka juniorského Wimbledonu 2010 a pěti turnajů okruhu ITF. Profesionálně se tenisu věnuje od roku 2009.
Přechod mezi dospělé ji přinesl pouhé 51. místo žebříčku WTA. Na Wimbledonu se pak dostala do třetího kola. Se sestrou Karolinou a Nicol Vajdišovou jsou označovány jako princezny bílého sportu.Kdo je to Kristýna Plíšková? Životopis Kristýna Plíšková, lidé, osobnosti z sport

Základní údaje o osobě Kristýna Plíšková

Národnost: česká
Datum narození: 21.3.1992
Místo narození: Louny

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Kristýna Plíšková s kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Alpinning? Vzpomněli byste si co označuje výraz Inkluze? Znáte termín Souhrnné hlášení? Znáte termín Augmentace?

Klíčová slova: informace, vysvětlení, kdo to je, lexikon, definice, přesný význam, formulace, co znamená, popis, význam, původ slova, význam pojmu, synonymum, wiki, co je to Kristýna Plíšková?, termín

Pojem Kristýna Plíšková je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Vyhledat výraz Kristýna Plíšková ve Wikipedii

Hledat heslo Kristýna Plíšková ve Wikislovníku

Hledat frázi Kristýna Plíšková ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít Kristýna Plíšková na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Kristýna Plíšková například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Google překladači.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Životopis, kdo je Kristýna Plíšková? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Kristýna Plíšková? Kdo to byl Kristýna Plíšková? Kdy se narodil Kristýna Plíšková? Kde se narodil Kristýna Plíšková? Kristýna Plíšková se nachází v kategorii sport. Sepsáno redaktory Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Kristýna Plíšková dejme tomu v projektu Wikipedia, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Kristýna Plíšková i v jiné kategorii než je sport.