Kdo je to?
Kdo je to Kristýna Plíšková? Životopis Kristýna Plíšková, lidé, osobnosti z sport

Kdo je to Kristýna Plíšková?

Kdo je to Kristýna Plíšková? Stručný životopis

Kristýna Plíšková je profesionální tenistka, vítězka juniorského Wimbledonu 2010 a pěti turnajů okruhu ITF. Profesionálně se tenisu věnuje od roku 2009.
Přechod mezi dospělé ji přinesl pouhé 51. místo žebříčku WTA. Na Wimbledonu se pak dostala do třetího kola. Se sestrou Karolinou a Nicol Vajdišovou jsou označovány jako princezny bílého sportu.Kdo je to Kristýna Plíšková? Životopis Kristýna Plíšková, lidé, osobnosti z sport

Základní informace o osobě Kristýna Plíšková

Národnost: česká
Datum narození: 21.3.1992
Místo narození: Louny

Líbí se stručný životopis s osobou Kristýna Plíšková? Pak se podělte s vašimi přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Sublimace? Vzpomněli byste si co znamená slovo Acidofilní mléko? Znáte termín Masopust? Víte co je Torrent?

Klíčová slova: wiki, význam, definice, termín, přesný význam, vysvětlení, sport, odborný výraz, etymologie, přesný výraz, Kristýna Plíšková, pojem, lexikon, popis, význam pojmu, význam slova

Pojem Kristýna Plíšková je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Hledat termín Kristýna Plíšková ve Wikipedii

Hledat heslo Kristýna Plíšková ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít frázi Kristýna Plíšková ve vyhledávači Qwant

Najít slovo Kristýna Plíšková ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Kristýna Plíšková například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Google překladači, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve videích na Youtube nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Biografie, životopis, kdo je to Kristýna Plíšková?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Kristýna Plíšková? Kdo to byl Kristýna Plíšková? Kdy se narodil Kristýna Plíšková? Kde se narodil Kristýna Plíšková? Kristýna Plíšková je v kategorii sport. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Kristýna Plíšková řekněme třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Kristýna Plíšková i v jiné kategorii než je sport.