Kdo je to?
Kdo je to Kristýna Plíšková? Životopis Kristýna Plíšková, lidé, osobnosti z sport

Kdo je to Kristýna Plíšková?

Kdo je to Kristýna Plíšková? Stručný životopis

Kristýna Plíšková je profesionální tenistka, vítězka juniorského Wimbledonu 2010 a pěti turnajů okruhu ITF. Profesionálně se tenisu věnuje od roku 2009.
Přechod mezi dospělé ji přinesl pouhé 51. místo žebříčku WTA. Na Wimbledonu se pak dostala do třetího kola. Se sestrou Karolinou a Nicol Vajdišovou jsou označovány jako princezny bílého sportu.Kdo je to Kristýna Plíšková? Životopis Kristýna Plíšková, lidé, osobnosti z sport

Hlavní informace o osobě Kristýna Plíšková

Národnost: česká
Datum narození: 21.3.1992
Místo narození: Louny

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Kristýna Plíšková sdílet s kolegy na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Alpinning? Vzpomenete si na definici slova Marginální? Znáte termín Souhrnné hlášení? Vzpomněli byste si na význam slova Meniskus?

Klíčová slova: definice, přesný význam, přesný výraz, lexikon, původ slova, sport, kdo je Kristýna Plíšková?, popis, informace, formulace, význam slova, Kristýna Plíšková, synonymum, vysvětlení, odborný výraz, heslo

Pojem Kristýna Plíšková je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Najít výraz Kristýna Plíšková ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Kristýna Plíšková ve Wikimedia Commons

Najít slovo Kristýna Plíšková na Google.cz

Vyhledat termín Kristýna Plíšková ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Kristýna Plíšková například ve videích na Youtube, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikipedii, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Biografie, životopis, kdo je to Kristýna Plíšková?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Kristýna Plíšková? Kdo to byl Kristýna Plíšková? Kdy se narodil Kristýna Plíšková? Kde se narodil Kristýna Plíšková? Kristýna Plíšková patří do sekce sport. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Můžete se pokusit také najít osobnost, osobu, člověka Kristýna Plíšková například v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Kristýna Plíšková i v jiné kategorii než je sport.