Kdo je to?
Kdo je to Kristýna Plíšková? Životopis Kristýna Plíšková, lidé, osobnosti z sport

Kdo je to Kristýna Plíšková?

Kdo je to Kristýna Plíšková? Stručný životopis

Kristýna Plíšková je profesionální tenistka, vítězka juniorského Wimbledonu 2010 a pěti turnajů okruhu ITF. Profesionálně se tenisu věnuje od roku 2009.
Přechod mezi dospělé ji přinesl pouhé 51. místo žebříčku WTA. Na Wimbledonu se pak dostala do třetího kola. Se sestrou Karolinou a Nicol Vajdišovou jsou označovány jako princezny bílého sportu.Kdo je to Kristýna Plíšková? Životopis Kristýna Plíšková, lidé, osobnosti z sport

Základní informace o osobě Kristýna Plíšková

Národnost: česká
Datum narození: 21.3.1992
Místo narození: Louny

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Kristýna Plíšková? s vašimi kamarády, známými a přáteli na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Alpinning? Pamatujete si definici pojmu Crohnova nemoc? Znáte termín Souhrnné hlášení? Vzpomněli byste si co znamená slovo Podzemnice olejná?

Klíčová slova: význam slova, synonymum, přesný význam, odborný výraz, informace, původ slova, formulace, popis, co znamená, kdo je Kristýna Plíšková?, wiki, přesný výraz, sport, popis, termín, Kristýna Plíšková

Pojem Kristýna Plíšková je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Kristýna Plíšková doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Zkusit najít slovo Kristýna Plíšková ve vyhledávači Qwant

Hledat heslo Kristýna Plíšková ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít Kristýna Plíšková ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Kristýna Plíšková ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Kristýna Plíšková například ve fulltextu Google.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve videích na Youtube nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby Kristýna Plíšková

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Kristýna Plíšková? Kdo to byl Kristýna Plíšková? Kdy se narodil Kristýna Plíšková? Kde se narodil Kristýna Plíšková? Kristýna Plíšková je v kategorii sport. Text napsán pro Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Zkuste též najít osobnost, osobu, člověka Kristýna Plíšková např. ve známé Wikipedii, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Kristýna Plíšková i v jiné kategorii než je sport.