Kdo je to?
Kdo je Kristýna Plíšková? Životopis Kristýna Plíšková, osobnosti, slavná žena z kategorie sport

Kristýna Plíšková

Kdo je Kristýna Plíšková? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, sport

Kristýna Plíšková je profesionální tenistka, vítězka juniorského Wimbledonu 2010 a pěti turnajů okruhu ITF. Profesionálně se tenisu věnuje od roku 2009.
Přechod mezi dospělé ji přinesl pouhé 51. místo žebříčku WTA. Na Wimbledonu se pak dostala do třetího kola. Se sestrou Karolinou a Nicol Vajdišovou jsou označovány jako princezny bílého sportu.Kdo je Kristýna Plíšková? Životopis Kristýna Plíšková, osobnosti, slavná žena z kategorie sport

Základní informace o osobě Kristýna Plíšková

Národnost: česká
Datum narození: 21.3.1992
Místo narození: Louny

Líbí se stručný životopis s osobou Kristýna Plíšková? Pak se podělte s kolegy na sociálních sítích jako je Facebook, Pinterest, Síť X nebo Reddit. Stačí kliknout na tlačítko Sdílet.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Pamatujete si definici pojmu Bungalov? Znáte definici termínu Prognóza? Znáte termín PDF? Pamatujete si definici pojmu Antika?

Klíčová slova: narození, vysvětlení, životopis, národnost, sport, datum narození, kde se narodila Kristýna Plíšková?, biografie, Kristýna Plíšková, Kristýna Plíšková, popis, sport, zajímavosti, wiki, osobnosti, lexikon

Pojem Kristýna Plíšková je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Najít pojem Kristýna Plíšková na Google.cz

Najít pojem Kristýna Plíšková na Google obrázcích

Zkusit najít heslo Kristýna Plíšková ve vyhledávači Yandex

Hledat slovo Kristýna Plíšková ve Wikislovníku

Vyhledat heslo Kristýna Plíšková ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Kristýna Plíšková například v evropském vyhledávači Qwant, v Google překladači, ve ruském vyhledávači Yandex, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Biografie, životopis, kdo je to Kristýna Plíšková?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Kristýna Plíšková? Kdy se narodila Kristýna Plíšková? Kde se narodila Kristýna Plíšková? Kristýna Plíšková patří do sekce Sport

Kategorie sport, potápěč, kristýna Plíšková, ilustrační obrázek

Text vytvořen pro server Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Údaje na stránkách nemusí být aktuální. Přes veškerou snahu bohužel nestíháme pravidelnou aktualizaci informací. Můžete též vyzkoušet hledat informace osobnost, osobu, člověka Kristýna Plíšková například v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Kristýna Plíšková i v jiné kategorii než je sport.