Kdo je to?
Kdo je to, byl Pazneht? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pazneht? Lidé, hanlivé

Kdo je to Pazneht?

Jaký je význam slova Pazneht? Co to znamená?

Pazneht je úmyslné urážlivé nebo hanlivé pojmenování nějakého člověka. Původně je pazneht rohovitý a tvrdý nepravidelný útvar vyskytující se na třetích nebo čtvrtých prstech. Vyskytuje se u sudokopytníků.
Pazneht není příliš vzhledný a je o něj nutno pravidelně pečovat a zastřihávat ho. Právě ošklivost a spojení s venkovskými zvířaty je důvodem použití slova jako nadávky.


Kdo je to, byl Pazneht? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pazneht? Lidé, hanlivé

Tento text (Pazneht) můžete sdílet s přáteli na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Gastroenterologie? Vzpomněli byste si na význam slova Karob? Víte co je Uznání dluhu? Znáte definici termínu Cuvée?

Klíčová slova: odborný výraz, význam, kdo to je, co je to Pazneht?, informace, původ slova, popis, synonymum, hanlivé, kdo je Pazneht?, pojem, definice, wiki, lexikon, co znamená, slovo

Pojem Pazneht je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Pazneht doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Vyhledat výraz Pazneht na Google.cz

Hledat frázi Pazneht ve vyhledávači Yandex

Najít termín Pazneht ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Pazneht na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Pazneht například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Microsoft Bing nebo v Lingea slovnících.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Pazneht

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Pazneht? Kdo to byl Pazneht? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pazneht? Definice pojmu Pazneht je v kategorii hanlivé. Text vytvořen pro server Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Zkuste najít pojem, definici, text, výraz řekněme třeba na české Wikipedii, kde naleznete podrobný text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci hanlivé.