Kdo je to?
Kdo je to Pazneht? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Pazneht? Lidé, hanlivé

Kdo je to Pazneht?

Co znamená a jaký je význam slova Pazneht?

Pazneht je úmyslné urážlivé nebo hanlivé pojmenování nějakého člověka. Původně je pazneht rohovitý a tvrdý nepravidelný útvar vyskytující se na třetích nebo čtvrtých prstech. Vyskytuje se u sudokopytníků.
Pazneht není příliš vzhledný a je o něj nutno pravidelně pečovat a zastřihávat ho. Právě ošklivost a spojení s venkovskými zvířaty je důvodem použití slova jako nadávky.


Kdo je to Pazneht? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Pazneht? Lidé, hanlivé

Sdílejte uvedený text s přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Vzpomněli byste si na význam slova Gastroenterologie? Pamatujete si definici pojmu Deflegmátor? Víte co je Cordon bleu? Vzpomněli byste si co znamená slovo Jáhen?

Klíčová slova: wikipedie, wiki, Pazneht, odborný výraz, pojem, etymologie, hanlivé, původ slova, termín, vysvětlení, heslo, význam pojmu, význam, hanlivé, přesný výraz, definice

Pojem Pazneht je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Hledejte bez špehování slovo Pazneht ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít výraz Pazneht ve Wikipedii

Vyhledat výraz Pazneht ve Wikislovníku

Vyhledat termín Pazneht v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat heslo Pazneht ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Pazneht například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Google obrázcích, ve fulltextu Yahoo.com nebo v Lingea slovnících.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Co znamená Pazneht? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Teď už víte Kdo je to Pazneht? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pazneht? Definice pojmu Pazneht je v kategorii Hanlivé

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost údajů uveřejněných na webu. Data na webu nejsou pravidelně aktualizovaná, texty nemusí vždy reflektovat aktuální stav. Můžete se pokusit také najít informace výraz, heslo, text, pojem třeba na české Wikipedii, kde naleznete o něco delší text. Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Hanlivé).