Kdo je to?
Kdo je to Account manager? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Account manager? Lidé, profese

Kdo je to Account manager?

Jaký je význam slova Account manager? Co to znamená?

Account manager je označení zaměstnance určité společnosti, který je zodpovědný za řízení prodeje a zabývá se také vztahy se zákazníky. Podle toho, v jaké oblasti zaměstnavatel podniká, se může náplň práce account managera lišit.
Obecně se zaměřuje především na získávání nových obchodních možností, stará se o stávající zákazníky, udržuje a dále rozvíjí stávající vztahy, navrhuje zlepšení podle potřeb zákazníků, pracuje na prezentacích a nabídkách, podílí se na smlouvách při uzavírání obchodů.



Kdo je to Account manager? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Account manager? Lidé, profese

Text s definicí výrazu Account manager doporučujeme sdílet s ostatnímina různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Vzpomněli byste si na význam slova Síla? Pamatujete si definici pojmu Taekwondo? Víte co je Fair play? Vzpomněli byste si co znamená slovo Lapacho?

Klíčová slova: význam slova, význam, přesný význam, pojem, popis, Account manager, profese, odborný výraz, etymologie, Account manager, slovo, formulace, termín, wiki, definice, heslo

Pojem Account manager je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Hledat heslo Account manager ve vyhledávači Yahoo

Najít pojem Account manager na Google.cz

Hledat termín Account manager ve vyhledávači Yandex

Hledat frázi Account manager ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít heslo Account manager ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Account manager například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikipedii, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Lingea slovnících.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Account manager

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Account manager? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Account manager? Definice pojmu Account manager se nachází v sekci Profese

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Některé informace již mohou být zastaralé nebo neaktuální. Zkuste najít informace výraz, termín, heslo, výraznapříklad v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text. Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie profese.