Kdo je to?
Kdo je to Account manager? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Account manager? Lidé, profese

Kdo je to Account manager?

Co znamená a jaký je význam slova Account manager?

Account manager je označení zaměstnance určité společnosti, který je zodpovědný za řízení prodeje a zabývá se také vztahy se zákazníky. Podle toho, v jaké oblasti zaměstnavatel podniká, se může náplň práce account managera lišit.
Obecně se zaměřuje především na získávání nových obchodních možností, stará se o stávající zákazníky, udržuje a dále rozvíjí stávající vztahy, navrhuje zlepšení podle potřeb zákazníků, pracuje na prezentacích a nabídkách, podílí se na smlouvách při uzavírání obchodů.Kdo je to Account manager? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Account manager? Lidé, profese

Tento text (Account manager) můžete sdílet se známými prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si na význam slova Ionizátor? Vzpomněli byste si na význam slova Epika? Víte co je Barmský box? Znáte definici termínu B2B?

Klíčová slova: vysvětlení, přesný význam, etymologie, wikipedie, popis, termín, wiki, význam pojmu, význam, formulace, slovo, definice, původ slova, heslo, význam slova, přesný výraz

Pojem Account manager je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Account manager ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Account manager na Youtube

Najít termín Account manager ve vyhledávači Qwant

Vyhledat pojem Account manager ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít výraz Account manager ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Account manager například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Google obrázcích, ve Wikipedii nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Co znamená Account manager? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Teď už víte Kdo je to Account manager? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Account manager? Definice pojmu Account manager patří do kategorie Profese

Sepsáno redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost a aktuálnost informací zde uvedených. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Zkuste též hledat výraz, slovo, definici, slovíčko dejme tomu například na české Wikipedii, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Můžete se proto pokusit najít heslo Account manager i v jiné sekci než v profese.