Kdo je to?
Kdo je to, byl Account manager? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Account manager? Lidé, profese

Kdo je to Account manager?

Co znamená a jaký je význam slova Account manager?

Account manager je označení zaměstnance určité společnosti, který je zodpovědný za řízení prodeje a zabývá se také vztahy se zákazníky. Podle toho, v jaké oblasti zaměstnavatel podniká, se může náplň práce account managera lišit.
Obecně se zaměřuje především na získávání nových obchodních možností, stará se o stávající zákazníky, udržuje a dále rozvíjí stávající vztahy, navrhuje zlepšení podle potřeb zákazníků, pracuje na prezentacích a nabídkách, podílí se na smlouvách při uzavírání obchodů.Kdo je to, byl Account manager? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Account manager? Lidé, profese

Budeme rádi, pokud budete definici slova Account manager sdílet s přáteli a kamarády na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Aplikace? Pamatujete si definici pojmu Enzym? Víte co je Tepelné čerpadlo? Vzpomněli byste si co znamená slovo Praganda?

Klíčová slova: formulace, heslo, informace, popis, slovo, význam slova, popis, etymologie, odborný výraz, přesný význam, wiki, přesný výraz, co znamená, pojem, co je to Account manager?, kdo je Account manager?

Pojem Account manager je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Account manager zkuste tyto odkazy

Najít pojem Account manager ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat termín Account manager ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Account manager na Youtube

Hledat slovo Account manager ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Account manager například ve vyhledávači Seznam.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve fulltextu Google.cz nebo v Google překladači.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Co znamená Account manager? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Account manager? Kdo to byl Account manager? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Account manager? Definice pojmu Account manager se nachází v kategorii profese. Sepsáno redaktory Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete též zkusit najít pojem, slovo, termín, definici dejme tomu třeba v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Můžete se proto pokusit najít heslo Account manager i v jiné sekci než v profese.