Kdo je to?
Kdo je to, byl Semetrika? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Semetrika? Lidé, hanlivé

Kdo je to Semetrika?

Co znamená a jaký je význam slova Semetrika?

Hanlivé slovo semetrika označuje zlou, hašteřivou, přísnou, ráznou nebo panovačnou - obvykle starší - ženu. Slovo semetrika pochází z francouzštiny ze slova "ce maîtresse" znamenající "rázná". Podobný význam jako semetrika mají slova mrcha, potvora, fúrie, fuchtle, megera, hysterka, zmije, saň, harpyje apod.


Kdo je to, byl Semetrika? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Semetrika? Lidé, hanlivé

Budeme rádi, pokud budete definici slova Semetrika sdílet s kolegy na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Amonium? Vzpomenete si na definici slova Učební plán? Znáte definici termínu Mrakodrap? Vzpomněli byste si na význam slova Kurděje?

Klíčová slova: etymologie, popis, heslo, přesný význam, definice, formulace, význam, kdo to je, význam slova, synonymum, odborný výraz, Semetrika, význam pojmu, pojem, slovo, co znamená

Pojem Semetrika je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Semetrika

Vyhledat pojem Semetrika ve Wikislovníku

Hledat pojem Semetrika ve vyhledávači Yandex

Najít pojem Semetrika ve fulltextu Seznam.cz

Hledat heslo Semetrika v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Semetrika například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Lingea slovnících, v evropském vyhledávači Qwant, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Semetrika

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Semetrika? Kdo to byl Semetrika? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Semetrika? Definice pojmu Semetrika patří do sekce hanlivé. Sepsáno redaktory Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, slovo, termín, definici kupř. v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto hledat termín Semetrika hledat i v jiných kategoriích (než hanlivé).

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.