Kdo je to?
Kdo je to Semetrika? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Semetrika? Lidé, hanlivé

Semetrika

Co znamená a jaký je význam slova Semetrika?

Hanlivé slovo semetrika označuje zlou, hašteřivou, přísnou, ráznou nebo panovačnou - obvykle starší - ženu. Slovo semetrika pochází z francouzštiny ze slova "ce maîtresse" znamenající "rázná". Podobný význam jako semetrika mají slova mrcha, potvora, fúrie, fuchtle, megera, hysterka, zmije, saň, harpyje apod.


Kdo je to Semetrika? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Semetrika? Lidé, hanlivé

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Semetrika? s vašimi kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Rozumíte pojmu Parafín? Vzpomenete si na definici slova Pesto? Znáte definici termínu Žoviální? Vzpomněli byste si na význam slova Remarketing?

Klíčová slova: původ slova, lexikon, informace, hanlivé, význam slova, heslo, co znamená, význam, wiki, význam pojmu, termín, pojem, přesný výraz, vysvětlení, slovo, přesný význam

Pojem Semetrika je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Semetrika v následujících zdrojích

Zkusit najít termín Semetrika ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít pojem Semetrika ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít heslo Semetrika ve vyhledávači Qwant

Hledat slovo Semetrika ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat pojem Semetrika ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Semetrika například ve Wikislovníku, v nabídce zboží na Heureka.cz, v metavyhledávači Info.com, ve fulltextu Yahoo.com nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Co znamená Semetrika? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Teď už znáte odpověď na otázku Kdo je to Semetrika? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Semetrika? Definice pojmu Semetrika je v sekci Hanlivé

Kategorie hanlivé, psychopati rodina, semetrika, ilustrační obrázek

Sepsáno redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za aktuálnost a přesnost informací v textech. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Můžete též zkusit najít informace výraz, definici, slovo, termín dejme tomu třeba na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete podrobný text. Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Hanlivé).

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.