Kdo je to?
Kdo je to, byl Semetrika? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Semetrika? Lidé, hanlivé

Kdo je to Semetrika?

Co znamená a jaký je význam slova Semetrika?

Hanlivé slovo semetrika označuje zlou, hašteřivou, přísnou, ráznou nebo panovačnou - obvykle starší - ženu. Slovo semetrika pochází z francouzštiny ze slova "ce maîtresse" znamenající "rázná". Podobný význam jako semetrika mají slova mrcha, potvora, fúrie, fuchtle, megera, hysterka, zmije, saň, harpyje apod.Kdo je to, byl Semetrika? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Semetrika? Lidé, hanlivé

Definici slova Semetrika můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Akryl? Vzpomněli byste si co znamená slovo PF? Znáte definici termínu Rčení? Víte co je Chalífát?

Klíčová slova: popis, kdo je Semetrika?, informace, přesný význam, co je to Semetrika?, slovo, odborný výraz, přesný výraz, vysvětlení, význam, původ slova, termín, popis, význam pojmu, definice, formulace

Pojem Semetrika je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Semetrika ve Wikimedia Commons

Vyhledat pojem Semetrika v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat slovo Semetrika ve vyhledávači Yandex

Hledat heslo Semetrika ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Semetrika například ve videích na Youtube, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Vysvětlení významu slova Semetrika, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Semetrika? Kdo to byl Semetrika? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Semetrika? Definice pojmu Semetrika se nachází v sekci hanlivé. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Zkuste též hledat výraz, slovo, definici, termín dejme tomu např. na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín Semetrika hledat i v jiných kategoriích (než hanlivé).

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.