Kdo je to?
Kdo je to Semetrika? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Semetrika? Lidé, hanlivé

Kdo je to Semetrika?

Jaký je význam slova Semetrika? Co to znamená?

Hanlivé slovo semetrika označuje zlou, hašteřivou, přísnou, ráznou nebo panovačnou - obvykle starší - ženu. Slovo semetrika pochází z francouzštiny ze slova "ce maîtresse" znamenající "rázná". Podobný význam jako semetrika mají slova mrcha, potvora, fúrie, fuchtle, megera, hysterka, zmije, saň, harpyje apod.


Kdo je to Semetrika? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Semetrika? Lidé, hanlivé

Tento text samozřejmě můžete sdílet s ostatními na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Rozumíte pojmu Plazma? Vzpomněli byste si co znamená slovo Abdikace? Znáte definici termínu Dělená strava? Víte co je Ovulace?

Klíčová slova: wikipedie, Semetrika, vysvětlení, hanlivé, wiki, význam, Semetrika, přesný význam, etymologie, informace, pojem, popis, lexikon, termín, odborný výraz, slovo

Pojem Semetrika je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Semetrika doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Vyhledat slovo Semetrika ve fulltextu Seznam.cz

Hledat slovo Semetrika ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledejte bez špehování slovo Semetrika ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat výraz Semetrika na Google.cz

Hledat termín Semetrika ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Semetrika například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v projektu slovnik.cz, ve Wikislovníku, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Lingea slovnících.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Semetrika

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Semetrika? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Semetrika? Definice pojmu Semetrika je v sekci Hanlivé

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Přes veškerou pečlivost mohou texty chyby. Za případné faktické nebo pravopisné chyby se dopředu omlouváme.Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Doporučujeme zkusit nalézt informace pojem, slovo, termín, definici řekněme třeba v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text. Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než hanlivé.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.