Kdo je to?
Kdo je to, byl Semetrika? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Semetrika? Lidé, hanlivé

Kdo je to Semetrika?

Co znamená a jaký je význam slova Semetrika?

Hanlivé slovo semetrika označuje zlou, hašteřivou, přísnou, ráznou nebo panovačnou - obvykle starší - ženu. Slovo semetrika pochází z francouzštiny ze slova "ce maîtresse" znamenající "rázná". Podobný význam jako semetrika mají slova mrcha, potvora, fúrie, fuchtle, megera, hysterka, zmije, saň, harpyje apod.


Kdo je to, byl Semetrika? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Semetrika? Lidé, hanlivé

Líbí se vám definice kdo je to Semetrika? Pak se podělte s vašimi přáteli na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Plazma? Pamatujete si definici pojmu Červená čočka? Znáte definici termínu Robot? Vzpomněli byste si co znamená slovo PDA?

Klíčová slova: etymologie, popis, kdo je Semetrika?, synonymum, Semetrika, význam slova, odborný výraz, termín, co je to Semetrika?, lexikon, formulace, definice, význam pojmu, co znamená, kdo to je, slovo

Pojem Semetrika je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Semetrika lze najít v následujících zdrojích

Hledat heslo Semetrika ve vyhledávači Qwant

Najít slovo Semetrika v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít termín Semetrika ve Wikislovníku

Hledejte bez špehování slovo Semetrika ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Semetrika například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve videích na Youtube, ve Wikipedii nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Semetrika

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Semetrika? Kdo to byl Semetrika? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Semetrika? Definice pojmu Semetrika je v kategorii hanlivé. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Můžete též zkusit najít výraz, slovo, definici, slovíčko kupř. v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledání odborného pojmu Semetrika i v jiné kategorii než je sekce hanlivé.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.