Kdo je to?
Kdo je Jaromír Soukup? Životopis Jaromír Soukup, osobnosti, slavný člověk z kategorie podnikání

Kdo je Jaromír Soukup?

Kdo je Jaromír Soukup? Životopis, informace, biografie, podnikání

Jaromír Soukup je podnikatel, který byl za vlády Mirka Topolánka náměstkem ministryně školství, mládeže a tělovýchovy. Je absolventem Právnické fakulty UK. Vlastní mediální agenturu Médea, kterou sám založil. Agentura je současně vlastníkem dalších dceřiných firem. Ty se zabývají PR, poradenstvím a výzkumem trhu. Jaromír Soukup je také zakladatelem vydavatelství Empresa Media.
V roce 2006 zapůjčil finance na volební kampaň Strany zelených, se kterými spolupracoval na jejich volebním programu. Dostal se do sporu s vedením Strany zelených a další finance věnoval na volební kampaň Demokratické strany zelených. Podpořil také Věci veřejné a Jana Fischera.Kdo je Jaromír Soukup? Životopis Jaromír Soukup, osobnosti, slavný člověk z kategorie podnikání

Základní informace o osobě Jaromír Soukup

Národnost: česká
Datum narození: 22. února 1969
Místo narození: Mariánské Lázně

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Jaromír Soukup? s vašimi přáteli na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Znáte definici termínu Opera? Víte, co je to Power jóga? Vzpomněli byste si co označuje výraz Krokant? Rozumíte pojmu Apple ID?

Klíčová slova: život, vysvětlení, místo narození, podnikání, osobnost, popis, národnost, podnikání, životopis, lexikon, Jaromír Soukup, kdy se narodil Jaromír Soukup?, kde se narodil Jaromír Soukup?, wiki, Jaromír Soukup, osobnosti

Pojem Jaromír Soukup je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Vyhledat heslo Jaromír Soukup ve vyhledávači Yahoo

Vyhledat pojem Jaromír Soukup ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Jaromír Soukup ve Wikimedia Commons

Zkusit najít termín Jaromír Soukup na Google obrázcích

Hledat pojem Jaromír Soukup ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Jaromír Soukup například v evropském vyhledávači Qwant, v projektu slovnik.cz, v Microsoft Bing, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Biografie, životopis, kdo je to Jaromír Soukup?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Jaromír Soukup? Kdy se narodil Jaromír Soukup? Kde se narodil Jaromír Soukup? Jaromír Soukup se nachází v sekci Podnikání

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost, správnost a přesnost údajů zveřejněných na stránkách. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste též hledat informace osobnost, osobu, člověka Jaromír Soukup dejme tomu například v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete rozsáhlejší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jaromír Soukup i v jiné kategorii než je podnikání.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?