Kdo je to?
Kdo je to Jaromír Soukup? Životopis Jaromír Soukup, lidé, osobnosti z podnikání

Kdo je to Jaromír Soukup?

Kdo je to Jaromír Soukup? Stručný životopis

Jaromír Soukup je podnikatel, který byl za vlády Mirka Topolánka náměstkem ministryně školství, mládeže a tělovýchovy. Je absolventem Právnické fakulty UK. Vlastní mediální agenturu Médea, kterou sám založil. Agentura je současně vlastníkem dalších dceřiných firem. Ty se zabývají PR, poradenstvím a výzkumem trhu. Jaromír Soukup je také zakladatelem vydavatelství Empresa Media.
V roce 2006 zapůjčil finance na volební kampaň Strany zelených, se kterými spolupracoval na jejich volebním programu. Dostal se do sporu s vedením Strany zelených a další finance věnoval na volební kampaň Demokratické strany zelených. Podpořil také Věci veřejné a Jana Fischera.Kdo je to Jaromír Soukup? Životopis Jaromír Soukup, lidé, osobnosti z podnikání

Hlavní data o osobě Jaromír Soukup

Národnost: česká
Datum narození: 22. února 1969
Místo narození: Mariánské Lázně

Sdílejte tuto stránku s osobností Jaromír Soukup s přáteli na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Úhlopříčka? Vzpomněli byste si co označuje výraz Bouldering? Vzpomněli byste si co označuje výraz Sledge hokej? Znáte termín Přestupný rok?

Klíčová slova: přesný výraz, etymologie, vysvětlení, pojem, význam pojmu, co je to Jaromír Soukup?, popis, přesný význam, heslo, formulace, co znamená, termín, synonymum, definice, kdo je Jaromír Soukup?, lexikon

Pojem Jaromír Soukup je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Hledat pojem Jaromír Soukup ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Jaromír Soukup na Google.cz

Najít termín Jaromír Soukup ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat termín Jaromír Soukup v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Jaromír Soukup například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v projektu slovnik.cz, ve Wikislovníku, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Lingea slovnících.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Biografie, životopis, kdo je to Jaromír Soukup?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Jaromír Soukup? Kdo to byl Jaromír Soukup? Kdy se narodil Jaromír Soukup? Kde se narodil Jaromír Soukup? Jaromír Soukup je v kategorii podnikání. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Jaromír Soukup třeba na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jaromír Soukup i v jiné kategorii než je podnikání.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?