Kdo je to?
Kdo je to Jaromír Soukup? Životopis Jaromír Soukup, lidé, osobnosti z podnikání

Kdo je to Jaromír Soukup?

Kdo je to Jaromír Soukup? Stručný životopis

Jaromír Soukup je podnikatel, který byl za vlády Mirka Topolánka náměstkem ministryně školství, mládeže a tělovýchovy. Je absolventem Právnické fakulty UK. Vlastní mediální agenturu Médea, kterou sám založil. Agentura je současně vlastníkem dalších dceřiných firem. Ty se zabývají PR, poradenstvím a výzkumem trhu. Jaromír Soukup je také zakladatelem vydavatelství Empresa Media.
V roce 2006 zapůjčil finance na volební kampaň Strany zelených, se kterými spolupracoval na jejich volebním programu. Dostal se do sporu s vedením Strany zelených a další finance věnoval na volební kampaň Demokratické strany zelených. Podpořil také Věci veřejné a Jana Fischera.Kdo je to Jaromír Soukup? Životopis Jaromír Soukup, lidé, osobnosti z podnikání

Základní údaje o osobě Jaromír Soukup

Národnost: česká
Datum narození: 22. února 1969
Místo narození: Mariánské Lázně

Zaujala vás biografie osobnosti Jaromír Soukup? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Úhlopříčka? Vzpomněli byste si na význam slova Silikon? Vzpomněli byste si co označuje výraz Sledge hokej? Znáte definici termínu Aperol?

Klíčová slova: popis, kdo je Jaromír Soukup?, vysvětlení, etymologie, kdo to je, pojem, původ slova, definice, lexikon, Jaromír Soukup, popis, heslo, odborný výraz, význam pojmu, synonymum, význam slova

Pojem Jaromír Soukup je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Jaromír Soukup v následujících zdrojích

Najít pojem Jaromír Soukup ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledejte bez špehování slovo Jaromír Soukup ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat pojem Jaromír Soukup ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít frázi Jaromír Soukup na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Jaromír Soukup například v evropském vyhledávači Qwant, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikislovníku, ve vyhledávači Seznam.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Stručná biografie, resp. životopis osoby Jaromír Soukup

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Jaromír Soukup? Kdo to byl Jaromír Soukup? Kdy se narodil Jaromír Soukup? Kde se narodil Jaromír Soukup? Jaromír Soukup se nachází v sekci podnikání. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Zkuste též najít osobnost, osobu, člověka Jaromír Soukup např. na stránkách Wikipedie, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jaromír Soukup i v jiné kategorii než je podnikání.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?