Kdo je to?
Kdo je Jaromír Soukup? Životopis Jaromír Soukup, osobnosti, slavný člověk z kategorie podnikání

Kdo je Jaromír Soukup?

Kdo je Jaromír Soukup? Životopis, informace, biografie, podnikání

Jaromír Soukup je podnikatel, který byl za vlády Mirka Topolánka náměstkem ministryně školství, mládeže a tělovýchovy. Je absolventem Právnické fakulty UK. Vlastní mediální agenturu Médea, kterou sám založil. Agentura je současně vlastníkem dalších dceřiných firem. Ty se zabývají PR, poradenstvím a výzkumem trhu. Jaromír Soukup je také zakladatelem vydavatelství Empresa Media.
V roce 2006 zapůjčil finance na volební kampaň Strany zelených, se kterými spolupracoval na jejich volebním programu. Dostal se do sporu s vedením Strany zelených a další finance věnoval na volební kampaň Demokratické strany zelených. Podpořil také Věci veřejné a Jana Fischera.Kdo je Jaromír Soukup? Životopis Jaromír Soukup, osobnosti, slavný člověk z kategorie podnikání

Hlavní data o osobě Jaromír Soukup

Národnost: česká
Datum narození: 22. února 1969
Místo narození: Mariánské Lázně

Tento text (Jaromír Soukup) můžete samozřejmě sdílet s přáteli a kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Znáte definici termínu Opera? Vzpomenete si na definici slova Patch? Vzpomněli byste si co označuje výraz Ortopedie? Vzpomněli byste si na význam slova Hospic?

Klíčová slova: narození, lexikon, podnikání, popis, místo narození, datum narození, zajímavosti, kde se narodil Jaromír Soukup?, osobnosti, životopis, Jaromír Soukup, biografie, kdy se narodil Jaromír Soukup?, podnikání, život, vysvětlení

Pojem Jaromír Soukup je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o frázi Jaromír Soukup

Zkusit najít heslo Jaromír Soukup ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít Jaromír Soukup v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat videa s názvem Jaromír Soukup na Youtube

Hledejte bez špehování slovo Jaromír Soukup ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Jaromír Soukup například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikipedii, ve Wikislovníku nebo v projektu slovnik.cz.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby Jaromír Soukup

Na této webové stránce jste se dozvěděli Kdo je to Jaromír Soukup? Kdy se narodil Jaromír Soukup? Kde se narodil Jaromír Soukup? Jaromír Soukup je v kategorii Podnikání

Text napsán pro Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby, nepřesnosti nebo překlepy. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Jaromír Soukup dejme tomu třeba na české Wikipedii, kde naleznete nejspíš komplexnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jaromír Soukup i v jiné kategorii než je podnikání.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?