Kdo je to?
Kdo je Jaromír Soukup? Životopis Jaromír Soukup, osobnosti, slavný člověk z kategorie podnikání

Jaromír Soukup

Kdo je Jaromír Soukup? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, podnikání

Jaromír Soukup je podnikatel, který byl za vlády Mirka Topolánka náměstkem ministryně školství, mládeže a tělovýchovy. Je absolventem Právnické fakulty UK. Vlastní mediální agenturu Médea, kterou sám založil. Agentura je současně vlastníkem dalších dceřiných firem. Ty se zabývají PR, poradenstvím a výzkumem trhu. Jaromír Soukup je také zakladatelem vydavatelství Empresa Media.
V roce 2006 zapůjčil finance na volební kampaň Strany zelených, se kterými spolupracoval na jejich volebním programu. Dostal se do sporu s vedením Strany zelených a další finance věnoval na volební kampaň Demokratické strany zelených. Podpořil také Věci veřejné a Jana Fischera.Kdo je Jaromír Soukup? Životopis Jaromír Soukup, osobnosti, slavný člověk z kategorie podnikání

Základní údaje o osobě Jaromír Soukup

Národnost: česká
Datum narození: 22. února 1969
Místo narození: Mariánské Lázně

Zaujala vás biografie osobnosti Jaromír Soukup? Potom se podělte s kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Znáte definici termínu Hibernace? Znáte termín Nedotknutelní? Vzpomněli byste si co označuje výraz Bloody Mary? Víte, co je to Horská turistika?

Klíčová slova: životopis, místo narození, wiki, osobnost, podnikání, život, kdy se narodil Jaromír Soukup?, osobnosti, informace, národnost, Jaromír Soukup, lexikon, vysvětlení, Jaromír Soukup, zajímavosti, podnikání

Pojem Jaromír Soukup je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Najít heslo Jaromír Soukup ve vyhledávači Yahoo

Najít výraz Jaromír Soukup ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Jaromír Soukup na Youtube

Zkusit najít termín Jaromír Soukup ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít pojem Jaromír Soukup ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Jaromír Soukup například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve Wikipedii nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Životopis, kdo je Jaromír Soukup? Stručná biografie

Na této webové stránce jste se dozvěděli Kdo je to Jaromír Soukup? Kdy se narodil Jaromír Soukup? Kde se narodil Jaromír Soukup? Jaromír Soukup se nachází v kategorii Podnikání

Kategorie podnikání, podnikatelka v autě, jaromír Soukup, ilustrační obrázek

Napsáno redaktory Superia.cz. Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Pokuste se také najít informace osobnost, osobu, člověka Jaromír Soukup třeba v internetové Wikipedii, kde můžete najít delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jaromír Soukup i v jiné kategorii než je podnikání.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?